WBJET

0-13 Kg Ana Kucağı

Bebek sahibi aileler bebek bakımı konusunda kendilerine yardımcı, pratik ürünler tercih etmektedirler. Bu ürünlerden birisi de 0-13 Kg ana kucakları dır. 0-13 kg ana kucağı anne ve babalara büyük imkanlar sağlamaktadır. Doğumdan itibaren 13 kiloya kadar rahatça kullanabileceğiniz ana kucakları bebeklerin konforuna yönelik alternatiflerle üretilmektedir. 0-13 kg ana kucağı nın bir başka özelliği ise bebeğinizin uyumasına da yardımcı olmasıdır. Ayrıca 0-13 kg ana kucağı oto koltuğu olarak da kullanabilir. Örneğin Avionaut Kite 0-13 kg ana kucağı modellerini de inceleyebilirsiniz. Ayrıca ev tipi ana kucakları, kanguru ve sling ve portbebe olarak seçeneklendirebiliriz.

0-13 kg ana kucağı modelleri en pratik özelliklerinden biri de taşınabilme özelliğidir. Seyahatleriniz sırasında bebeğinizi kolay, rahat ve güvenli bir şekilde taşımayabilmek adına 0-13 kg ana kucağı modellerini inceleyebilir ve tercih edebilirsiniz. 0-13 kg ana kucağı modelleri genelde 5 nokta emniyet kemeri sistemine sahiptir. Bu da bebeğinizin güvenliği için gerekli bir sistemdir. Modellere göre değişiklik gösterebilen sallama, sabitleme ve taşıma özellikleri mevcuttur. Sallama özelliği ile bebeğinizi rahatça uyutabilir, sabitleme özelliği ile uyuyan bebeğinizin sakince uykusunu almasını sağlayabilirsiniz. Taşıma özelliği ile de daha önce bahsettiğimiz gibi kolayca seyahat edebilirsiniz. 0-13 kg ana kucağı modellerinde genelde ekstra kafa koruma özelliği mevcuttur. Bebeğinizin gelişimi sırasında kafa ve çevresinin çok dikkatli korunması gerektiğinden, bu tip bir özelliğin olduğundan emin olmalısınız. Konforunu arttırmak adına silikonlu ekstra destek minderleri de bulunabilir. Bunu da tercihlerinin arasına almanızı öneririz. Bir başka özellik ise hiç kuşkusuz 0-13 kg ana kucağınızın hijyenik kalmasıdır. Dışarıda ya da evde bir şekilde zamanla tozlanma, lekelenme gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bunun da en kolay yolu yıkanabilir kılıf özelliğidir. Eğer 0-13 kg ana kucağı satın almak isterseniz, yıkanabilir kılıf özelliğini mutlaka dikkat etmenizi öneririz. Böylece bebeğinizin temas edeceği kirlenen, tozlanan kılıfı kolayca çamaşır makinenizde yıkayarak dezenfekte edebilirsiniz.

0-13 kg ana kucaklarında seçtiğiniz modele göre fiyatlar farklılık göstermektedir. 0-13 kg ana kucağı üreten Babyhope ve Maller gibi markaların ana kucaklarına Welcome Baby’den hızlıca ulaşabilirsiniz. Bu ürünlerde görselliğin yanında kalite de ön planda yer almaktadır. Kaliteli ürünleri uygun fiyata Welcome Baby’den satın alabilirsiniz. Ürünler kaliteli malzemeden üretilmiştir ve her bütçeye uygun ödeme kolaylığı sağlanmaktadır.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum