BANKA KAMPANYALARI 

100 TL ve ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE TAKSİT İMKANLARINDAN YARARLANABİLİRSİNİZ.


resim 

World Card'a özel 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde peşin fiyatına 2, 3 ve 4 taksit imkanı!

*100 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir. Bankanız ödemeniz sonrasında size ek taksit imkanı da sunabilir. Yapı Kredi kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

 

resim 

Bonus'a özel 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde peşin fiyatına 2 ve 3 taksit imkanı!

*100 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir. Bankanız ödemeniz sonrasında size ek taksit imkanı da sunabilir. Garanti Bankası kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

 

resim 

CardFinans'a özel 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde peşin fiyatına 2 ve 3 taksit imkanı!

*100 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir. Bankanız ödemeniz sonrasında size ek taksit imkanı da sunabilir. Finansbank kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

 

resim 

Axess'e özel 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde peşin fiyatına 2 ve 3 taksit imkanı! 4 ve 9 taksit arasında vade farklı taksit imkanı!

*100 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir. Bankanız ödemeniz sonrasında size ek taksit imkanı da sunabilir. Akbank kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

 

resim 

Maximum Kart ile 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde vade farkı ile 9'a varan taksit imkanı!

*100 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir. Bankanız ödemeniz sonrasında size ek taksit imkanı da sunabilir. Her ürünün detayında bulunan "Ödeme Seçenekleri" alanında her taksit adedi için uygulanan vade farkına ulaşabilirsiniz. İş Bankası kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

 

resim 

Paraf Card ile 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde vade farkı ile 9'a varan taksit imkanı!

*100 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir. Bankanız ödemeniz sonrasında size ek taksit imkanı da sunabilir. Her ürünün detayında bulunan "Ödeme Seçenekleri" alanında her taksit adedi için uygulanan vade farkına ulaşabilirsiniz. Halkbank kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

 

resim 

Advantage Card ile 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde vade farkı ile 9'a varan taksit imkanı!

*100 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir. Bankanız ödemeniz sonrasında size ek taksit imkanı da sunabilir. Her ürünün detayında bulunan "Ödeme Seçenekleri" alanında her taksit adedi için uygulanan vade farkına ulaşabilirsiniz. HSBC Bankası kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

 

*Bankaların taksitli kart özellikleri dönemsel kampanyalara göre değişebilmektedir. 02.01.2014 tarihinde yürürlüğe giren Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Değişiklik Yapılmasına İlişkin Yönetmelik'in 1. maddesi gereğince gıda ve kozmetik alımlarında taksit uygulanamamaktadır.