1-3 İş Gününde Kargoya Teslimat
BabyBjörn Kanguru Mini 3D Cotton / Black
BabyBjörn Kanguru Mini 3D Cotton / Black
BabyBjörn Kanguru Mini 3D Cotton / Black
BabyBjörn Kanguru Mini 3D Cotton / Black

BabyBjörn Kanguru Mini 3D Cotton / Black (BB210562)

Marka : BabyBjörn
Fiyat : 999,00 TL(KDV Dahil)

BabyBjörn Kanguru Mini 3D Cotton / Black

Adet

Artır Azalt

BabyBjörn Kanguru Mini 3D Cotton / Black Özellikleri

 


Yeni doğanlar için kullanımı kolay ve süper yumuşak..


Bebekler cilde temas ve kalp atışlarının rahatlatıcı sesiyleyatıştırılır, bu nedenle BabyBjörn Kanguru Mini, yenidoğan bebeğinizingöğsünüzde kolayca dinlenmesini ve rahat hissetmenizi,
aynı zamandabebeğinizin  size yakın olmasını sağlar.
Bebeğinizi göğsünüzün üstünde tutabilirsiniz, böylece herzaman kalp atışınızı hissederler..


Küçük ve kullanımı kolay…Babybjörn Mini
, birkaçayarlanabilir toka ile kullanımı çok kolaydır. Bu, yenidoğan bebeğinizi rahattaşımak  için gece veya gündüzkullanabileceğiniz anlamına gelir.
Böylece uyuyan bebekler uyandırılmadankanguruya yerleştirilebilir ve kangurudan çıkartılabilir.

Ayrıca, bebeğinizi kanguruyu üzerinizden  çıkarmadan emzirmenize olanak sağlar. Yenidoğmuş bebeğinizi çıkarmak için bebek taşıyıcısının tüm ön bölümünü kolaycaaçabilirsiniz. 
Baş desteği ve boyu tamamen ayarlanabilir. Hem iç hem dedış mekânda, bebeğinizin yeni doğduğundaki 3,2 kg ağırlığından maksimum 11 kgağırlığa ulaşıncaya,12 aya kadar kolaylıkla kullanılabilir.

Bebeğinizinbüyümesine bağlı olarak 5. ayından itibaren, başını bağımsız olaraktutabildiğinde baş desteği katlanabilir ve bebek yüzü ön tarafa dönük olaraktaşınabilir.


A
yarlanabilirbaş desteği... 
Bebeklerin başlarını yardımsız kaldırabildiği 5. aylarına kadar iyi bir baş desteği sağlanması çok önemlidir. Kanguru Mini, hem baş hem de boyun için sağlam,ayarlanabilir bir desteğe sahiptir.Bebeğinizi  kendinizeyakın olarak taşıdığınızdan, bebeğinizle yakın temasta ve göz kontağındaolmanızı sağlar.

 

Yumuşak ve esnek  MiniKanguru daki süper yumuşak kumaşlar yenidoğan için rahat bir alan yaratır vehassas ciltlerine karşı rahattır. Kanguru mini  yenidoğan bebeğinizinsırtına, bacaklarına ve kalçalarına hafifçe sarılır ve rahat, ergonomik birkonumda iyi oturma desteği verir. Yenidoğan bebeğin pozisyonunu vesırtlarındaki doğal C eğrisini kumaş boyunca elinizle kontrol edebilirsiniz.
 


Özel geliştirilmiş kanguru kumaşları
 

Kullandığımız kumaşlar özellikle kangurular içingeliştirilmiştir ve yenidoğanlara uyacak şekilde tasarlanmıştır. Örgü ve jarse bebek kanguruları üç katmandan oluşan 3Dkumaşlardan üretilmiştir
- bir iç katman, bir orta katman ve bir dışkatman. Kanguru mini çok sıcak tutabilecek dolgu yerine, orta tabakaince, tek lifli bir iplikten oluşur. Bu, bebek taşıyıcıya çok iyi bir havaakışı sağlarken dolgu dengesini sağlar, 
böylece bebeğinizi ferah ve serintutarak konfor sağlar.
 


Anne ve Babaya sağladığı faydalar
Geniş ve dolgun omuzaskıları bebeğin ağırlığını eşit olarak dağıtarak omuz ve sırt açısındantaşımayı kolaylaştırır ve bebeği uyandırmadan takılmasını ve çıkarılmasınısağlayan
sessiz kilitleri yanlışlıkla açılma riskini ortadan kaldırmak içinsadece ebeveynlerin açabileceği şekilde tasarlanmıştır. Yeni doğmuş bebeğinizibir kanguruda taşırken elleriniz başka şeyler için serbesttir.
Çok az yerkaplar Kanguru Mini, kullanmadığınız zamanlarda bebek bezi çantanızaveya bebek arabasının altına malzeme yerleştirmeyi kolaylaştırır.


Kalite Belgeleri:
TÜV/GS tarafından test edilmiş veonaylanmıştır. ÖKO-TEKS standardı 100, 1.sınıf sertifikalıdır.


Test & Güvenlik: 
Kanguru Mini, hem Avrupa EN 13209-2: 2015 hem de Amerikan ASTM F2236 güvenlik standartlarına uygundur.Sağlığa zararlı hiçbir malzemeiçermemektedir. Tüm kumaşlar bebeğinizin cildine zarar vermeyecek şekilde testedilmiştir ve güvenlidir.Pamuklu kumaştan üretilmiştir.


Yıkama Talimatı:
Makinede 40°C de yıkanabilir. Ayrı olarakyıkayınız. Çevre dostu, yumuşak ve renk açıcı özelliği olmayan deterjankullanınız.


 

TrendyolCinsiyet
Unisex
TrendyolRenk
Siyah
Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum