WBJET
1-3 İş Gününde Kargoya Teslimat
BabyNEO Yeni Nesil Sızdırmaz Yıkanabilir Bebek Bezi - Beyaz Desenli 1 Sarı
BabyNEO Yeni Nesil Sızdırmaz Yıkanabilir Bebek Bezi - Beyaz Desenli 1 Sarı
BabyNEO Yeni Nesil Sızdırmaz Yıkanabilir Bebek Bezi - Beyaz Desenli 1 Sarı
BabyNEO Yeni Nesil Sızdırmaz Yıkanabilir Bebek Bezi - Beyaz Desenli 1 Sarı

BabyNEO Yeni Nesil Sızdırmaz Yıkanabilir Bebek Bezi - Beyaz Desenli 1 Sarı (BNEO-BYNB-S1-BZ)

Barkod : 8699290010961

BabyNEO Yeni Nesil Sızdırmaz Yıkanabilir Bebek Bezi - Beyaz Desenli 1 Sarı Özellikleri


1 adet Sızdırmaz YENİ NESİL Yıkanabilir Bebek Bezi (1 adet dış gövde + 1 adet sızdırmaz emici ped)
(Özel olarak tasarlanmış ambalaj kartonlarının baş kısımlarını işaretli yerden keserek maske yapabilirsiniz. Ayrıca bezin takılı olduğu karton gövde üstündeki parçacıkları çıkartarak bebeğinize sevimli maket oyuncaklar yapabilirsiniz.)


*Pişiğe yol açmaz.
*Tuvalet eğitimine yardımcı olur.
*Çift sızdırmazlık.
*Bakteri barındırmaz.
*Alerji yapmaz.
*Hijyeniktir.
*60°C’de yıkanabilir.
*Leke tutmaz, kolay yıkanır ve kurur.
*Kimyasal jel içermez.
*Parfüm içermez.
*PVC, naylon ve Kanserojen madde içermez.
*TPE patentli modeli sayesinde, mideye baskı yapmaz ve reflüye neden olmaz.
*Kullanılan tüm malzemeler Öko-Tex 100 Standardı Class 1 sertifikalıdır.
*%100 BabyNEO garantisi
* Patentli değiştirilebilir ped sistemi ile çok daha ekonomiktir. İkinci bebeğiniz de bile kullanabilirsiniz.
*Bebeğiniz kimyasallardan uzak sağlıklı bir ürünle büyür.
*Çevrecidir, doğayı korur.
Beden:
3,5-10kg için 1 Beden
10-20kg için 2 Beden

Patentli özel değiştirilebilir ped sistemi ile, bezin ana gövdesi kirlenmediği sürece sadece içindeki pedi değiştirerek kullanıma devam edebilirsiniz. Böylelikle çok daha fazla tasarruf etmenize yardımcı olur. Emici pedin alt yüzeyindeki ikinci sızdırmaz katman ile beziniz çift sızdırmazlık özelliğine sahiptir. Sadece 2 bedenden oluşan Yeni Nesil Yıkanabilir Bebek Bezi, cırt bantları sayesinde bebeğinizin altına tam oturur. Dış sızdırmaz ana gövde üzerinde bulunan çıtçıtlar yardımıyla beden ayarını kolay yapabilirsiniz.
Hava geçirgen yapısı sayesinde bebeğinizin poposunun hava almasını sağlar. Bezin içinde sıcak nemli havayı barındırmaz ve pişik oluşumuna sebep olan nedenleri azaltır. Erkek çocuklarda fertility/sperm üretim yetisinde olumsuz etki yapmaz. Özel TPE patentli modelimiz sayesinde bebeğinizin midesine alttan basınç yaparak, özellikle beslenme sonrası reflü’ye neden olmaz. Bebeklerin bezden 3 ila 6 ay daha önce kurtulmalarına yardımcı olur. Kanserojen etkisi bulunan, alerji, astım, cilt tahrişi gibi bir takım hastalıklara neden olan TBT, Dioxin, Sodyum Polyacrylate Emici Jel, PVC ve parfüm içermemektedir.
BabyNEO Yıkanabilir Bebek Bezleri bebeğiniz kadar çevre açısından da çok sağlıklıdır. Üretiminde çok daha az enerji ve daha az geri dönüşümü olmayan kaynaklar kullanılmakta, çok daha az geri dönüşümü olmayan atık su ve katı atık oluşturmaktadır. Doğada yüzyıllarca kaybolmayacak atık oluşturmaz.
İsterseniz farklı renk ve desenlerde tek tek alabileceğiniz gibi Günlük Ekonomik Set’i de tercih edebilirsiniz. İçteki emici pedler yedek olarak ayrı olarak da satılmaktadır. Tüm parçaları 60 oC’de yıkayabilir, isterseniz kurutma askısında, isterseniz kurutma makinasında kurutabilirsiniz. Çabuk kurur, yaklaşık 3-4 saat içinde tekrar kullanıma hazır olur.
Bu Yeni Nesil bezleri ister bebeğiniz ilk doğduğu andan itibaren normal bir bebek bez gibi kullanabilir, isterseniz ilerleyen dönemlerde alıştırma külodu olarak kullanabilirsiniz.Taşmaları engelleyecek %100 sızdırmazlık özelliği yoktur. Diğer tüm kullan-at ve yıkanabilir bezlerde de arasıra görülebilen kazalar, taşmalar yaşanabilir. Bu, bezin işlevini yerine getirmediği anlamına gelmeyip, bu tip durumlar hangi ürün kullanılırsa kullanılsın, tamamen engellenemeyişinden kaynaklanmaktadır.
Ürünlerimizde kullanılan her malzemenin Öko-Tex 100 Standardı'nın özellikle bebek ürünlerine verilen Class 1 belgesi bulunmaktadır.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum