WBJET
1-3 İş Gününde Kargoya Teslimat
Abc Design Organizer Graphite Grey
Abc Design Organizer Graphite Grey
Abc Design Organizer Graphite Grey

Abc Design Organizer Graphite Grey Özellikleri

 

Bebeğinizle gezme saatleri demek; öncesinde hazırlanma süreci demektir. Ancak iyi hazırlanmak sadece ihtiyacınız olan her şeyi yanınıza almanız demek değildir. Aynı zamanda yanınıza aldıklarınıza da kolayca ulaşabilmelisiniz. İşte burada ihtiyacınız olan pratik depolamadır.

Paket boyutları: Uzunluk 31 cm x En 53 cm x Yükseklik 35 cm’dir.

ABC-Design organizatörü, çocuğunuzla birlikte gezerken ihtiyaç duyduğunuz anda çabucak ulaşabileceğiniz eşyalar için size ek depolama alanı sunar.

Direk olarak evrensel tutacağı ile hem ABC Design hem de diğer marka bebek arabaları ile rahatlıkla kullanılabilir.

İhtiyacınız olan öğelerin pratik ve güvenli bir şekilde taşınmasını sağlar.

Kullanım şekliniz göre ana bölme bölünebilirdir ve iç kısmında fermuarlı kapatılabilir bir iç cep mevcuttur. İçecekler için bir şişe tutacağı bölümü vardır. Ayrıca ıslak mendiller için akıllı manyetik kapatma özelliğine sahip ekstra bir çantası bulunmaktadır.

Yıkanabilir (sadece elde yıkamaya uygundur).

ABC Design organizatörünüzü isterseniz bir omuz çantası veya bel çantası olarak da kullanabilirsiniz. Bu seçenekler size mümkün olduğunca fazla esneklik sağlamak için tasarlanmıştır. Örneğin, oyun alanına girdiğinizde, ABC Design organizatörünüzü bebek arabanızdan çıkarabilir, omzunuzda veya belinizde taşıyabilirsiniz ve böylelikle her zaman ihtiyacınız olan her şeye sahip olabilirsiniz.

Cinsiyet
Unisex Erkek Kadın / Kız
TrendyolRenk
Gri
Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum