MİLUPA TETRA ÇOCUK DEVAM SÜTÜ 200 ML (MLP-8699745018481)

Marka : Milupa

Milupa Tetra Çocuk Devam Sütü 200 ml, Aptamil Çocuk vitamin ve mineral içeriği ile çocuğunuzun beslenme ihtiyaçlarına özel geliştirilmiştir.Çocuğunuzun kahvaltısında ve süt verdiğiniz her öğününde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Milupa Tetra Çocuk Devam Sütü 200 ml Özellikleri

 

Bebeğinizin için en uygun besin anne sütüdür.Aptamil Çocuk, 1 yaş üzerindeki bebek ve küçük çocukların özel beslenmesi amacıyla ve diyetinin bir parçası olarak kullanıma uygundur. İlk altı ay boyunca anne sütü yerine kullanılmamalıdır. Altı aydan farklı bir ayda tamamlayıcı beslenmeye başlama kararı, sadece anne ve çocuk beslenmesi üzerinde uzmanlaşmış, tarafsız bir sağlık çalışanı tarafından bebeğin büyüme ve gelişim ihtiyaçları doğrultusunda verilmelidir.Eğer devam sütü kullanıyorsanız hazırlama ile ilgili tüm talimatlara özenle uymanız bebeğinizin sağlığı açısından önemlidir.Aptamil Çocuk prebiyotik bileşin içerir. Prebiyotik bileşenler, sindirim sistemizi düzenlemeye ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olan probiyotik mikroorganizmaların bağırsakta gelişimini ve yaşamını destekler.

  • 1 yaşından sonra da çocuğunuzun özel bir süte ihtiyacı devam eder. Çünkü bağışıklık sisteminin gelişimi için ilk 3 yıl çok önemlidir. 

  • Aptamil Prebiyotik lif karışımlı tek çocuk sütü Aptamil Çocuk ile çocuğunuzun bağışıklığını 3 yaşına kadar destekleyebilirsiniz. 

  • Çocuğunuza her gün yarım litre (2 su bardağı) Aptamil Çocuk verebilirsiniz.