WBJET
1-3 İş Gününde Kargoya Teslimat
BabyBjörn Kanguru Move 3D Mesh / Beige Grey
BabyBjörn Kanguru Move 3D Mesh / Beige Grey
BabyBjörn Kanguru Move 3D Mesh / Beige Grey
BabyBjörn Kanguru Move 3D Mesh / Beige Grey
BabyBjörn Kanguru Move 3D Mesh / Beige Grey
BabyBjörn Kanguru Move 3D Mesh / Beige Grey
BabyBjörn Kanguru Move 3D Mesh / Beige Grey
BabyBjörn Kanguru Move 3D Mesh / Beige Grey

BabyBjörn Kanguru Move 3D Mesh / Beige Grey (BB990020)

Fiyat : 3.149,00 TL(KDV Dahil)
Barkod : 7317680990020

Adet

Artır Azalt

BabyBjörn Kanguru Move 3D Mesh / Beige Grey Özellikleri


BabyBjörn Kanguru Move 3D Mesh / Beige Grey

Bebeğinizle birlikte yeni yerleri keşfedin 

Hitap ettiği Yaş Aralığı:  3,2kg – 12 kg arası bebekler

Uluslararası Kalça Çıkığı Enstitüsü onaylı BabyBjörn Move 3D Mesh , bebekle dışarı çıkmak isteyen, aynı zamanda hem kendi hem de bebeği için uzun süre kullanacağı rahat bir kanguruya ihtiyaç duyan ebeveynler için tasarlanmıştır. BabyBjörn Move,  doğumdan 15 aya kadar  kullanımı kolay ve yumuşak, nefes alabilen 3D mesh kumaşlardan  üretilmiş bebek taşıyıcıdır. Move, bebeğin içe veya dışa dönük olarak en ideal şekilde sağlıklı ve konforlu taşınmasını sağlamak için ayarlanabilir bel, sırt ve omuz askılarına sahiptir. 

Sabit sırt desteği , geniş bel kemeri ve dolgun omuz askıları bebeğin ağırlığını eşit olarak dağıtarak omuz ve sırt açısından rahat taşımanızı kolaylaştırır. Move kanguru, bebeğinizin büyüklüğüne göre kolayca adapte olan sağlam ayarlanabilir baş ve boyun desteği ile birlikte aynı zamanda çocuğunuzun sırtını, bacaklarını ve kalçalarını hafifçe destekleyerek daha uzun süre ergonomik bir konumda kalmasını sağlar.

Doğumdan itibaren

BabyBjörn Move 3D Mesh , hem iç hem de dış mekânda, bebeğinizin yeni doğduğundaki 3,2 kg ağırlığından maksimum 12 kg ağırlığa ulaşıncaya, 15 aya kadar kolaylıkla kullanılabilir.

Bebeğiniz büyüdükçe, move kangurunun baş desteğini, bacak girişlerini ve boyunu ayarlayabilirsiniz.

Bebeğinizin büyümesine bağlı olarak  5. ayından itibaren , başını bağımsız olarak tutabildiğinde baş desteği katlanabilir ve  bebek yüzü ön tarafa dönük  olarak taşınabilir.

Uluslararası onaylı mükemmel taşıyıcı

Uluslararası Kalça Çıkığı Enstitüsü onaylı  BabyBjörn Move Kanguru'da, bebeğin kalçası doğru desteği almakta ve bacakları dışa doğru açılı olarak en uygun pozisyonda durmaktadır.

Bu şekilde bebeğin ilk aylarında önem taşıyan doğru kalça eklem gelişimi desteklenmektedir.

BabyBjörn Kanguru Move 3D Mesh / Beige Grey

Ergonomik tasarımlı baş desteği

Bebeği yüzüstü pozisyonda tutarken, yardım almadan başlarını yukarı kaldırabilmeleri gerekir  (en az 5 ay) .
BabyBjörn Move Kanguru, bebeğinizin büyüklüğüne kolayca adapte olan sağlam, tamamen ayarlanabilir baş ve boyun desteğine sahiptir.

Özel tasarlanmış 3D mesh örgü kumaşlar

Babybjörn Move, bebek kanguruları için için geliştirilmiştir ve yenidoğanlara uyacak şekilde tasarlanmış, üç katmandan oluşan  nefes alabilen yumuşak 3D örgü kumaşlardan üretilmiştir .

- bir iç katman, bir orta katman ve bir dış katman . Bu, bebek taşıyıcıya çok iyi bir hava akışı ile birlikte dolgu dengesini sağlar, böylece bebeğinizi ferah ve serin tutarak konfor sağlar.
Aynı zamanda dayanıklıdır ve yıkandıktan sonra hızla kurur.

BabyBjörn Kanguru Move 3D Mesh / Beige Grey
Anne ve Babaya sağladığı faydalar

Sabit sırt desteği , geniş bel kemeri ve dolgun omuz askıları bebeğin ağırlığını eşit olarak dağıtarak omuz ve sırt açısından taşımayı kolaylaştırır.
Bebeği uyandırmadan  takılmasını ve çıkarılmasını sağlayan sessiz kilitleri yanlışlıkla açılma riskini ortadan kaldırmak için sadece ebeveynlerin açabileceği şekilde tasarlanmıştır.
Yeni doğmuş bebeğinizi bir kanguruda taşırken elleriniz başka şeyler için serbesttir.


Kullanımı kolay
Birkaç ayarlanabilir toka ve sessiz kilitleri sayesinde kullanımı çok kolaydır. Bu, yenidoğan bebeğinizi rahat taşımak için gece veya gündüz kullanabileceğiniz anlamına gelir. 
Kolayca açılabilen ön bölümü sayesinde uyuyan bebekler dahi uyandırılmadan kanguruya yerleştirilebilir ve kangurudan çıkartılabilir.

Önemli not:  Bebeği öne dönük oturtabilmek için bebeğinizin kafasını dengede tutabilmesi gerekir (min. 5 ay) . Bacak askıları  3.2 kg - 4.5 kg arası olan bebekler için bacak girişlerini küçültmek için kullanılmalıdır.

Test & Güvenlik: BabyBjörn Move hem Avrupa EN 13209-2:2015 hem de Amerika ASTM F2236 güvenlik standartlarına uygundur.

Yıkama talimatları:  Ilık suda (40°C) ve diğer çamaşırlardan ayrı yıkayınız. Doğa dostu, hafif ve ağartmayan deterjan kullanınız. Kurutma makinesinde kurutmayınız. 

TrendyolRenk
Bej
Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum