1 İş Günü Sonrası Kargoya Teslimat

BabyNEO Bambu Alıştırma Külodu 15-20 Kg (BNEO-BBAK-S2-MV)

Marka : BabyNeo
Fiyat : 27,90 TL(KDV Dahil)

BabyNEO  Bambu Alıştırma Külodu 15-20 Kg,Çok özel ve yumuşak bir dokunuşa sahip olan bambu kumaşından üretilmiştir. Alerji yapmaz, normal pamuğa göre %30 daha fazla sıvıyı emer.

Adet

Artır Azalt

BabyNEO  Bambu Alıştırma Külodu 15-20 Kg Özellikleri

 

Ürünlerimizde kullanılmakta olan kumaştan, dikiş ipliğine kadar her bir malzemenin Öko-Tex 100 Standardı’nın en üst seviyesi olan ve özellikle bebek ürünlerine verilen Class 1 sertifikası bulunmaktadır.

Bambu Alıştırma Külodu’nun dış yüzeyi %70 Bambu - %30 Pamuk Interlok, içteki emici katman Bambu havludur. Bu iç katman bebeğinizi tenine değmeyecek ve dışarıdan görünmeyecek şekilde %100 PU ile lamine edilmiş olup çocuğunuzun tuvaletinin dışarı sızmasını engeller. Bacak kısımları ise çok yumuşak yine Bambu Rib kumaştan üretilmiş olup, çocuğunuzun bacağına tam oturacak ama rahatsız etmeyecek şekilde ayarlanmıştır. Alıştırma külotlarının çocuklara tuvaletlerini söylemeye alıştırma prensibi gereği, bebek bezleri kadar yüksek emiciliği ve sızdırmazlığı yoktur. Çocuğunuza tuvalet eğitimi verirken sık sık kontrol etmeniz gerekebilir.

Ürünlerimizde PVC veya benzeri kanserojen hiçbir malzeme kullanılmamaktadır. PU, Öko-Tex 100 standardı Class 1 sertifikalı bir ürün olup, nefes alabilen ama sıvıyı geçirmeyen özelliğe sahiptir.

Bedenler: 1 (10-15kg); 2 (15-20kg); 3 (20-25kg)

Yaş
15-20 Kg