BANKA KAMPANYALARI  

 100 TL ve ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE TAKSİT İMKANLARINDAN YARARLANABİLİRSİNİZ. 


Bonus Card'a özel 100 TL ve alışverişlerinizde peşin fiyatına 1+2, 2+2 ve 3+2 taksit imkanı!

*100 TL Üzeri Alışverişlerinizde Geçerlidir. +Taksit kampanyası Bonus Card, Shop&Miles, American Express (Amex) kartlardaki Black Kart, Gold Kart, Platinium Kart ve Business Kart'ta geçerlidir. Plum kartlarda +taksit kampanyası geçerli değildir. Kampanya ticari kartlarda geçerli değildir. Garanti Bankası kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.


Axess'e özel 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde peşin fiyatına 1+3, 2+3 ve 3+3 taksit imkanı!

*100 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir. Kampanya bireysel kartlarda geçerlidir. Ticari kartlarda geçerli değildir. Akbank kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.


CardFinans'a özel 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde bireysel kartlara 3 taksite kadar peşin fiyatına +3 taksit!

* 100 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir. Ticari kartlarda ve bireysel kartlarda geçerlidir. Ticari kartlar, banka kartları, Artı Paket’e dahil olmayan Fix Card’lar ve ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler artı taksit kampanyasına dahil değildir.


WorldCard'a özel 150 TL ve üzeri alışverişlerinizde 4 taksite kadar peşin fiyatına +2 taksit imkanı!

*Ticari kartlarda geçerli değildir. Kampanya World Üye İşyerleri'nde yapılan taksitli 150 TL ve üzeri giyim, ayakkabı, optik, kuyum ve saat harcamalarında geçerli olacaktır. Kampanyalar sadece World Üye İşyerleri'nde geçerlidir. Yapı Kredi tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir. World Üye İşyerleri'nin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Yapı Kredi sorumlu tutulamaz.

 

 

* Bankaların taksitli kart özellikleri dönemsel kampanyalara göre değişebilmektedir, Bu yüzden sitede yer alan taksit bilgilerine göre uyumsuzluklarda güncel bilgi için 444 6 124 nolu telefondan Müşteri Temsilcisi yetkilimizle görüşebilirsiniz. 02.01.2014 tarihinde yürürlüğe giren Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Değişiklik Yapılmasına İlişkin Yönetmelik'in 1. maddesi gereğince gıda alımlarında taksit uygulanamamaktadır.