WBJET İstanbul'a Aynı Gün Teslimat WBJET İstanbul'a Aynı Gün Teslimat
258,99 TL KDV Dahil
369,99 TL KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Ücretsiz Kargo
242,99 TL KDV Dahil
269,99 TL KDV Dahil
343,99 TL KDV Dahil
429,99 TL KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
386,99 TL KDV Dahil
429,99 TL KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
258,99 TL KDV Dahil
369,99 TL KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Ücretsiz Kargo
258,99 TL KDV Dahil
369,99 TL KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Ücretsiz Kargo
258,99 TL KDV Dahil
369,99 TL KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Ücretsiz Kargo
179,99 TL KDV Dahil
199,99 TL KDV Dahil
1 2 3 ... 7 >

Alıştırma Bardağı

Bebeğiniz temel gereksinimi olan beslenmesini belli yaşa geline kadar ve belli hareket kabiliyetini sağlayıncaya kadar sizin desteğiniz eşliğinde karşılar. Ebeveyn olarak bebeğinizin bir an önce kendi ayakların üzerinde durup ihtiyaçlarını kendi karşılamasını istersiniz. Hızlı büyüme sürecinde olan minik bebeğiniz gün geçtikçe motor becerilerinin geliştiğini ve kendi gereksinimlerini ufak ufak karşılayabildiğini gözlemleyeceksiniz. Bulunduğu her yaş aralığına göre belli aktiviteleri gerçekleştirecek, kas ve kemik gelişiminin zamanla daha da güçlenmesi ile aşama aşama birçok hareketi yapabilecektir. Kalın ve ince motor becerilerin kazanmanı için siz ebeveynlerin bebeğinize yardımcı olmanız ve bu süreçte birtakım bebek ürünlerinden yararlanmalısınız. Bunlardan birisi de bebek alıştırma bardağı ürünüdür.

Bebeğinizin bir işi kendisinin başarmasını yaşattırmanız motor ve zeka gelişimi için son derece önemlidir. Kendi beslenmesini kaşığını kendi tutarak yapması, biberonunu kendi tutarak mamasını alması ve suyunu içmesi gibi durumları yapacak ortamlar hazırlamalısınız. Bebek için alıştırma bardağı ürünü tam da bunun için tasarlanmıştır. Bebeğinizin kendi kendine yetebilme bilincini oturmasını sağlarken bebek alıştırma bardağı kullananlar içinde yer alması gerçekten önemlidir.

Minik bebeğiniz suyu, mamayı veya herhangi içeceği tek başına ve güvenle içebilmesine yardımcı olan beslenme gereçlerinden olan alıştırma bardağının kolay tutulup kavranabilen olanı tercih etmelisiniz. Silikon, polipropilen malzemeden üretilmemiş olmasına dikkat etmelisiniz. Kanserojen madde içermediğine emin olduğunuz bebek alıştırma bardağının hafif olması, sivri köşelere sahip olmamasına dikkat ederek ürün tercihi yapmalısınız. Ayrıca bebek sularına ihtiyacınız varsa web sitemizden ulaşabilirsiniz

Alıştırma Bardağı Önerisi

Alıştırma bardağı modelleri birbirinden farklılık gösterir. Kulplu alıştırma bardağı, kulpsuz alıştırma bardağı, damlatmaz alıştırma bardağı, pipetli alıştırma bardağı, akıtmaz kapaklı alıştırma bardağı, yumuşak uçlu alıştırma bardağı, suluk gibi pek çok modele sahiptir. Tercih yaparken aklınız karışabilir. Özellikle pipetli suluk mu alıştırma bardağı mı daha güvenlidir gibi bir soruyla karşı karşıya kalabilirsiniz. Önemli olan kullanım esnasında bebeğinizin rahat etmesidir. Güvenilir markaların, içeriğini bildiğiniz ve sağlıklı olduğuna emi olduğunuz ürün seçimi yapmanız.

Ailelerin alıştırma bardağı önerisi olarak Phillips Avent alıştırma bardağı, Wee Baby alıştırma bardağı, Chicco alıştırma bardağı, Nuk alıştırma bardağı gibi daha birçok markanın ürünleri alıştırma bardağı tavsiyeleri arasında yer almaktadır.

Markalar arası ve geliştirilen modellerin özelliklerine göre değişiklik gösteren alıştırma bardağı fiyatlarından bütçenize uygun olanını bulabilirsiniz. Babyjem, Chicco, Philips Avent, Oops, Skip Hop, Bebedor, Munchkin, Wee Baby gibi pek çok markanın alıştırma bardağı çeşitlerinden istediğiniz renk, desen, boy, modele sahip ürünlerine güvenle Welcome Baby mağazalarından ve www.welcomebaby.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum