BabyNeo Organik Kot Kanguru Taşıyıcı - Mavi (BNEO-BOSSC-MK)

Marka : BabyNeo

BabyNeo Organik Kot Kanguru Taşıyıcı - Mavi


*Özel Organik Pamuk ve Keten karışımı kot kumaştan üretilmiştir.
*Alerji yapmaz
*Hafif ve yumuşaktır
*Terletmez, gerek ebeveyn için, gerekse bebek için çok konforlu bir kullanım sunar.
*Özel kayışları sayesinde kolay giyilip çıkartılır. Ürüne özel üretilen kayış ve aksesuarlar en üst seviyede güvenli taşıma sunar.
*Anatomik yapısı sayesinde bebeğinize en doğru oturuş pozisyonu sunar, kalça ve bacak eklemlerinin doğru bir şekilde gelişimine yardımcı olur.
*Çıkarılabilir bacak destekleri sayesinde ilk günden 3 yaşa kadar bebeğiniz büyüdükçe kullanıma devam edebilirsiniz. Bebeğinizi taşırken her yaşta gelişimine açısından gerekli olan medikal ortamı sağlar.
*İstenildiğinde dışarı kıvrılabilir dolgulu, yumuşak baş desteği bulunmaktadır.
*Bel ve omuz destekleri sayesinde ebeveyne yükü eşit şekilde dağıtır ve kolay taşıma sağlar. Bu sayede ağır bebekler bile kolaylıkla taşınabilir.
*Hem önde hem de sırtta (baş kontrolü olan bebekler) taşıma imkanı sunar. Kolay yıkanır.
*Taşıma çantası sayesinde her zaman yanınızda bulundurabilirsiniz.
*Kullanılan tüm malzemeler Öko-Tex 100 Standardı Class 1 sertifikalıdır.

Bebeğinizi güvenle taşımanıza yardımcı olur ve ona anne kucağı sıcaklığını verir. Giyip çıkartması çok kolaydır. Yumuşak dokusu ile bebeğiniz kollarınızın arasındaki rahatlığı hisseder. Çıkarılabilir bacak destekleri ile bebeğiniz büyüdükçe ona kalça ve kuyruk sokumu gelişimine en uygun pozisyonu sağlar. Bebeklerde doğru kuyruk sokumu ve kalça gelişimi için uygun duruş ve taşıma pozisyonları konusunda International Hip Dysplasia Institute (IHDI) tarafından verilen önerilere göre üretilmiştir. M-pozisyonu veya kurbağa pozisyonu olarak bilinen oturuş şekli, dizlerin kalça hizasından daha yüksekte olması ve bacakların yaklaşık 90° açı ile durması olarak ifade edilir. Bu pozisyon doğru kalça gelişimine yardımcı olmaktadır.


***Bu Model Türk Patent Enstitüsü tarafından tescilli olup, 554 sayılı Endüstriyel Tasarımların Korunması Hakkında Yasa kapsamında koruma altındadır.