WBJET
377,99 TL KDV Dahil
419,99 TL KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
1 2 >

Bebek Bakım

Bebek bakımı bebeğinizin doğumundan öncesinde planlanan ve doğumundan sonra da son derece önem arz eden bir konudur. Bebeğinize hijyenik imkanlar sağlamak ve hijyenik bir ortamda bebeğinizi büyütmeniz için dikkat edilmesi gerekir. Bebek bakım ürünlerinin içine; temel bakım malzemelerinin arasında olan sabun ve şampuan başta olmak üzere tüm bakım ürünleri dahildir. Tüm kişisel bakım ürünlerinin içinden bebek bakım ürünleri bebeğinizin hijyenik bir ortamda sağlıkla büyümesi için özenle üretilmiştir.

Anne Bebek Bakım

Anne bebek bakım ürünleri annenin doğumdan önce ve doğumdan sonraki ihtiyaçları göz önünde bulundurularak özenle seçilmelidir. Kişisel bakım öncelikli olarak kişinin kendi vücudunu hijyenik tutmasına olanak sağlar, böylece pek çok virüs ve bakteriden kolaylıkla korunarak anne ve bebeğin sağlığının güçlü olmasına katkıda bulunur. Anne bebek bakımı annenin lohusalık ve emzirme döneminde sağlıklı olması ve dolayısıyla bebeğini de sağlıkla büyütmesi için dikkat edilmesi gereken önemli bir husustur. Doğumdan önce ve sonra annenin ihtiyaçları farklılık gösterebilir ama kişisel bakım göz ardı edilmemesi gereken temel bir gerekliliktir.

Anne Bebek Kişisel Bakım Ürünleri

Anne ve bebek doğumdan önce ve sonra farklı ihtiyaçlara sahip olacaklardır. Annenin bebeğe hijyenik bir yaşama ve beslenme ortamı sunması ancak kendi kişisel bakımı da aksatmadan mümkün olacaktır. Bu ortamın sağlanabilmesi için anne bebek kişisel bakım ürünleri en çok ihtiyaç duyulan ürün kategorilerinden biridir. Bebek için bu doğumdan sonra bebek yağı ve şampuanları ile birlikte çok temel bakım ile başlasa da daha sonrasında pudra, tırnak makasları, bebeklere özel tasarlanmış taraklarla çeşitlilik gösterebilir.

Çünkü yeni doğan bir bebeğin hassasiyeti ile yetişkin bir kişinin hassasiyet derecesi farklı olduğu için yetişkinlerde kullanılan ürünler bebekler için uygun olmayacaktır. Bu sebeple anne bebek kişisel bakım ürünleri özel olarak ve bu farklılıklar dikkate alınarak üretilir.

Anne Bebek Kişisel Bakım Seti

Annenin ve bebeğin sağlıklı olmasına önemli ölçüde katkı sağlayan anne bebek kişisel bakım seti içerisinde olan ürünler bebeğinizin büyüme hızına göre farklılık gösterebilir. Bebekler için bakım yağları, losyonlar, pudralar, özel olarak tasarlanmış tarak ve tırnak makası, ateş ölçer derece, şampuanlar ve bebek bezleri, alt silme mendilleri ve pamukları gibi hijyen ürünleri bu setlerin vazgeçilmezleri arasındadır. Anneler için temel ihtiyaçlarının yanında doğum öncesi ve sonrası için çatlak kremleri ve losyonlar da anne bebek kişisel bakım seti içerisine dahil edilebilir. Eyüp Sabri Tuncer , Friendly Organic, Skip Hop ve Soop gibi anne bebek kişisel bakım ürünlerini web sitemizden inceleyebilirsiniz. Anne & Bebek kişisel bakım ürünleri ve anne ve bebek bakımına dair aradığınız her şey Welcome Baby’de sizlerle buluşmak için bekliyor.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum