WBJET İstanbul'a Aynı Gün Teslimat WBJET İstanbul'a Aynı Gün Teslimat
1 2 3 ... 11 >

Anne Ürünleri

Annelerin emzirme dönemindeki anne bebek ürünleri Welcome Baby’de sizleri bekliyor. Anne çayları, anne bakım çantaları, emzirme giyim ürünleri, emzirme ve destek minderleri, göğüs pedleri, kozmetik ürünleri, süt destekleyiciler, göğüs pompaları, emzirme önlükleri, hamile giyim ürünleri ve süt saklama gereçleri için doğru adrestesiniz. Annelerin doğum öncesinde doğum sonrasına kadar ki süreçte anne bebek ürünleri ihtiyaçları değişiklik gösterebilmektedir. Her dönem için farklı anne ürünleri ne ihtiyaç duyan anne ve anne adaylarımız web sitemiz üzerinden tüm anne bebek ihtiyaçlarını karşılayabilirler. Ayrıca saatlik, günlük, haftalık ya da aylık olarak seçili anne bebek ürünleri nde indirimler uygulanmaktadır.

Emziren anneler için anne çayları ve anne kahvelerini deneyebilirsiniz. Humana emziren anne çayları ve Bluuh Baby anne kahvelerini hızlıca sipariş verebilirsiniz. Bir diğer anne bebek ürünleri nden olan anne bebek bakım çantalarıdır. Bakım çantalarınızı farklı renk ve modellerde tercih edebilirsiniz. Her bir anne bebek bakım çantasının farklı özellikleri bulunmaktadır. Babyhope, Babyjem, Doona, Lassig, Maller, Okiedog, Pierre Cardin ve Skip Hop gibi anne bebek markalarının bakım çantalarını inceleyebilirsiniz. Anne ürünleri nin bir başka reyonunda ise hamile giyim ürünlerini keşfedebilirsiniz. Hamilelik döneminizde rahat ve şık giyinebilmeniz için Mummy’s Baby, Los Banditos, Chezmam, Ninniline gibi markaların hamile giyim anne bebe ürünleri ni tercih edebilirsiniz. Emzirme Giyimde de aynı şekilde Babyjem, Chezmam ve Ninniline gibi markaların en çok tercih edilen anne ürünleri ne sahip olabilirsiniz.

Göğüs Pedleri ve Göğüs koruyucularda ise birçok seçeneğimiz mevcuttur. Bu reyondaki dilediğiniz anne ürünleri ne Bebedor, Fresh’n Soft, Lansinoh, Neavita, Chicco, Dr. Brown’s, Silver Cap, Medela ve Silverette gibi en çok tercih edilen markaların anne ürünleri ni inceleyebilirsiniz. Manuel göğüs pompaları ve elektrikli pilli göğüs pompalarını da stoklarımızda bulabilirsiniz. Medela, Philips Avent, Mochi ve Mamajoo markalı göğüs pompalarını sepetinize atabilirsiniz. Emzirme döneminizde süt saklama gereçleri de olmazsa olmaz anne ürünleri ndendir. Seyahatlerinizde, evinizde, ofisinizde kısaca her yerde rahatça kullanabileceğiniz süt saklama gereçlerine de Welcome Baby aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Emzirme Ürünleri

Anneler anne ürünleri tercihlerinde emzirme ürünleri ne çok fazla yönelmektedir. Web sitemizdeki bulunan emzirme ürünleri ni detaylı bir şekilde inceleyerek bu alandaki ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. Philips Avent emzirme ürünleri ve Medela emzirme ürünleri gibi en çok tercih edilen anne bebek markaları Welcome Baby’de satıştadır.

Emzirme dönemleri annenin ve bebeğinin en önemli dönemi diyebiliriz. Bu dönemde anne ve bebek çok iyi bir şekilde beslenmelidir. Bu da annenin düzgün beslenmesinden geçmektedir. Emzirme döneminde anneler günde en az 2 litre su tüketmelidir. Ayrıca anne adaylarımız bu dönemde doğal ve taze ürünler tüketmelidir. Bebeğinizin doğumundan sonra bebeğinizi meme emmeye yönlendirmelisiniz. Emzirme döneminizde kullandığınız ilaçlar var ise yan etkilerine mutlaka dikkat etmelisiniz çünkü sütünüze etki edebilir. Bu da bebeğinizin beslenmesine olumsuz katkı sağlayabilmektedir. Eğer emziren bir anneyseniz emzirme döneminizde ortalama 500 kalori ek enerji almanız faydalı olacaktır. Gaz yapabilecek birçok yiyecek ve içecek vardı ve bunlardan uzak durulmalı ve asla tüketilmemelidir. Emzirme öncesinde bebeğinize her hangi bir gıda vermeyiniz çünkü bu durum bebeğinizi sütünüzü emmemesine neden olabilir. Süt, et ve tahıl gibi besinleri belirli oranlarda taze olarak tüketebilirsiniz.

Emzirme ürünleri emzirme döneminizde sizin ve bebeğinizin gerekli tüm emzirme ürünleri pratik bir şekilde karşılayacaktır. Onlar anne bebek ürünün yüzlerce anne emzirme ürününü fiziksel hizmet veren Welcome Baby mağazalarımızdan ve online mağazamız www.welcomebaby.com.tr adresinden hızlı, güvenilir ve kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum