WBJET
ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

3 Numara Bebek Bezi

Dünyaya gelen bebeklerinizin hızlıca büyüdüğünü gözlemleyip kimi zaman bu gelişim hızlarına inanamadığınız anlar olacaktır. Büyüyen bebeğinizin ihtiyaçları da aynı hızda değişmektedir. Özellikle bu hıza adapte olmanız ve hareketlerinizi bu doğrultuda değiştirmelisiniz. Savunmasız ve sizin yardımınıza her alanda ihtiyaç duyan bebeğiniz, sizin üstün gözlem yeteneğiniz sayesinde gelişimlerini olabildiğince sorunsuz geçirip sağlıkla büyürler.

Beslemelerinin sık sık yapılması bebeğinizin büyümesinin temelini oluşturur. Dolasıyla altına yapmaları da bir o kadar fazla olur. Ailelerin bebek bezi alışverişleri bu sebeple oldukça önemlidir. Bebek bezi alırken belirlemeniz gereken bazı kriterler vardır. Bebeğinizin vücuda uyumluluğu çok dikkat edilmesi gereken kriterdir bez seçiminde. Neticede doğru olmayan bez bedeni bebeğinizi rahatsız edecektir ve sızıntı yaşamasına neden olacaktır. Doğru seçilen bez bedeni bebeğinizin konforunu da üst seviyeye çıkaracaktır.

Bebek Bezi 3 Numara

Büyüme sürecinde olan bebeğinizin sürekli kilo ve boy artışında olduğunu unutmamalısınız. 3 numara bebek bezi kullanımına geçişine karar veren aileler öncellikle bebeğinizin kilosunu göz önünde tutmalıdır. Genellikle ailelerin aklındaki sorulardan olan 3 numara bebek bezi kaç kg ağırlığındaki bebekler için uygun olduğuna doğru cevap bebeğiniz 6 kg ile 8 kg ağırlığına sahipse 3 numara bez kullanmalısınız olacaktır. Çocuğunuz 4 numara bebek bezi kullanıyorsa web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Bebek bezi 3 numara olması bebeğinizin gelişimine uygun olarak tasarlanmış vücudunu tam saran, sızdırmadan süper emicilik sağlayan ve daima kuruluk oluşturan yumuşak yapısıyla aileler tarafından yüksek memnuniyet ile kullanılır. 3 numara bebek bezi kaç ay kullanılır sorusuna en doğru yanıt ise bebeğinizin büyüme tablosuna göre değişiklik göstereceğini söylemektir. Eğer bebeğinizin kilosu 8 kilogramın üzerine geçerse 3 numaralı bebek bezini bırakarak diğer numaraya sahip bebek bezine geçiş yapmalısınız. Yani kilo ile bebek bezi bağlantısı, size bu süreçte yol gösterici olacaktır. Ucuz bebek bezi için Welcome Baby‘ye göz atabilirsiniz.

3 numara bebek bezi fiyatları birbirinden değişiklik göstereceğini unutmamalısınız. 3 numara bebek bezi markaları bünyelerinde geliştirdikleri teknoloji ile farklı özellikte bebek bezleri üretebilmekte ve fiyatlarını özelliklere göre belirleyebilmektedirler. 3 numara bebek bezi Prima Premium Care, 3 numara bebek bezi Prima, 3 numara bebek bezi Sleepy, 3 numara bebek bezi Molfix markalar ebeveynlerin güvenle kullandıkları arasında yer almaktadır.

Huggies, BabyNeo, Prima, Goon gibi seçkin markaların bebek bezlerine ve daha çok bebek bakım ve sağlık ürünlerine Welcome Baby mağazalarından ve www.welcomebaby.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum