1 İş Günü Sonrası Kargoya Teslimat

BabyBjörn Kanguru Orijinal Mesh / Black (BB290182)

Marka : BabyBjörn
Fiyat : 1.135,00 TL(KDV Dahil)

BabyBjörn Kanguru Orijinal Mesh / Black, takılması ve çıkartılması son derecede kolay ve tüm ayarları önden yapılabilen bir üründür.

Adet

Artır Azalt

BabyBjörn Kanguru Orijinal Mesh / Black Özellikleri

Bebeğe sağladığı fayda:
Konforu ferahlık ile kombine ederken bebek ve ebeveyn arasında yakınlık hissini sağlar. BABYBJÖRN® Original Kanguru takılması ve çıkartılması son derecede kolay ve tüm ayarları önden yapılabilen bir üründür. Böylece uyuyan bebekler uyandırılmadan kanguruya yerleştirilebilir ve kangurudan çıkartılabilir. Bebeğe göre özel olarak ayarlanabilen baş destek bölümü yenidoğan bebeğin başının güvenli ve dengeli olarak tutulmasını sağlar. BABYBJÖRN® Original Kanguru bebeklere zararlı hiçbir madde içermediğini garanti eden Ökoteks 100 Standardı, 1. Sınıf ‘a göre test edilmiş ve onaylanmıştır.

BABYBJÖRN® Mesh Kanguru ebeveyn ile bebeğin yakın temas halinde olmasını sağlarken yeni, yumuşak ,nefes alabilen gözenekli ve havadar kumaşı sayesinde bebeği ferah tutar. Eşsiz yumuşak ,nefes alabilen gözenekli kumaşı sıcak ve nemin etkisini azaltır,ebeveyni ve bebeği ferah tutarak konfor sağlar

Anne-Baba’ya sağladığı fayda:
Ebeveynin iki elinin serbest kalarak günlük işlerini yapmasına olanak tanır. BABYBJÖRN® Original Kanguru bebeği yüksekte ve ebeveyne yakın olarak taşıdığından hem çok konforludur hem de bebekle yakın temasta ve göz kontağında olmayı sağlar. Bebeği içinden çıkartmadan emzirmek mümkündür.

Fonksiyonları:
BABYBJÖRN® Original model kanguru kullanıcı dostu ve güvenlidir.
Baş destek askıları ve kilit sisteminin pek çok büyük avantajı bulunur; yan kilitleme kancaları önde olduğundan bebeğin baş ve sırt kısmını çok iyi korur, geniş ve dolgun omuz askıları bebeğin ağırlığını eşit olarak dağıtarak omuz ve sırt açısından taşımayı kolaylaştırır ve bebeği uyandırmadan takılmasını ve çıkarılmasını sağlayan sessiz kilitleri yanlışlıkla açılma riskini ortadan kaldırmak için sadece ebeveynlerin açabileceği şekilde tasarlanmıştır. BABYBJÖRN® Original Kanguru bebeği yüksekte ve ebeveyne yakın olarak taşıdığından hem çok konforludur hem de bebekle yakın temasta ve göz kontağında olmayı sağlar.

Aldığı Ödüller: Kidspot Awards/Australia 2008, Mother&Baby, American Baby, Design Decade, Good Design Award, Design Award Winner, Red Dot.

Hitap ettiği Yaş Aralığı : 3,5 - 10 kg arası bebekler.

Kalite Belgeleri: TÜV/GS tarafından test edilmiş ve onaylanmıştır. ÖKO-TEKS standardı 100, 1.sınıf sertifikalıdır.

Taşıma Kapasitesi : Maksimum 10 kg

Ürün Madde İçeriği / kumaş materyali: %100 pamuklu kumaştan üretilmiştir. Formaldehit içermez.

Temizlenme Özellikleri; Makinede 40°C’ de yıkanabilir; ayrı yıkayınız.