1-3 İş Gününde Kargoya Teslimat
BabyNEO OS Tek Beden Yıkanabilir Bebek Bezi Butterflies
BabyNEO OS Tek Beden Yıkanabilir Bebek Bezi Butterflies

BabyNEO OS Tek Beden Yıkanabilir Bebek Bezi Butterflies (BNEO8699290011968)

Marka : BabyNeo
Fiyat : 52,90 TL(KDV Dahil)

BabyNEO OS-Tek Beden Yıkanabilir Bebek Bezi Butterflies, TEK BEDEN *%100 Kumaş, nano teknoloji içermez,Kullanılan tüm malzemeler Öko-Tex 100 Standardı Class 1 sertifikalıdır.

Adet

Artır Azalt

BabyNEO OS-Tek Beden Yıkanabilir Bebek Bezi Butterflies

 

Bebek bezi dış gövdesi, alıştırma külodu ve hatta mayo olarak kullanılabilir.

Pişiğe yol açmaz.

Tuvalet eğitimine yardımcı olur.

Bakteri barındırmaz.

Alerji yapmaz.

Hijyeniktir.

Leke tutmaz, kolay yıkanır ve kurur.

Kimyasal jel içermez.

PVC, naylon ve Kanserojen madde içermez  İlk bebeğinizde %60'a varan oranlarda tasarruf etmenize yardımcı olur. İkinci bebek için hiç bez masrafınız olmaz.- Bebeğiniz sağlıklı bir ürünle büyür.- Çevrecidir, doğayı korur.Yenidoğan bebekten, bezden kurtuluncaya kadar kullanabileceğiniz, bebeğinizle birlikte büyüyen yıkanabilir bebek bezi… Ayrı olarak satın alabileceğiniz çift taraflı yeni emici pedi sayesinde bebeğinize istenildiğinde daha fazla kuruluk (beyaz taraf üstte kullanılarak), istenildiğinde ise BAMBU-PAMUK karışımının rahatlığını ve doğallığını (naturel renkli taraf üstte kullanılarak) sunabilirsiniz. Ayrıca ergonomik yapısı ile bebeğinizin poposuna tam oturacak şekilde geliştirildi ve eskisinden daha fazla emici*. Dış sızdırmaz gövdede bulunan ayar çıtçıtları sayesinde rahatlıkla yenidoğan bebekten, bezden kurtulma yaşına kadar tüm çocuklar için aynı bez kullanılabilir. Ayrıca bu çıtçıt kapamalar sayesinde göbek kısmı daha yumuşak. Her zamanki gibi kolay yıkanır, kolay kurur.Emiciliğini arttırmak veya daha uzun süre aralıklarla değiştirmek için (gece kullanımı gibi)

BabyNEO Bambu Ekstra Emici Ped ekleyerek kullanabilirsiniz.Hava geçirgen yapısı sayesinde bebeğinizin poposunun hava almasını sağlar. Bezin içinde sıcak nemli havayı barındırmaz ve pişik oluşumuna sebep olan nedenleri azaltır. Erkek çocuklarda fertility/sperm üretim yetisinde olumsuz etki yapmaz. Özel TPE patentli modelimiz sayesinde bebeğinizin midesine alttan basınç yaparak, özellikle beslenme sonrası reflü’ye neden olmaz.

Bebeklerin bezden 3 ila 6 ay daha önce kurtulmalarına yardımcı olur. Kanserojen etkisi bulunan, alerji, astım, cilt tahrişi gibi bir takım hastalıklara neden olan TBT, Dioxin, Sodyum Polyacrylate Emici Jel, PVC ve parfüm içermemektedir.

BabyNEO Yıkanabilir Bebek Bezleri bebeğiniz kadar çevre açısından da çok sağlıklıdır.

Üretiminde çok daha az enerji ve daha az geri dönüşümü olmayan kaynaklar kullanılmakta, çok daha az geri dönüşümü olmayan atık su ve katı atık oluşturmaktadır. Doğada yüzyıllarca kaybolmayacak atık oluşturmaz.

KULLANIMBebek bezinizin en iyi şekilde emiş gücüne sahip olabilmesi için kullanmadan önce 3 defa YIKAYINIZ.!Öncelikle bezi bebeğinizin bedenine uygun olacak şekilde öndeki dikey çıtçıtlardan ayarlayınız ve sonra diğer kullan-at bezler gibi bağlayınız. Son olarak kulaklardaki çıtçıtları bezin üstüne kapayınız.

Yaş
3-17kg
Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum