1 İş Günü Sonrası Kargoya Teslimat

Barbie'nin Son Moda Aksesuarları (Mattel-FND48)

Marka : Barbie
Fiyat : 24,99 TL(KDV Dahil)

Barbie'nin Son Moda Aksesuarları, Barbie'nin Son Moda Aksesuarları ile kendi modanızı yaratın!

Adet

Artır Azalt

Barbie'nin Son Moda Aksesuarları Özellikleri

 

Barbie’nin birbirinden güzel rengarenk aksesuarları ile farklı kombinler yapmak çok eğlenceli!

Barbie’nin şıklığını bu şahane aksesuarlar ile tamamlayıp havalı bir görünüm yaratın!

Barbie’nin birbirinden güzel eğlence seti, seyehat seti ve tatil seti olmak üzere 3 farklı aksesuar modeli bulunmaktadır.

Kutu İçerisinde;

Eğlence Seti - Mor Şapka; 2 adet film bileti, 1 adet mor renk şapka, 1 adet telefon, 1 adet siyah çanta, 1 adet patlamış mısır, Vıp kart, 1 adet sinema gözlüğü, 1 adet tacı ve 3 farklı aksesuarı bulunmaktadır.

Seyehat Seti - Yeşil Çanta; 1 adet kalem, 1 adet yeşil sırt çantası,1 adet gözlük, 1 adet içecek,1 adet defter, 1 adet tablet, 1 adet kulaklık, 1 adet saat, ve çeşitli takı aksesuarları bulunmaktadır.

Tatil Seti - Mavi Şapka; 1 adet pembe çanta, 1 adet mavi şapka, 1 adet sarı fotoğraf makinesi, 1 adet su, 1 adet güneş kremi, 1 adet güneş gözlüğü,1 adet saat ve çeşitli aksesuarları bulunmaktadır.

Kutu ölçüsü: 11,5 x 9,6 x 2,6 cm.

Yaş Aralığı : 3 yaş ve üzeri

* Ürün asorti olduğu için renk ve model stoğu değişkenlik göstermektedir. Siparişiniz sırasında, ‘Sipariş Notu’ kısmına talep ettiğiniz rengi veya modeli belirtmeniz gerekmektedir. Seçtiğiniz 1 adet ürün tarafınıza gönderilecektir. Renk veya model belirtmediğiniz takdir de stoğumuz da olan ürün gönderilecektir. Gelen modeli yine de değiştirmek isterseniz, değiştirme için gidiş-geliş kargo ücreti tarafınızdan ödenecektir.