WBJET
3.825,00 TL KDV Dahil
4.249,99 TL KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
2.970,00 TL KDV Dahil
3.300,00 TL KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
2.970,00 TL KDV Dahil
3.300,00 TL KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
2.880,00 TL KDV Dahil
3.200,00 TL KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
2.880,00 TL KDV Dahil
3.200,00 TL KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
4.504,99 TL KDV Dahil
5.299,99 TL KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
1.020,00 TL KDV Dahil
1.200,00 TL KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
1 2 >

Bebek Seyahat Ürünleri

Bebekle seyahat etme konusu genellikle ebeveynlerin gözünü korkutan bir aktivitedir. Bebekle seyahat yasak mı?  Bebekler ne zaman seyahat edebilir? 2 aylık bebek yolculuk yapabilir mi? Yeni doğan bebek kaç günlükken yolculuk yapabilir? Tüm bu soruların oluşması ve sorunlara cevap arayışınızdaki endişeniz çok normaldir fakat siz ebeveynleri en çok düşündüren durumlardan birisi olan bebekle seyahat fikri aslında sanıldığı kadar zor değildir. Bebekle seyahate çıkmadan önce ve seyahat sırasında yapılması gerekenleri bilmek önemlidir. Bebeklere güvenli ortam koşullarını sağlayabilmek ve bebeklerin seyahat sırasında tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmek sorunsuz bir seyahat geçirmenin kilit noktalarıdır. Örneğin bebek seyahat ürünleri nelerdir?

Güvenli yolculuklar, sizlerin ve her geçen gün dış dünyanın hareketliliğinden keyif almaya başlayan bebekleriniz için çok değerli deneyimlerdendir. Yolcuğa çıkma yolunuzu belirlemeniz ve buna göre hareket etmelisiniz. Örneğin bebekle araba yolculuğu yapıldığında ihtiyaç duyabilecekleri ile bebekle uzun otobüs yolculuğu sırasındaki ihtiyaçlardan ufak da olsa farklılık gösterebilir. Yolculuğunuzun aksiliklerden uzak geçmesini sağlamanız için ilk önce detaylı düşünerek hazırlanmış bir bebekle yolculuk listesi yaparak işe başlamalısınız. Bebeğinizle huzurlu seyahatler için birçok ürüne ihtiyacınız olacaktır.

Bebeğinizin konforu için ve sizin kullanım rahatlığınız için özel olarak tasarlanmış bebek seyahat yatağı ürünü, sizin seyahat ederken minik bebeğinizin seyahat güvenliği ni sağlayan gereçlerdendir. Bebeğinizle seyahatte çıktığınızda bebek seyahat listesi içinde var olan tüm ihtiyaç duyacağınız bebek gereçlerini yanlarda bulunan bölmelere koyabilirsiniz. Bebeğinizle güvenli ve keyifli bir yolculuk yapabilmeniz için bebek seyahat çantasında neler olmalı ? Yedek bebek giyim eşyaları, en sevdiği oyuncağını, ıslak mendil, pişik kremi, bebek bezi, beslenme önlüğü gibi bebek seyahat çantası içinde mutlaka bulundurmanız gereken ürünleri bebek seyahat yatağının bölmelerine koyabilir, ihtiyacınız olduğu anda pratik bir şekilde ürünlere ulaşıp kolayca bebeğinize kullanabilirsiniz. Bebek seyahat seti halinde tek seferde birden çok parça seyahat ürününü bir arada satın alabilmenize imkan sunan markaları daha ekonomik fiyat aralıklarında bulabilirsiniz. Bebek seyahat seti içerinde yer alanlar; bebek seyahat arabası , bebek park beşik/park yatağı, bebek yatağı, puseti portbebe, ayak örtüsü, yağmurluk ve cibinlik gibi ürünlerdir.

Bebek Seyahat

Bebeğinizin hızlıca büyümeye devam ederken günden güne enerjisinin de artacağını tanıklık edeceksiniz. Bebeğinizin rahatça dilediği gibi hareket etmesine izin vermeniz hem fiziksel hem de zihinsel gelişimine de katkı sağlamış olursunuz. Hareketlerini özgürce yapabilmesi için ona güvenli bir alan oluşturmalı, bebeğinizin fiziksel ve zihinsel gelişimini desteklemelisiniz. Bebeğinin hem ev içinde hem de dış mekanda kolayca kullanabileceği bebek ürünleri mevcuttur. Bebek ihtiyaç gereçleri arasında yer bulmuş bir ürün de bebeğinize güvenli oyun ve uyku alanını oluşturan bebek park yatağı ürünüdür. Böylece bebeğinizin hem rahatça güvende uyumasını sağlar hem oyun oynayarak gelişimini destekler hem de her alanda kullanım kolaylığı sağlayarak üründen birçok alanda faydalanabilirsiniz.

Bebeğiniz için özel geliştirilmiş bebek park yatakları ürünlerini kullanırken gün içindeki işlerinizi içiniz daha rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Dayanıklı alüminyum gövde yapısı ile darbelere ve yıpranmaya karşı özel geliştirilmiş park yatağı bebek için güven sağlayan ürünlerini endişe duymadan bebeğinizin içinde güvenli vakit geçirmesi için kullanabilirsiniz. Sağlam ve dayanıklı yapısı sayesinde uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz bu ürünü, ara kat ilave bölümü bulunduran modelinden tercih ederek bebeğiniz farklı yaş aralığında olduğunda dahi ürünü rahatça kullanabilirsiniz. Genellikle birçok markada bulabileceğiniz bebek park yatak uyku seti grubunun, bebeğinize hem istediği an konfor içinde güvenle uyumasını hem de bebeğinizin keyifli vakit geçirmesini sağladığını bebeğinizin huzurlu olmasından görebilirsiniz.

Park yatağı ürünün fermuarlı olarak tasarlanması, bebeğinizin motor becerilerinin gelişiminde destekleyici niteliktedir. Bebeğinizin yaşına ve gelişim hızına göre değişiklik gösterebilse de kendi başına emekleyerek veya yürüyerek park yatağına geldiğinde park yatağının içine girmek için fermuarı açması gibi konut hareketlerini alarak el-kol-beyin koordinasyonlarının oluşmasını sağlar. Kolay taşınabilen formu sayesinde dilediğiniz yere bebek park yatak ürününü taşıyabilir, hızlı ve pratik kurulumuna sahip olmasının avantajı ile istediğiniz yerde kolayca kullanabilirsiniz. Frenli tekerlekleri sayesinde, bebeğiniz içindeyken sarsılmadan güvenle taşıyabilir ve frenler mekanizması sayesinde konumlandırmak istediğiniz yere sabitleyebilirsiniz.

Bebeğinize güvenli oyun ve uyku alanını oluşturmanızı mümkün kılan bebek yatağı ürünlerden edinebilirsiniz. Çoğu zaman bebek oyun parkı ve park yatağı ürünü tek başına ebeveynlerin ihtiyaçlarını karşılamada yeterli kalmadığından bebek oyun park yatağı aksesuarları kullanımı ile ürünün avantajlarından daha verim alabilirsiniz. Müzikli, ışıklı ve oyuncaklı dönenceler gibi bebek park yatağı aksesuar ürünleri ile bebeğinizin hem uykuya dalmasına hem de sese duyarlı sensörlü yapısı ile bebeğinizin sesini algıladığı an devreye girerek bebeğinizin sakinleşmesine yardımcı olabilirsiniz.

Sallanma aparatı ile beşik görevini gören bebek oyun park yatak modelleri, bebeğinizin uykuya kolay geçmesine yardımcı olur. Anne yanı beşiği olarak da kullanılan park yatakları, ebeveynler tarafından en çok tercih edilen bebek gereçlerindendir. Anne yanı beşik olarak kullandığınız bebek parkı ürününü kenardaki fermuarını açarak kendi yattığınızla birleştirebilirsiniz. Bebeğinizin uyku vakti geldiğinde park yataklarında mevcut olan sallanma aparatını aktif hale getirebilir, bebeğinizi içerisinde kolayca uyutabilirsiniz. Cibinlik aparatı var olan park yataklarını dilediğiniz an güzel havalarda dış alana çıkarabilir, bebeğinizi sineklerden korumayabilirsiniz. Dışarıda kullanımını son derece pratik hale getiren park yatağı sinekliği, bebeğinizin huzurla oyun oynamasını ve uyku uyumasını sağlar.

Bebeğinizin günlük bakımını gerçekleştirebilmenize olanak sağlayan alt değiştirme üniteleri, park yatakları tasarımda bulunan elzem parçalardan birisidir. Alt açma üniteleri genellikle 9-11 kg taşıma kapasitelerine sahip olacak şekilde üretilir. Bebeğiniz altını kirletmesi durumunda anında müdahale etmenize ve temiz bezini giydirmenize imkan tanıyan ayarlanabilir alt değiştirme ünitesi siz ebeveynlerin kullanımı için son derece kullanışlı olur. Kolayca silinen şilte kumaşlarına sahip park yatakları dilediğinizde kumaşları çıkararak kolayca makinede genellikle 40 derece sıcaklıkta yıkabilirsiniz. Fakat kurutma makinesinde kurutmamalısınız. Aynı şekilde yatak kılıflarını da 60 derece sıcaklıkta güvenle makinede yıkabilirsiniz. İstediğiniz bir başka bebek park yatak nevresim takımı ile değiştirebilir, dilediğiniz renk ve motifteki kılıf modellerini park yatağınızda kullanabilirsiniz.

Ön tarafında oyuncak cebi veya oyuncak torbası bölmesi sayesinde bebeğinizin oyuncaklarını muhafaza edilebilir, istediğiniz an kolaylıkla cepten alarak bebeğinizin keyifle oynamasını sağlayabilirsiniz. Bazı modellerde bulunan portatif cibinlik ile dış alandayken bebeğinizi sinek ve böceklerden koruyarak oyun parkı yatağı içerisinde güvenle keyifli vakit geçirebileceği ortamı bebeğinize sunabilirsiniz.  Hafif yapıya sahip taşınabilir oyun parkı bebek yatağı ürününü fermuarlı taşıma çantasını içerisinde kolayca taşıyabilirsiniz. Birbirinden farklı bebek arabası seyahat seti ürünlerine dilediğiniz markanın tasarımını satın alabilirsiniz. Birçok parçayı aynı anda alabilmenize imkan sunan setler hem kullanım açısından hem de bütçenize uygun olması bakımından sizlere büyük avantaj sunar. Bütçenize en uygun bebek seyahat yatağı fiyatı aralığına sahip ürünleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Baby2Go, BabyBjörn, Babyhope, Chicco, Javaju, Maller, Maxi-Cosi, Skip Hop gibi seçkin markaların güvenilir kalitede bebek oyun parkı ürünlerini ve daha fazlasını Welcome Baby mağazalarında ve www.welcomebaby.com.tr adresinde bulabilir, dilediğiniz ürüne anında ulaşabilirsiniz.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum