1 İş Günü Sonrası Kargoya Teslimat

Cars 3 Gazla Gitsin Araçlar (MATTEL-DVD31)

Marka : Cars
Fiyat : 89,99 TL(KDV Dahil)

Cars 3 Gazla Gitsin Araçlar, Hızlan ve bir sonraki Disney Pixar Cars 3 macerana katıl!

Adet

Artır Azalt

Cars 3 Gazla Gitsin Araçlar Özellikleri

 

Cars 3 Gazla Gitsin Araçlar göz alıcı renkleri, heyecan verici filmdeki tasarımları ve hızlanarak yarışabilmeleri ile yarışı eğlenceye dönüştürüyorlar. İnanılmaz bir yarışa hızlanarak başlamak için sadece aracın tamponuna basmak yeterli!

Hızlan ve bir sonraki Disney Pixar Cars 3 macerana katıl! Cars 3 Gazla Gitsin Araçlar göz alıcı renkleri, heyecan verici filmdeki tasarımları ve hızlanarak yarışabilmeleri ile yarışı eğlenceye dönüştürüyorlar. İnanılmaz bir yarışa hızlanarak başlamak için sadece aracın tamponuna basmak yeterli! Şimşek McQueen, Cruz Ramirez ve Jackson Storm’dan istediklerinle yarışa katılıp bitiş çizgisine doğru hızlanılabilir.

Yaş Grubu : 3+ Yaş

Tek Paket Ölçüsü :19 x 17 x 7 cm

Modeller:

Şimşek McQueen

Cruz Ramirez

Jackson Storm

Ürün asorti olduğu için renk ve model stoğu değişkenlik göstermektedir. Siparişiniz sırasında, ‘Sipariş Notu’ kısmına talep ettiğiniz rengi veya modeli belirtmeniz gerekmektedir. Seçtiğiniz 1 adet ürün tarafınıza gönderilecektir. Renk veya model belirtmediğiniz takdir de stoğumuz da olan ürün gönderilecektir. Gelen modeli yine de değiştirmek isterseniz, değiştirme için gidiş-geliş kargo ücreti tarafınızdan ödenecektir.