99,90 TL KDV Dahil
119,90 TL KDV Dahil
1

Aktivite Masası

Bebek aktivite masaları ve bebek aktivite merkezi, bebeğinizin ilk yaş döneminde oldukça keyif veren, aynı zamanda eğitici ve öğretici kurgusuyla en çok tercih edilen ürünlerden bir tanesidir. Eğitici bebek aktivite masaları, bebeğiniz ayakta durmaya başladığı dönemde denge becerisi için de oldukça faydalıdır. Bebek aktivite merkezi özellikle ses, renk, şekil, sıralama, bul tak, rol becerisi, sebep-sonuç ilişkisi gibi birçok farklı aktiviteyi içerisinde barındırır.

Bebek aktivite masaları ile yoğun zaman geçirmesi sebebiyle aslında bir anlamda da ebeveynlerinde dinlenmesine olanak tanıyan, bir anlamda yardımcı niteliğindedir. Bebek aktivite merkezi ile harcadığı vakitte birçok becerisini geliştirecek siz de bu gelişim sırasında hem onu izlemekten keyif alacak, hem dinlenecek hem de bebek aktivite merkezi satın alarak ne kadar doğru bir tercih yaptığınızı anlayacaksınız.

Oyun döneminin başlangıcı olan ilk yaş döneminde eğitici bebek aktivite merkezi oyuncak, bebek aktivite masaları önemli bir yer tutar. Neredeyse her ebeveyn bu tip ürünleri bebeği için satın alır. Bebeğiniz oturmaya başladığı andan itibaren, bu davranışını geliştirebilmesi için oturma pozisyonunda onu hem meşgul etmeli hem de birtakım becerileri için bebek aktivite merkezi gibi oyuncaklarla onu beslemelisiniz. Bu sayede özellikle mama sandalyesine de hızlı alışmasını sağlayacak, birlikte yemek yeme, aileye dahil olma gibi sosyal gelişimine de destek olabileceksiniz.

Bebek aktivite masaları ile birlikte görme, dokunma, duyma gibi duyusal gelişiminde de beslenecektir. Duyularımız hayatımızın her kademesinde bizi kontrol eden ve hareketlerimizi düzenleyen en önemli bütünlerdir. Bebeğinizin en önemli duyusal gelişim dönemi de 0-2 yaş aralığında olduğundan, 0-3 yaşa kadar kullanabileceğiniz, bebek aktivite masaları ve bebek aktivite merkezi bu dönemde sürekli kullanmanız gereken oyuncaklardan olacaktır.

Bebek Aktivite Merkezi

Özellikle Fisher Price markası, hem Türkçe olması sebebiyle hem de çeşit alternatifleri sebebiyle bebek aktivite merkezi ve bebek aktivite masaları konusunda oldukça fazla tercih edilmektedir. İlk yaş kategorisinde oldukça güçlü olan bu marka ebeveynler ve çocuklar tarafından oldukça fazla sevilmektedir.

Öğrenmenin ve eğlenmenin ilk yaşlarda başladığını unutmadan, oyun ve oyuncak ile besleyebildiğiniz her çocuğun, beceri gelişimi yüksek, sosyal, aktif ve paylaşmayı bilen, birlikte oyun oynama ve oyun kurma yeteneği yüksek olacaktır. Bebek aktivite masaları ahşap olduğu gibi plastik malzemelerden de olabilmektedir. Web sitemiz üzerinden birçok farklı modele hızlıca ulaşabilirsiniz. Evinizde, yazlığınızda bu tip aktivite masaları ve aktivite merkezleri rahatça konumlandırabilirsiniz. Bebeklerinizin aktivite zamanlarında çok fazla işinize yarayacaktır. Ayrıca küçük çocukların ders çalışma ya da aktivite yapmalarında oldukça faydalı ürünlerdir. Aktivite masaları ve aktivite merkezleri ana okulu, kreş, hastane, alışveriş merkezleri gibi çocukların ve bebeklerin bulunduğu mekanlarda da çok fazla tercih edilmektedir. Bu nedenle web sitemiz üzerinden toplu olarak da bu ürünleri sipariş verebilirsiniz. Güncel renk ve modelleri web sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Detaylı bilgi içinde müşteri hizmetlerimizden destek alabilirsiniz.

Bebek aktivite masası fiyatları ve Bebek aktivite merkezi fiyatları içerisinde çocuğunuzun yaşına göre tercih edebileceğiniz birçok alternatif bulunmaktadır. Babycim, Bondigo, Bright Stars, Fisher Price, Little Tikes, Mummy’s Baby, Skip Hop gibi ve daha birçok markayı hızlıca web sitemizden inceleyebilirsiniz. Ayrıca fiziki olarak görmek isterseniz bizden video talep edebilir ya da Welcome Baby fiziki mağazalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Eğer istediğiniz ya da aradığınız oyuncak bu alanda bulunmuyorsa Welcome Baby müşteri hizmetlerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Welcome Baby’yi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli alışverişler dileriz.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum