1 İş Günü Sonrası Kargoya Teslimat

Baby2Go 8433 Park Yatak Lüx Yeşil (NIL-8697028843362)

Marka : Baby2Go

Baby2Go 8433 Paradise Oyun Parkı Yatak 70*110 Yeşil, iki ayağında bulunan tekerlekler sayesinde kolay yer değiştirebilme özelliği vardır.

Baby2Go 8433 Paradise Oyun Parkı Yatak 70*110 Yeşil Özellikleri

 

Baby2Go 8433 Paradise Oyun Parkı Yatak 70*110 Yeşil, iki ayağında bulunan tekerlekler sayesinde kolay yer değiştirebilme özelliği vardır.

  • 70*110 cm

  • Alüminyum kasa

  • Sallanma aparatı

  • 2 ayağında bulunan tekerlekler sayesinde kolay yer değiştirebilme özelliği

  • Alt değiştirme aparatı

  • Hamak tertibatı ile iki katlı olabilme özelliği

  • Fermuarlı oyun kapısı

  • Müzikli ve ışıklı dönence

  • Kolay taşıma çantası

  • 4 farklı renk alternatifi

Doğumdan itibaren kullanılabilir.

Park Yatak mı? Beşik mi?

Bebeğin dünyaya geleceği haberiyle birlikte anne ve babaların içini bir heyecan kaplar ve buna bağlı olarak bebek için alışverişler yapılmaya başlar. Özellikle bebeğinizin dünyaya ilk geldiğinde kullanacağı yatağın seçimi çok önemli bir gündem konusudur. Burada park yatak mı? beşik mi diye düşünen anne ve babalar için pek çok farklı seçenek bulunmakta ancak karar vermek elbette ki çok güç. Her iki yatak tipide çok kullanışlı ve fonksiyonel ancak güvenlik açısından park yatak modellerinin daha çok tercih edildiğini görmekteyiz.

Beşik kullanımı bebeklerde uyku için bir avantaj olan sallama kolaylığı sağlamaktadır ancak bazı doktorlara göre bebekleri sürekli olarak aynı ritimde sallamanın uyku bozukluklarına veya bazı diğer sorunlara yol açabileceği belirtilmiştir. Ayrıca bebeğiniz sallanmaya alışacak ve kendi kendine uyuma alışkanlığını yitirecektir. Bu durum anne adayları için her uykuya dalmanın eziyete dönüşmesi anlamına gelmektedir.


Park yataklarda ise bebeğiniz sallanmadan uyuma alışkanlığına alışmaktadır.
Bunun dışında park yataklar çok hafif ve portatiftir ve evin içerisinde dilediğiniz yere taşıyabilirsiniz. Ancak beşikler ise çok daha ağır ve hantaldır ve kolay kolay yerini değiştirmek zor olacaktır. Park yatak modelleri içerisine özellikle visko yataklar seçerek bebeğinizin daha konforlu uyumasını sağlayabilirsiniz.

Diğer yandan beşikler, bebeğinizin daha kısa süre kullanmasına olanak verecektir. Kısa bir süre sonra artık beşik bebeğinize ufak gelecek ve kullanılmayacaktır ancak park yataklar ise beşiklere oranla daha uzun süre kullanılabilmektedir. Park yatakların fiyatları beşilkere oranla daha uygun ve avantajlıdır. Park yataklar yaklaşık olarak 3 yaşına kadar sorunsuz şekilde kullanılabilmektedir.

Son olarak bazı park yatak modellerinde titreşim ve sallama özellikleri bulunmakla birlikte, park yataklarının alt kısımlarında bebeğe özel eşyaların saklanabileceği fermuarlı gözler yer almaktadır

Benzer Ürünler