1 2 3 ... 184 >
2.152,00 TL KDV Dahil
2.890,00 TL KDV Dahil
%26 İndirim
%26İndirim
Ücretsiz Kargo
2.152,00 TL KDV Dahil
2.890,00 TL KDV Dahil
%26 İndirim
%26İndirim
Ücretsiz Kargo
1 2 3 ... 184 >

Uygun Anne Bebek Ürünleri

Kadınlar, anne olacaklarını öğrendikleri zaman birçok anne bebek ürününe ihtiyaç duyarlar. Bebekler, dünyaya geldikleri zaman ise yine birçok ürüne ihtiyaçları olacaktır. Çoğu anne daha hamilelik süreci içinde, bebeklerinin ve kendi ihtiyaç duydukları tüm araç ve gereçleri doğumdan önce temin etmek isterler. Tüm bunlar için ise sitemizden tüm ihtiyaçlarınızı bulabilirsiniz. Anne ve bebek için en kaliteli anne bebek ürünleri web sitemizde ve mağazalarımızda siz değerli ebeveynlere sunulmaktadır. Hamilelik, kadınların hem duygusal hem de fizyolojik olarak etkilendiği ve değişimler yaşadığı en özel süreçlerden biridir. Aynı zamanda psikolojik olarak da hassaslaştıkları bir zaman dilimidir. Anne adayının bu dönemde vücudundaki değişimlerinden dolayı gebelikte giyim konusu da oldukça önem kazanır.

Anne adayının hamilelik dönemi boyunca kendisinin rahat etmesi önemlidir. Hamileliğin ilk üç ayında vücutta belirgin değişikler olmayacağından anne eski kıyafetlerini kullanabilmektedir. Üçüncü aydan itibaren annenin kilo alımındaki artış daha fazla olup karnındaki büyüme de beraberinde artacağı için anne adaylarının hamile giyimi ihtiyaçları doğmaya başlar. Anne adaylarının ihtiyaç duyabilecek ürünleri ise; hamile pantolonu, eteği, hamile gömleği, hamile kazağı, hamile iç çamaşırları, hamile gecelikleri, hamile eşofmanları, hamile pijamaları hamile kişisel bakım ürünleri gibi ürünlere ihtiyaç duyarlar. En çok tercih eden kıyafetler hiç şüphesiz elbise ve etektir. Hamilelik elbiseleri daha çok bol olarak tasarlanıp anne ve bebeğin içinde rahat etmeleri sağlanır. Hamile taytı ve hamile pantolonu da bel ve göbek kısmındaki özel viskon kumaş tasarımı ile annelere konfor sağlamaktadır. Hamile giyim ürünlerinin tamamına web sitemizden ulaşabilirsiniz. Bu ve buna benzer tüm ürünler sitemizde bulunmaktadır. Siz de tüm hamile ihtiyaçları için sitemizden alışveriş yapabilirsiniz. Bebekler de dünyaya gözlerin açar açmaz birçok araç gerece ihtiyaç duyarlar. Bunlardan olmazsa olamazları ise; bebek bezi, bebek arabası, bebek beşiği, biberon, bebek emziği, emzik, mama, bebek giysileri, puset, bebek battaniyeleri, bebek kundakları, mama sandalyeleri, bebek yatakları, bebek tulumları ve bu gibi birçok anne bebek ürününe ihtiyaç duyarlar. Tüm bu ürünleri eksiksiz almak anneler için yorucu olur çoğu zaman bu nedenle de anneler ve anne adayları sitemizden ürünleri kolaylık ile alabilirler.

Ebeveyn adayları bebek sahibi olacaklarını öğrendiklerinden itibaren bebeğin temel ihtiyaçlarını karşılamak isterler. Seçeceğiniz anne bebek ürünleri devletin ilgili bakanlıklarınca onaylı olup içerisinde bebeğe ve anneye zarar verecek hiçbir katkı maddesi bulunmamaktadır. Onlara rahat edecekleri ve sağlıklı bir oda kurmak birçok ebeveynin öncelikli istediğidir. Gebelik döneminde başlayan ebeveynlik, anne babaların bebeklerinin sağlıklı gelişim gösterecekleri güvenli ortamı oluşturmak en önem verdikleri konulardan birisidir.Gebeliğinizi öğrendiğiniz andan itibaren bebek ürünleri satan mağazaları gezmeye başlayıp bebeğinizin ihtiyacı olan ürünleri istediğiniz renk ve modellerde satın almak için sabırsızlanabilirsiniz. Her konuda hassas davranarak bebeğinize her şeyin en iyisini sunmaya çaba gösterebilirsiniz. Her alanda olduğu gibi bebek giyim konusunda da ayrı özenir, iyi kalitede üretilen bebek kıyafetlerini istediğiniz renk, desen ve modellerde birçok seçenek arasında bulabilir ve minik bebeğiniz için satın alabilirsiniz. Özellikle yeni doğan bebek kıyafetleri, gözlerini dünyaya yeni açan bebeğinizin anne karnından çok farklı koşullara sahip dış ortama adapte olmasında büyük rol oynar. Yeni doğan bebek giysileri, bebeğinizin hemen doğum sonrası kullanılmaya başlanıldığı için çok daha yumuşak dokuda üretilirler. Bebeğinizin nadir ve hassas cildi koruyan pamuklu ve ipeksi dokuları ile bebeğinizin daha huzurlu, rahat ve anne karnındaki gibi güvende hissetmesine yardımcı olurlar. Aynı zamanda doğum sonrası ortamlar arası sıcaklık farkı yaşayacak olan bebeğinizin vücut ısı dengesini optimum düzeyde tutulmasını ve üşümesini engellemeye yardımcı olan kumaş seçimleri ile özel olarak üretilirler.

Anne bebek sitemizde anne ve bebeklerin tüm ihtiyaçlarına yönelik anne bebek ürünü mevcuttur. Ebeveynlerin temel ihtiyaç listesinde bulunan eşyaların başında bebek arabası gelmektedir. Özellikle dışarıdayken hayatlarını kolaylaştıran bebek arabaları bir diğer adıyla pusetli bebek arabası iyice düşünülerek büyük hassasiyet gösterilerek seçilmelidir. Zamanlarını ev dışında geçireceklerinde ailelerin hemen başvurduğu temel gereksinim olan bebek arabası, sadece bebeği taşıma kolaylığı sağlamakla kalmaz. Dışarıdayken bebeğin güven içerisinde uyumasını da olanak tanır, bebeği her hava koşullarından ve dış etkenlerden korumayı da sağlar. Ailelerin tüm bu durumlardan dolayı en uygun bebek araba modellerinden birini seçmeleri gerekir.

Unutmamalıyız ki bebeklerinizin ciltleri çok hassas yapıdadır, özellikle yenidoğan bebeklerin ciltleri çok incedir. Uzmanların özellikle üzerlerinde durdukları konu olan bebek cilt bakımı konusunun önemi; bebeklerin derilerinin en üstünde bulunan tabakalarının içerdikleri yağ oranı azdır, bu sebeple kurumaya meyillidir. Kurumanın yarattığı hassasiyet, tahriş, pişik gibi sağlık problemleri bebeğinizin huzurunu kaçıran durumlar yaratır. Tüm bu maddeler ışığında bebeğinizin sağlıklı büyüyüp gelişimi için bebek bakımı şarttır. Bebek bakım ürünleri tavsiye edilirken bebeğinizin cilde nüfus edecek olan ürünlerin klinik testlerden onaylanmış ürünler olması gerektiği unutulmamalıdır. Herhangi bir sağlık sorunu yaşanmaması için bebek bakım ürünleri önerileri içinde organik içerikli olanların, kesinlikle kimyasal bileşenlerin olmadığı ürünler tercih edilmelidir.

Bebeklerin sıklıkla yaşadıkları gaz problemleri kimi zaman büyük sıkıntılara neden olabilir. Gazını çıkarmakta güçlük çeken bebekler, huzursuz olurlar ve gaz sancısının yarattığı ağrı sebebiyle ağlarlar. Gaz sorununu gideremedikçe miniklerin huzursuzlukları devam eder, ağlamalarından dolayı ebeveynler bebeklerine yardımcı olamayıp çözüm üretemedikçe endişeleri de beraberinde büyür ve panikleyebilirler. Ailelerin yaşadıkları bu soruna çözüm olarak bebek gaz giderici bantlar ve bazı ek besinler üretilmiştir. Özellikle yenidoğan bebeklerin anne karnından çıktıktan sonraki ilk zaman dilimi dışarıdaki birçok faktöre adaptasyonu minik narin bünyeleri için biraz zorlu geçebilir. Tüm bu ürünleri eksiksiz almak anneler için yorucu olur çoğu zaman bu nedenle de anneler ve anne adayları sitemizden ürünleri kolaylık ile alabilirler. Anne bebek sitemizde anne ve bebeklerin tüm ihtiyaçlarına yönelik anne bebek ürünü mevcuttur. Seçeceğiniz anne bebek ürünleri devletin ilgili bakanlıklarınca onaylı olup içerisinde bebeğe ve anneye zarar verecek hiçbir katkı maddesi bulunmamaktadır.

Bebekler ve anneler için bu dönemde ihtiyaç duyacakları birçok ürün bulunmakta. Ebeveynlerin her alacakları karar için detaylı düşünecekleri sürecin içinde olmaları ebeveynlere ayrı sorumluluk yükler. Alacakları mühim kararlardan birisi hiç şüphesiz uzun dönem bebeklerine kullanacakları bebek bezi seçimidir. Belirli bir yaşa gelinceye kadar sürekli bebeklerinin altında olacak bebek bezlerinin doğru seçilip alınması oldukça önemlidir. Bebeğin hareket halindeyken ve uyku esnasındayken konforunu sağlayacak bir çocuk bezi tercih edilmelidir. Bebeklerin bazıları dünyaya daha erken zamanda gelebilir veya normalden daha düşük ağırlıkta doğabilirler. Prematüre bebeklerin ve düşük ağırlığa sahip bebeklerin evde bakımı ayrı önem taşır. Büyüme ve gelişmelerini tamamlamalarını sağlamak için var gücüyle çaba gösteren ebeveynlerin bebek bakımındaki en temel ihtiyacı olan bebek bezini doğru seçmelilerdir. Bebekler için welcomebaby.com.tr adresinde birçok beden seçeneği bulunmaktadır.

Bebekler için en çok gereken ürünlerden biri de emziklerdir. Emzikler , bebeğinize konfor alanı yaratırken onların dünyaya adapte olmasına ve çevresindeki her şeyi tanırken onlara destek sağlan bir bebek gerecidir. Bebekler doğumlarından itibaren sürekli emme hareketinde bulunurlar. Emme bebeklerin ilk refleksidir, ve büyüdükçe bu refleks giderek kaybolur. İki çeşit emme hareketi sergileyen bebekler, ilki beslenme ihtiyacını karşılama sırasında yaptığıdır. Bir diğeri ise beslenmenin dışında olan zamanlardaki yaptığı tüm emme hareketidir. Beslenme haricindeki bu gereksinimini sağlamak bebek emziği kullanımına gerçekleşir. Beslenme harici emme hareketinin bebeklere sağladığı yararlar ise oldukça fazladır. Bebeklere rahatlama hissi sağlarlar, daha kolay uykuya dalarlar bu sayede. Emzik kullanımı emme, yutma ve nefes alma hareketlerinin sorunsuz yapılabilmesi için gereken koordine çalışmayı sağlar. Son olarak emzikler, emme refleksi sırasında salgılanan Kolesistokinin (CCK) hormonu sayesinde sindirim sistemine yardımcı olurlar.

Bebekler ve anneler için bu dönemde beslenirken ihtiyaç duyacakları birçok ürün bulunmakta. Her anne bebeğini emzirmek ister, bazen istenmeyen sebeplerden dolayı bebeğin anne sütü alamadığı olabilmektedir. Anne sütünün yetersizliği veya olmayışı, annenin sağlık durumu veya bebeğin memeyi almaması gibi anne sütünün verilemediği durumlarda önce hekiminize başvurarak bebeğinizin beslenmesinde nasıl bir yol izlenmesinin sağlıklı olacağına hekiminiz tarafından karar verilmelidir. Hekiminizin önerisiyle anne sütünün yokluğunda bebek devam sütü tercih ederek bebeğinizin beslenmesini gerçekleştirebilirsiniz. Emzirmek, bebeklerin beslenmesinin en doğal olanı ve en sağlıklı yoludur. Uzmanlar, ilk 6 ay sadece anne sütünün verilmesini ve 6 aydan sonra ise ek gıdalarla geçirilerek 2 yaşına kadar emzirmenin devam edilmesini önerirler. Bir bebeğin ihtiyacı olan tüm besin öğelerini, vitamin ve minareleri eksiksiz biçimde veren tek besin kaynağı anne sütüdür. Bebeklerin günlük almaları gereken tüm besinlerin, vitamin ve minerallerin karşılanması için özel olarak formülize edilen bebek mamaları anne sütünün içeriğine en yakın olacak şekilde üretilmiştir. Anne sütünün az olduğu veya hiç olmadığı durumlarda ek gıda dönemine geçilmediği dönemde bebek mamaları 0-6 ay boyunca doktorların önerdiği ölçüde kullanılmalıdır. En dikkat edilmesi gereken bebek beslenmesi dönemi hiç şüphesiz 6 aylık bebek beslenmesidir. Ek gıdaya başlayacaksınız ve anne sütünün yaygın bilinen yanlış bilginin aksine bebeğiniz hala anne sütüne ihtiyaç duyar, hala bebeğinizin ana besini anne sütüdür. Ek gıda bebeğinize ek besin ihtiyacını karşılarken destekleyici ara öğün olur ve bebeğinizin normal beslenmeye geçişişindeki adaptasyonun sağlar.

Bebeğiniz hareketlenmeye başladığı aylara geldiğinde onu kontrol etmekte bir hayli zorlanabilirsiniz. Her geçen gün enerjisi de artan bebeğinizin hareketi kısıtlamak ya da sabit kalmasını istemek bebeğinizin hem fiziksel hem de zihinsel gelişimi için doğru değildir. Hareketlerini özgürce yapabilmesi için ona güvenli bir alan oluşturmalısınız. Bebeğinize güvenli oyun ve uyku alanını bebek oyun parkı ürünü ile sağlayabilirsiniz. Böylece bebeğinizin hem oyun oynayarak gelişimini destekler hem de rahatça güvende uyumasını sağlayabilirsiniz. Bazı oyun parkı modellerinde ise bebek bakım bölümü de bulunmasıyla bebeğinizin günlük bakım ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. Bebekler için welcomebaby.com.tr adresinde bir çok motor becerilerini geliştirici oyuncak seçeneği bulunmaktadır.

Çocukların eğitimi için bir diğer önemli konu ise kitaplardır. Anne babalar ve çocuklar için web sitemizde ve mağazalarımızda, kitapların ve çocuk kitaplarının birçok kategoride çeşitlerini sizlere sunmaya çalışıyoruz. Anne ve Baba Eğitim Kitapları, doğum öncesi ve sonrasında ebeveyn olarak faydalanabileceğiniz, konusunda uzman kişilerce yazılan, çocuk yetiştirme sürecinde sizlere kılavuzluk edecek birçok bilgi içermektedir. Doğru ebeveyn davranışları için fayda sağlayan bu yayınlar, son yıllarda oldukça tercih ediliyor. Çocuk kitap çeşitleri aslında birçok farklı türden oluşuyor. Çocuk Boyama Kitapları çocuklarınızla eğlenceli vakit geçirebilmeniz, hayal gücünün gelişimi, renkleri tanıması, kalem kullanma becerileri, psikolojik tespitlerinin yapılabilmesi için birçok alanda kullanılabilen kitaplardır. Aynı zamanda bebeklik döneminden itibaren, en çok kullanılan ve çocuk kitapları içinde en çok tercih edilen kitaplardandır. Çıkartmalı Kitaplar, boyama kitaplarında, hikaye ve masal kitaplarında, etkinlik kitaplarında da bulunan yine çocukların en çok sevdikleri çıkartma yapıştırma etkinliğinde önemli bir yer tutar. Bu etkinlik sadece çocuk çıkartma kitapları ile sınırlı kalmaz, odasının ya da evin duvarlarına yapıştırarak, bizlere oyun ve etkinlik dünyasının ne kadar büyük ya da sınırları olmadığını gösterir. Çocuk Dokun Hisset Kitapları bebeklik döneminde büyük bir yer tutar. Farklı materyallerin, kitaplar üzerindeki uygulamaları ile özellikle dokunma duyusunun gelişimi açısından sıklıkla tercih edilmektedir. Eğitici Kartlar özellikle eşleştirme, ekleme, çıkarma, birleştirme, bölme gibi kavramların gelişimi ve bebeğinizin hafıza gelişimi açısından çok faydalanacağınız yayınlardır. Kitaplar ve çocuk kitapları ile ilgili zengin ürün çeşidimizi web sitemizde onlarca markadan temin edebilirsiniz. Pearson, Red House, Net Yayıncılık, Çiçek yayıncılık, Eolo, Galt, Melisa&Dough, Ncp Yayıncılık, Akademi Çocuk gibi ve daha birçok yayını hızlıca web sitemizden inceleyebilirsiniz.

Bebekler ve anneler için bu dönemde ihtiyaç duyacakları birçok ürün bulunmaktadır. Anne bebek ürünlerinde fiyatlar sürekli değişiklik gösterebilir. Ürünün özellikleri ve ürün kalitesi de fiyattaki değişikliklere etki eden en önemli etmenler arasında yer alır. Web sitemiz üzerinden anlık ve dönemsel olarak uygulanan indirimli ürünlere sahip olabilirsiniz. Tüm anne bebek ürünleri için web sitemiz anne adaylarının ve yeni anne olmuş tüm kadınların yanında olmaktan mutluluk duymaktayız. En seçkin ve en çok tercih edilen anne bebek ürünü markaları Welcome Baby’de. Bebek bezlerinde Prima, Sleepy ve Goon gibi markalar, mama sandalyelerinde Baby2go, Babyhope, Mamas & Papas, Chicco, Inglesina, Pilsan ve Skip Hop gibi markalar, banyo ve tuvalet reyonunda ise Babyjem, Sevibebe, Bebedor, Dalin, Bübchen, Friendly Organic, Fisher Price, Sebamed, Unibaby ve Trukid gibi markaların binlerce anne bebek ürünü web sitemizde satıştadır. Anne ve emzirme reyonunda Chezmam, Dr. Brown’s, Lansinoh, Lassig, Mustela, Lierac, Mochi, Philips Avent, Silver Cap ve Silverette gibi markalar, beslenme kategorisine baktığımızda 59s, Baby Banana, Hayat Su, Hipp, Humana, Bibs, Kosova, Madela, Oogaa ve Sophie La Girefe gibi dünyaca ünlü markaların ürünlerine buradan ulaşabilirsiniz. Bebek arabası, travel set gibi anne bebek ürünü htiyaçlarınız var ise ABC Design, Baby2Go, Bagi, Maclaren, Uppababy, Easywalker, Doona, Inglesina, Mamas & Papas gibi markaları tercih edebilirsiniz. Ana Kucağı, Kanguru, Sling ve Portbebe gibi bir anne bebek ürünü arıyorsanız Kadrosan, Maller, Tahterevalli, Babybjörn, Tiny Love ve Bright Starts gibi markaların ürünlerini inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Anne Bebek Kampanyaları

Anne bebek ürünlerinin tamamına yüzlerce markanın binlerce seçeneğiyle buradan ulaşabilirsiniz. Welcome Baby’de oto koltuğundan, ana kucakları, bebek arabaları , anne ve emzirme ürünleri, oda tekstili ve ev içi güvenlik ürünleri, mama sandalyeleri, seyahat ürünleri, beslenme ürünleri, bebek bakım ve sağlık ürünleri, banyo ve tuvalet ürünleri ve bebek bezleri online olarak satıştadır. Aradığınız anne bebek ürünlerini uygun ödeme seçenekleri ve dönemsel kampanyalarımızla temin edebilirsiniz. Güncel anne bebek ürünlerine ait anne bebek kampanyalarımızı web sitemizden ve sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilir ve hızlıca yararlanabilirsiniz. Anne ve bebeklerin en sevdiği marka olan Welcome Baby keyifli alışverişler diler.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum