1 İş Günü Sonrası Kargoya Teslimat

Enchantimals Oda ve Bebek Oyun Setleri (MATTEL-FRH44)

Marka : Barbie
Fiyat : 109,99 TL(KDV Dahil)

Enchantimals Oda ve Bebek Oyun Setleri, Enchantimals Oda ve Bebek Oyun Seti ile Enchantimals maceralarına siz de dahil olun!

Adet

Artır Azalt

Enchantimals Oda ve Bebek Oyun Setleri Özellikleri

 

15 cm. uzunluğundaki Enchantimals bebeklerinin yanında kendisiyle ortak özellikleri bulunan ve en yakın arkadaşı olan sevimli bir hayvan dostu bulunmaktadır. Her bir bebeğin temasına uygun olan aksesuarları ile birlikte oyun alanınızı kurun ve Enchantimals çizgi serisinin en güzel sahnelerini kendiniz canlandırın!

Bree Bunny bebek ve sevimli tavşanı yemek yapmayı çok seviyor! Mutfak setinde küçük bir mutfak ünitesi, masa, tavşan kulaklı sandalye ve çeşitli aksesuarlar yer almaktadır. Üstelik set içerisindeki dolabın kapağı açılıp kapanabilmektedir.

Felicity Fox ve sevimli hayvan dostu oyun setinde ise ağaca takılmış salıncakta karakter figürleri sallayarak eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz.

Breen Bear bebek ve sevimli minik dostu ise pijama patisi yapıyor! Set içerisinde yatak, beşik, gece lambası gibi aksesuarlarla Enchantimals bebeğinin yatak odasını kurarak oyuna başlayabilirsiniz.

Serinin; Playground Adventures, Kitchen Fun ve Dreamy Bedroom olmak üzere 3 farklı modeli bulunmaktadır.

Set içerisinde; 1 adet Enchantimals bebek, 1 adet hayvan dostu ve ürünün temasına uygun çeşitli aksesuarlar yer almaktadır.

Kutu ölçüsü: 33 x 7,5 x 25,5 cm.

* Ürün asorti olduğu için renk ve model stoğu değişkenlik göstermektedir. Siparişiniz sırasında, ‘Sipariş Notu’ kısmına talep ettiğiniz rengi veya modeli belirtmeniz gerekmektedir. Seçtiğiniz 1 adet ürün tarafınıza gönderilecektir. Renk veya model belirtmediğiniz takdir de stoğumuz da olan ürün gönderilecektir.