WBJET

7 Numara Bebek Bezi

Bebek bakımını gerçekleştirirken ebeveynler bebekleri için her zaman en iyisini yapmayı isterler. Her kullanacakları ürünü detaylı biçimde düşünür, dikkatli karar verirler. Sorumluluklarının fazla olduğu bu süreçte ebeveynlerin doğru bilgilendirilmesi ve yönlendirilmesi oldukça önemlidir. Bebeklerinin ihtiyaçlarını sağlama adına alınacak ürünlerin kritik özelliklerine dikkat ederek anne babalar ürün tercihi yapmalıdır. Bebek bezi ürünü bebeklerin temel gereksiniminin önemli parçasıdır. Belirli bir yaşa gelinceye kadar bebeklerin gece ve gündüz daima kullandığı ürün olmasından dolayı doğru ürün seçiminde hassas davranılmalıdır. Ucuz bebek bezi için Welcome Baby ‘ e göz atmanız nokta olacaktır.

Doğru bebek bezi bedeni bebeklerin mevcut ağırlığına göre yapılır. Bebek bezinden fayda görmek isteyen her ebeveynin yapması gereken ilk önceki davranış doğru bebek numarasını sahip bebek bezi almak olacaktır. Küçük gelen bir bebek bezi bebeğinizin tahriş ve pişik olmasına neden olabilecekken, büyük olan bebek bezi de sızdırma yaşanmasına neden olabilecektir. Bebek bezi seçimini bebeğinizin mevcut yaş aylığına göre değil, sahip olduğu kiloya göre alacağınızı unutmamalısınız. Kilosuna uygun bez seçimini bezlerin üzerindeki numara ve açıklamalara bakarak alabilirsiniz. Eğer sizde aylık paket bebek bezlerimize web sitemizde göz atabilirsiniz.

7 Numara Bez Fiyatları

Emeklemeye başlayan bebeğinizin hareketlenmesi de bir hayli fazla olduğu bir zaman dilimine girdiğinizde altındaki bebek bezini değiştirmeniz zorlaşabilir. Yaklaşık 12 ayını dolduran bebeklerin aynı zamanda kilosunun da artmasıyla kullanmaya başlayacakları bebek bezi numarasında değişiklik yapmalısınız. 7 numara bebek bezi fiyatlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Büyüyüp serpilen yerinde duramayan bebeğiniz için geliştirilmiş bebek bezi 7 numara üretilmiştir. Giydirilmesi ve değiştirilmesi açısından siz ebeveynlere pratiklik sağlamayı amaçlayan 7 numara külot bez hareketlenen bebeğiniz için son derece kullanışlıdır. Emeklerken hareket kabiliyetini düşünerek tasarlanan 7 numara bebek bezi çeşidi esnek bel teknolojisiyle üretilerek hem bebeğinizin belini tamamen kavrar hem de tüm hareketlerine uyum sağlar. Yüksek emici kanalları sayesinde bebeğinizin altının yaklaşık 12 saate kadar kuru kalmasını sağlayan külot bez ailelerin tercih etmesindeki önemli noktadır.

7 numara bebek bezi kaç kg ağırlığındaki bebeklerin kullanımı için uygundur sorusuna 15 ve üzeri kilogramın üstündeki her bebeğin kullanımına uygundur diyebiliriz. Her markanın üretim aşamasında kullandığı teknoloji, geliştirdiği ürün özelliklerine göre belirlenen fiyatlar diğer bez bedenlerinde olduğu gibi 7 numara bebek bezi fiyatları markalar arasında değişiklik göstermektedir.

7 numara bebek bezi Prima, 7 numara bebek bezi Molfix, Sleepy 7 numara bebek bezi gibi markaların ürünleri sıklıkla ailelerin kullandıkları arasında yer alır. Çoğu markanın ürünlerine dilediğinizde çoklu paket şeklinde edinebilmeniz için hazırlanmış formlarını da bulabilirsiniz (Prima 7 numara 96 adet, Prima 7 numara 48’li vb)

Prima, Sleepy, BabyNeo, Goon gibi seçkin markaların bebek bezlerine ve daha fazla bebek bakım ürünlerine Welcome Baby mağazalarından ve www.welcomebaby.com.tr adresinden bulabilirsiniz.

Kategorinin Popüler Markaları

Sleepy 7 Numara Bebek Bezi Çeşitleri
Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum