1 İş Günü Sonrası Kargoya Teslimat

BabyBjörn Balance Bliss Ana Kucağı Kılıfı Mesh / Anthracite (BB120137)

Marka : BabyBjörn
Fiyat : 529,00 TL(KDV Dahil)

BabyBjörn Balance Bliss Ana Kucağı Kılıfı Mesh / Anthracite, Eşsiz yumuşak ,nefes alabilen gözenekli kumaşı sıcak ve nemin etkisini azaltır ve bebeği ferah tutarak konfor sağlar.

Adet

Artır Azalt

BabyBjörn Balance Bliss Ana Kucağı Kılıfı Mesh / Anthracite Özellikleri

Babybjörn Balance Bliss Ana Kucağı Kılıfı Mesh / Anthracite Özellikleri BabyBjörn balance ana kucağınıza yeni bir görünüm vermek istediğiniz veya asıl kılıfı yıkamanız gerektiği zaman yedek ana kucağı kılıfını pratik bir şekilde kullanabilirsiniz. Ana kucağı kılıfının takılması ve sökülmesi oldukça kolaydır.

BABYBJÖRN® Mesh Ana Kucağı Kılıfı , yumuşak ,nefes alabilen gözenekli ve havadar kumaşı sayesinde bebeği ferah tutar. Eşsiz yumuşak ,nefes alabilen gözenekli kumaşı sıcak ve nemin etkisini azaltır ve bebeği ferah tutarak konfor sağlar. BabyBjörn Bouncer Bliss, Balance Soft ve Balance ana kucağı modelleri ile kullanılmaya uygundur.

Test & Güvenlik: Kılıflarda kullanılan tüm kumaşlar bebeğinizin hassas cildine zarar verebilecek ve alerjiye sebep olabilecek hiçbir madde içermediğini garanti eden Ökoteks 100 Standardı, 1. Sınıf ‘a göre test edilmiş ve onaylanmıştır.

Temizlenme Özellikleri: Kılıfın çıkartılması ve yıkanması çok kolaydır. Makinede de ılık suda yıkanabilir.