WBJET

BANKA KAMPANYALARI

100 TL ve ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE TAKSİT İMKANLARINDAN YARARLANABİLİRSİNİZ.


 

World Card 

World Card'a özel 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde vade farksız 6'ya varan taksit imkanı!

*100 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir. +Taksit kampanyası bankanız tarafından ödemeniz sonrasında size sunulabilir. Yapı Kredi kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.


 

Bonus Kart 

Bonus'a özel 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde vade farksız 3+3 taksit imkanı!

*100 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir. +Taksit kampanyası bankanız tarafından ödemeniz sonrasında size sunulabilir. Garanti Bankası kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

 

Maximum Kart 

Maximum Kart'a özel 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde vade farksız 9'a varan taksit imkanı!

*100 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir. Bankanız ödemeniz sonrasında size ek taksit imkanı da sunabilir. Yapı Kredi kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

 

 

Cardfinans 

CardFinans'a özel 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde vade farksız 3+3 taksit imkanı!

*100 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir. +Taksit kampanyası bankanız tarafından ödemeniz sonrasında size sunulabilir. QNB Finansbank kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

 

*Taksitli alışveriş bebek bezi, kozmetik, bakım ve mama ürünlerinde geçerli değildir. Bankaların taksitli kart özellikleri dönemsel kampanyalara göre değişebilmektedir. 02.01.2014 tarihinde yürürlüğe giren Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Değişiklik Yapılmasına İlişkin Yönetmelik'in 1. maddesi gereğince gıda ve kozmetik alımlarında taksit uygulanamamaktadır.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum