WBJET
ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Bebek Bezi 2 Numara

Bebeğinizin temel ihtiyacı olan bebek bezlerinin seçimi önem verilmesi gereken bir konudur. Bebeğinizin sağlığı her şeyden önce gelir. Bebeğinizin sağlıklı gelişim süreci yaşaması için neredeyse her konuda karar verirken ve uygularken titiz davranmanız gerekebilir. Bebeğinizin cildi dünyaya geldiği ilk zamanlarda daha narin yapıda olduğundan bez tercih ederken göz önünde bulundurulması gereken belli başlı özelliklere sahip olup olmadığına dikkat etmelisiniz.

Bebeğinizin mevcut ağırlığına göre aldığınız her bebek bezi güvenilir markalardan olduğu sürece size ve bebeğinize konfor sağlayacaktır. Yenidoğan bebeğinizin kilosu eğer 4-4.5 kilogramın üzerindeyse 2 numaralı bebek bezini kullanmanız daha doğru olacaktır. Bebeğiniz biraz serpilip büyüdüğünde kilo alımı da gerçekleştirmiş olacaktır. Hızlıca büyüme gösteren bebeğinizin kilosu 4 kg-8 kg aralığına ulaştıysa 1 numaralı bebek bezinden 2 numara bebek bezine geçmeniz gerekecektir. Bebek bezi 2 numara olması bezin özelliklerinden sadece boyut ve ebadını değişiklik göstermesine neden olur. Yüksek emiciliği, yumuşak yapısı, kuruluk sağlaması, vücudu tam sarması, sızdırmazlığı özellikleri 2 numaralı bebek bezinde de bulunur. Çocuğunuz 3 numara bebek bezi kullanıyorsa web sitemizden ulaşabilirsiniz.

2 numara bebek bezi kaç kilo bebeklerin kullanımına uygundur diye soran ailelere en doğru cevabın bebeğinizin mevcut ağırlığı 4 kg ile 8 kg aralığında ise bebek bezi 2 numara seçilmelisiniz olacaktır. Peki, 2 numara bebek bezi kaç ay kullanılır? Bu soruya net bir cevap vermek mümkün değildir; çünkü belirleyici faktör geçirilen ay değil, bebeğinizin kilosudur. Bazı markalar bulunduğu aya göre bebek bezlerinin üzerine gösterge koysa da doğru olan doğru kiloya doğru bez seçimi olacaktır. 2 numaralı bebek bezine ne zaman geçilir sorusu da az önce bahsettiğimiz gibi bebeğinizin mevcut ağırlığı eğer 4 ile 8 kilo aralığında ise bebeğinizin daha rahat hareket edip huzur içinde uyuması için geçmelisiniz. Ucuz bebek bezi Welcome Baby’de.

2 Numara Bebek Bezi En Ucuz Nerede?

Ebeveynler olarak sizlerin tercih sıralamasının başında 2 numara bebek bezi en ucuz hangisi ise o marka ürünü alınması olmamalıdır. Önceliğiniz güvenilir markaların yüksek özellikli olanlardan iyi performans sağladığınız ve bununla beraber bütçenize en uygunu olmalıdır.

2 numara bebek bezi fiyatları markalar arasında değişiklik gösterir. Her markanın geliştirdiği bebek bezi modelleri de fiyatlarda farklılık yaratmaktadır. Geniş fiyat skalasına sahip olmaları ebeveynlerin aile bütçesine göre hareket etmesine yardımcı olur.

2 numara bebek bezi 2 Molfix, 2 numara bebek bezi Prima, 2 numara bebek bezi Sleepy markaların ürünleri aileler tarafından tercih edilen bebek bezleri içinde yer alır. Sleepy, Huggies, BabyNeo, Goon gibi seçkin markaların bebek bezlerini ve daha çok bebek bakım ürünlerini Welcome Baby mağazalarından ve www.welcomebaby.com.tr adresinden satın alabilirsiniz. 

Kategorinin Popüler Markaları

Goon Bebek 2 Numara Bezi Fiyatları
Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum