WBJET
ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Emziren Anne Çayı

Bebeklerimizin sağlığı ve gıda güvenliği açısından welcomebaby.com.tr’de satılan tüm mama ve gıda ürünlerinin son kullanma tarihlerini titizlikle kısa periyodlarla kontrol ediyoruz. Bu ürünlerin son kullanma tarihine 2 ay (60 gün) kaldığında mağaza raflarımızdan ve web sitemizden kaldırarak satışlarını kapatıyoruz. Bu nedenle satın alacağınız süt arttırıcı anne çayları ve süt arttırıcı anne kahvelerinin son kullanma tarihinden emin olabilirsiniz. İnternet üzerinden de anne çayı nasıl yapılır? konulu birçok makaleden destek alabilirsiniz.

Herkesin çok sorduğu bir soru da anne çayı süt yapar mı? Anneler için anne sütünü arttıran bitki anne çaylarının anne sütü artışına yardımcı etkisi bazı klinik çalışmalarla da kanıtlanmıştır. Anne çayları anne sütünün artışına yardımcı bitki özleri içeren çaylardır. Ayrıca emziren anne çayları doğaldır ve kesinlikle katkı maddesi içermez. Anne çaylarında renklendirici bulunmaz ve oldukça lezzetli bitki çaylarıdır. Anneler için anne çayı tüketimi günde 3 bardak olarak önerilmektedir. Bilindiği üzere emzirme döneminde artan sıvı ihtiyacınızı anne çayları ile de giderebilirsiniz. Anne çayları isteğe bağlı olarak sıcak, ılık ya da soğuk olarak tüketilebilir. Yapılan araştırmalarda anne çaylarının anne sütü üretimi üzerindeki olumlu etkileri 24 saat ile 72 saat arasında görülebilmektedir. Bu da anne çayının faydaları olarak bilinmektedir. Anne çayları toplumda anne bebek çayları olarak da bilinir.

Emziren Anne Kahvesi

Anne sütünün yanı sıra bir başka anne içeceği ise anne kahveleridir. Emziren anne çaylarına ve emziren anne kahvelerine web sitemizdeki bu kategoriden ulaşabilirsiniz. Ayrıca anne çaylarına ve anne kahvelerine fiziki mağazalarımızdan da ulaşabilirsiniz. Welcome Baby mağazalarımıza tıklayarak mağazalarımızın adres ve iletişim bilgilerine hızlıca ulaşabilirsiniz. Anne kahvelerine değinecek olursak; kafeinsiz olma özelliğine sahiptirler. Kafeinsiz türk kahvesi olarak da bilinen emziren anne kahveleri, tamamen doğal yollarla üretilmektedir. Ek bir bilgi daha vermek gerekirse; Osmanlı dibek kahvesinin çekirdeğinden üretildiği bilinmektedir. Emziren anne kahveleri günde çok fazla kahve tüketme alışkanlığı olanlar, enfes kahve keyfinden vazgeçemeyen hamile anne adayları ve emziren anneler için aşırı kafein alımının oluşturabileceği sağlık problemlerini önlemek adına keyifle tüketilebilecek doğal bir alternatiftir. Her şeyin fazla tüketiminin zarar olduğu gibi fazla anne kahvesi tüketimi de zararlı olabilmektedir. Hamile ve Emziren Annelerin beslenme programlarına uygun şekilde hekime danışarak kullanmaları ve günde en fazla iki fincan tüketmeleri tavsiye edilir. Web sitemizde Humana anne çayı ve Bluuh Baby anne kahvesi gibi anne içeceklerine ulaşabilir ve satın alabilirsiniz. Şimdiden afiyet olsun.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum