WBJET İstanbul'a Aynı Gün Teslimat WBJET İstanbul'a Aynı Gün Teslimat

Üç Tekerlekli Bebek Arabası

Bebek ihtiyaç listesinin başında yer alan bebek puseti, ebeveynler tarafından dikkatli davranılarak seçilmesi gereken ürünlerdendir. Bebek arabası modelleri olarak inanılmaz çeşitte ve sayıda ürün sunan markaların geliştirdikleri modeller arasında üç tekerlekli bebek arabası ürünü yer alır. Ailelere dışarıdayken bebekleriyle beraber olup birlikte gezebilmelerini keyifli zaman geçirmelerini konfor içinde gerçekleştirmelerini amaçlayarak tasarlanan 3 tekerlekli bebek arabaları ayrıca uzun kullanım ömrü olması ve son derece kullanışlı yapısıyla ailelerin bebek arabası tavsiyeleri arasındadır.

Bebek arabaları, birbirinden farklı özellikleri içirerek üretilmekte olup ailelerin beklentilerine göre tercih yapması bu sebeple önemlidir. Her bebek arabası modeli her istenilen avantajı sağlayamayabilir. Özellikle ebeveynlerin doğumdan itibaren bebeklerini güvenle taşabilecek özelliğe sahip bebek puseti çeşidini seçmek önceliklerindendir. 3 tekerlekli bebek pusetlerini doğum gerçekleştiği andan itibaren yeni doğan bebeğinizi taşıyabilirsiniz. Ayrıca uzun vadeli kullanım seçeneği sunma özelliğini sahip 3 tekerlekli çocuk pusetlerini bebeğiniz 3-3,5 yaşına gelinceye kadar rahatça kullanabilirsiniz.

Bir diğer adıyla jogging bebek arabası modeli olan bebek arabaları üç tekerlekli yapısı ile siz ebeveynlere fonksiyonel tasarımıyla uzun yürüyüşlerde üstün konfor sağlar. Dışarı egzersizlerine devam etmek isterken aynı zamanda bebeklerinin yanlarında bulunmasını arzulan anne ve babaların koşu yaparken geliştirilmiş tekerlek yapısıyla güvenli koşu ortamı sunar. 3 teker bebek arabasının diğer klasik tekerlek sayısına sahip bebek arabalarından ayıran detay üstün manevra kabiliyeti sağlamasıdır. Ayrıca ikiz bebek sahibi iseniz ikiz bebek arabalarımızı da inceleyebilirsiniz.

3 Tekerlekli Bebek Arabaları

3 tekerlekli bebek arabası kullanımı sizlere bebeğinizle birlikteyken pek çok alanda pratiklik kazandıran yapıda üretilmiştir. Tek el hamlesi ile kapatılıp açılabilme özelliği, esnek katlanabilme özelliği, çift yönlü bebek arabası modelleri gibi iki taraflı kullanımları, tekerleklerinin yüksek dayanıklılığa sahip ve 360 derece dönebilme özellikte tasarlanması, bebek pusetlerinin ön ve arka tarafa doğru yatma göstermesi gibi pek çok donanıma sahiptir. Bebek emniyet kemerinin her yaşa ve ağırlığa göre ayarlanabilir olması bebeğinizin güvenliği sağlar.

Araç içinde bebeğinizin güvenliğini sağlayan bebek araç koltuğu ile kullanılan bebek pusetlerine sahip üç tekerlekli bebek arabaları, ailelere avantaj sundukları bir diğer konudur. Bu sayede anne babalara her an uykuya dalabilen minik bebeklerinin uykusunu bölmeden bulundukları mevkiden istendiğiniz bir yere taşıma imkanı sunar. Üç tekerlekli bebek arabası kullananlar, özel tasarımı ve üstün performans özelliklerinin yanı sıra aldıkları bebek arabası seti içinde bebek arabası aksesuarlarının olmasından oldukça memnun kalırlar. Güneş tentesi, bebek arabası yağmurluğu, sineklik, alışveriş sepeti gibi bebek arabası aksesuarlarının bulunması aileler için kurtarıcıdır. Üç tekerlekli bebek arabası fiyatları marklara göre farklılık gösterir.

Maxi-Cosi, Quinny, Kraft gibi güvenle kullanabileceğiz birçok markanın üç tekerlekli bebek arabaları modellerine ve daha fazlasına Welcome Baby mağazalarından ve www.welcomebaby.com.tr adreslerinden bulabilirsiniz.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum