WBJET İstanbul'a Aynı Gün Teslimat WBJET İstanbul'a Aynı Gün Teslimat
1 2 3 4 >
bblüv Yeni Nesil Anne Bebek Ürünleri!

bblüv Anne, Bebek ve Çocuk Ürünleri Uygun Fiyatlarla Welcome Baby’de!

Ürünlerini tamamen çocukların memnuniyetini hedef alarak tasarlayıp üreten Bblüv markası hem ebeveynleri hem de çocuklarınızı memnun edecektir. bblüv markası güvenli, dayanıklı, çekici ve hayatı kolaylaştıran kaliteli ürünlerin çocuklarınızı mutlu edeceğine inanır ve kendisini bu yönde geliştirir. bblüv, ürünlerinin hayatınızı kolaylaştırmasını ve çocuklarınızın mutluluğunu daim etmek için büyük çaba sarf etmektedir. bblüv markasının çok geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. İhtiyacınız olan her ürünü sizin için tasarlayan Bblüv markasının ürünleri her zaman elinizin altında bulunmasını isteyeceksiniz. Sterilizatörler, bebek bakım ve sağlık ürünleri , yaz ve spor ürünleri, bebek bakım ve sağlık, iç ve dış mekan çadır ve aksesuarları, Oyun halıları ve jimnastik merkezi gibi konularda birçok ürün sunan bblüv, bebeğinizi büyütürken güvenle kullanabileceğiniz birçok ürüne sahiptir.

 

bblüv Umidö 4'ü 1 Arada Ultrasonik Nemlendirici

bblüv Umidö 4’ü Umidö 4’ü 1 Arada Ultrasonik Nemlendirici , bebeğinizin ve çocuklarınızın odasındaki nem seviyesini düzenlerken, onun iyiliği için serin ve yatıştırıcı bir buhar yayar. 3 ayarlanabilir çıkış seviyesi sayesinde optimum konfor seviyesini seçin ve doğal olarak rahatlatıcı bir ortam yaratmak için birkaç damla esans yağı ekleyebilirsiniz. Ultra sessiz olan Umidö Ultrasonik Nemlendirici , nem seviyesini 28 saate kadar otomatik olarak korur ve su bittiğinde kapanır. Üstten dolgulu tasarımın ek rahatlığı ve uzaktan kontrol etmenizi sağlayan bir uzaktan kumandalı eşsiz buhar makineleri nden biridir. Bu nemlendirici sayesinde çocuklarınızın uykuları, oyun saatleri yaydığı temiz hava ile daha huzurlu ve sağlıklı geçecek, ebeveynlerin içi çok rahat olacak.

 

bblüv Püre 3'ü 1 Arada Hava Temizleyici

Bebek bakım ve sağlığı konusunda dikkat edilmesi gereken konulardan biri de hava kalitesidir. Ebeveynlerin Özellikle bebek sağlığı ve çocuk sağlığı için bulundukları ortamın hava kirliliği seviyesini tespit edip hava kalitesini arttırmakta fayda bulunuyor. bblüv sağlık ürünleri başta solunum hastalıkları olmak üzere birçok sağlık riskine neden olan hava kirliliği için temiz hava kalitesi sunan filtreleri ve bblüv Püre 3’ü 1 Arada Hava Temizleyici çözümlerini inceleyebilirsiniz. bblüv Püre 3’ü 1 Arada Hava Temizleyici, aktif karbon ve iyonizasyon teknolojisine sahip sertifikalı bir HEPA+ filtresi kullanan gelişmiş bir hava temizleyicidir. bblüv Püre 3’ü 1 Arada Hava Temizleyici Aktif karbonlu iyonlaştırıcı ve HEPA + filtresi, küf, bakteri, virüs, duman, kimyasal gazlar, kokular, polen ve evcil hayvan kepeği dahil olmak üzere% 99,7’ye kadar alerjen ve kirleticileri giderir. Hava temizleyicisi arıyorsanız mutlaka denemenizi tavsiye ederiz.

 

bblüv Püre 3in1 Hava Temizleyici Hepa Filtre Yedek

Püre 3in1 Hava Temizleyici Hepa Filtre , 3 teknoloji kullanan güçlü bir hava temizleyici: Sertifikalı HEPA+ filtresi dışında aktif karbon ve hava iyonizatörü vardır. Bu filtre 0,3 mikron kadar küçük olsa bile % 99,7’ye kadar alerjen ve kirleticileri giderir. Havadaki toz, polen, bakteri, kimyasallar ve evcil hayvan kepeği gibi küçük parçacıkları yakalar. Hepa filtresinin kullanımı, alerji veya astım gibi solunum problemleri olan kişiler için özellikle önerilir. Aktif karbonlu bblüv Püre 3in1 Temizleyici Hepa Filtre Yedek , küf, bakteri, akar, virüs, duman, kimyasal gaz, koku, polen ve evcil hayvan kepeği dahil olmak üzere % 99,7’ye kadar alerjen ve kirleticileri giderir. Bebeklerinizin ve çocuklarınızın daha temiz bir havada vakit geçirerek büyümesini sağlayan bblüv’ün bu ürününden çok memnun kalacaksınız.

 

bblüv Trimö Pilli Tırnak Törpüsü

Bblüv bugün Dünya çapında 20'den fazla ülkede temsil ediliyor ve ürün yeniliğine odaklanmaya devam ediyor. Yurtdışında en çok ilgi gören Bblüv ürünlerinden birisi de bblüv Trimö Pilli Tırnak Törpüsü ürünüdür. Bblüv Trimö elektrikli pille çalışan tırnak törpüsü, herhangi bir yaralanma riski olmadan bebeğinizin tırnaklarını kısaltmak için mükemmel bir araçtır. Bebeğinizin yaşına bağlı olarak disklerinin seçimi ve deneyimi daha da kolaylaştıracaktır. Bebek tırnak makası yerine bu törpüyü deneyimlemenizi öneririz. Bebeğinizle deneyimleyeceğiniz ilkler her zaman heyecan verici olacaktır. Söz konusu bebekler olduğunda atacağınız her adımda daha da özenli ve dikkatli olmanız gerekmektedir. Ebeveynlerin yardıma ihtiyacı olduğu bir konu da bebeklerin tırnaklarının kısaltılmasıdır. Yeni doğan bir bebek kendi yüzünü ve ebeveynlerin herhangi bir yerini çizebilir. Bebekler genellikle uzun tırnaklarla doğmaktadır. bblüv bebek bakım sağlık ürünleri ile bebeğin kendisine zarar vermemesi için bebeğin tırnak uzunluğunu kontrol ederek doğumdan kısa bir süre sonra tırnaklarını kısaltabilirsiniz. Tırnak kısaltma işlemini bebekler için özel üretilen cihazlar ve sivri olmayan bebek makasları ile yapmalısınız. Elektrikli pille çalışan, herhangi bir yaralanma riski olmadan bebeğinizin tırnaklarını kısaltmak için mükemmel bir bebek törpüsüdür.Bblüv’ün en çok satan ürünlerinden biri olan bblüv Trimö Pilli Tırnak Törpüsünü mutlaka deneyimlemenizi öneririz.

 

bblüv Trimö Pilli Tırnak Törpüsü Yedek Uçlar

Bblüv Trimö elektrikli pille çalışan bebek tırnak törpüsü, herhangi bir yaralanma riski olmadan bebeğinizin tırnaklarını kısaltmak için mükemmel bir araçtır. Bebeğinizin yaşına bağlı olarak disklerinin seçimi ve deneyimi daha da kolaylaştıracaktır. Bebeğinizle deneyimleyeceğiniz ilkler her zaman heyecan verici olacaktır. bblüv Trimö Pilli Tırnak Törpüsü Yedek Uçlar ile disklerinin seçimi ve deneyimi daha da kolaylaştıracaktır. 4 farklı yedek uçtan bebeğinizin tırnaklarına uygun olan ucu seçerek daha konforlu bir şekilde bebeklerinizin tırnaklarını törpüleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Hassas bebekleri için en iyisini isteyen ebeveynlerin tercihi bblüv olacaktır.

 

bblüv Rinö Pilli Burun Aspiratörü

Bblüv bebeğiniz daha rahat nefes alabilmesi için bebeklerinize 2 farklı ürün sunmaktadır. Bunlardan birisi bblüv Rinö Pilli Burun Aspiratörüdür. bblüv Rinö Pilli Burun Aspiratörü oninvazivdir ve kullanıcıya tam kontrol sağlar. Filtre gerektirmez. Toplanan mukus bir silikon ucun altında bulunan rezervuara aktarılır. Ergonomik Tasarım Rinö’nun şekli, harika bir tutuş ve mukus temizlemek için mükemmel bir açı sağlar. Rinö, sızdırmaz toplama kabı sayesinde hijyeniktir ve temizlemesi kolaydır. Bblüv Rinö Bebek Burun Aspiratörü , yeni doğan ve bebekler için uygun, konforlu ve güvenli bir seçim olacaktır. Rinö Pilli Burun Aspiratörünün konforu sayesinde bebeğinizin burnunu bir dakikadan kısa sürede etkili ve nazik bir şekilde, güvenle temizlemenin konforunu yaşayın!

 

bblüv Nöze Filtresiz Burun Aspiratörü

bblüv Nöze Filtresiz Burun Aspiratörü ürünüdür. bblüv Nöze Filtresiz bebek burun aspiratörü özelliği ile bebeğinizin burnunu bir dakikadan kısa sürede etkili ve nazik bir şekilde, güvenle temizlemenize olanak sağlamaktadır. Nöze filtresiz burun aspiratörü ise bebeğinizin tıkalı burnu için güvenli ve etkili mukus temizliği sağlamaktadır. Yenilikçi ve akıllı valfi sayesinde filtre gerekmez. Konforlu özellikleri dışında bu burun aspiratörü pratik bir seyahat ve saklama çantasında gelir, böylece ihtiyacınız olacak her an yanınızda taşıyabilirsiniz. bblüv Nöze Filtresiz Burun Aspiratörü filtresiz burun aspiratörünün fonksiyonları sayesinde bebekleriniz için en doğru ürünü seçip bebeğinizin huzurunu ve konforunu kolay bir şekilde sağlayabilirsiniz. bblüv markası bebekleri için her zaman en iyisini isteyen ebeveynlerin yanında olacaktır.

 

bblüv Üvi 4'ü 1 Arada UV Portatif Sterilizatör

Bblüv ihtiyacınız olabilecek tüm ürünleri sizlere sunmaktadır. Biberonlar ve emzikleri temizleme, sterilize etme ve saklamak tüm ebeveynlerin çok dikkat etmesi gereken bir konudur. Bebekler için biberon ve emziği temizlemeye yönelik bblüv sterilizatörleri son derece pratik ve sağlıklıdır. Emzik strerilizatörü bblüv Üvi 4'ü 1 Arada UV Portatif Sterilizatör herhangi bir kimyasal kullanmadan hızlıca sterilize eder. Tüm standat emzik, biberon emziği, diş fırçası başlığı, diş çıkarma oyuncakları ve çok daha fazlasını bblüv Üvi 4'ü 1 Arada UV Portatif Sterilizatör kolayca dezenfekte eder. bblüv Üvi 4'ü 1 Arada UV Portatif Sterilizatör ile mikropların, virüslerin ve bakterilerin tamamen yok edilmesini (% 99,9’a kadar) sağlamak için, art arda iki sterilizasyon işleminin tamamlanması tavsiye edilir.

 

bblüv Mülti Oyun Halısı

Bebekler için ilk aylardan başlayarak uzun yıllar boyunca öğrenme ve motor becerileri geliştirmeyi teşvik etmek için güvenli ve dayanıklı oyun halıları ve jimnastik merkezleri bulunmaktadır. bblüv markasının oyun halıları ve jimnastik merkezi alanında iki farklı ürün tasarımı bulunmaktadır. bblüv Mülti Oyun Halısı Renkli Hayvanlar 140x100x1 cm ve bblüv Mülti Oyun Halısı Renkli Şehir ve Renkli Hayvanlar 140x100x1 cm halıları çocukların motor becerilerini geliştirmekle birlikte çocuk odalarının dekorasyonuna da renk katarken aynı zamanda ters çevrilerek, uyarıcı renklerin aksine her dekora uyum sağlayacak nötr griye dönüştürülebilir. Bblüv tüm ürünlerinde olduğu gibi Mülti oyun halısı ile hem ebeveynleri hem de bebekleri memnun edecek şekilde tasarlanmıştır.

 

bblüv Sunkitö UV Koruyuculu Çocuk Çadırı

Eğer çocuklar erken yaşlarda doğa ile ilişki kurmaya başlarlarsa, doğaya besledikleri saygıyı ve sevgiyi asla kaybetmezler. Doğada geçirilen zaman, yürüyüş, kamp, keşif, oyunlar ileriki dönemde daha çok kıymetleniyor ve hayatının bir parçası oluyor. Çocuğunuzu güneşin zararlı etkilerinden korumak için krem ve koruyucular dışında kullanabileceğiniz bir diğer yöntem de; bblüv Sunkitö UV koruyuculu çocuk çadırlarından faydalanmaktır. Sunkitö UV Koruyuculu Çocuk Çadırı bebeklerinizi ve çocuklarınızı güneşten (SPF 50+), kumdan, rüzgardan ve sivrisineklerden koruyarak güvenle vakit geçirmelerini sağlar. Bebeklerin ve çocukların kum, çim, toprak demeden rahatça yerleşip vakit geçirebileceği bblüv Sunkitö UV Koruyuculu Çocuk Çadırı ile kum havuzları, su geçirmeyen oyun çadırlarını deneyimleyebilirsiniz. Açık ve kapalı alanlar için çocuk çadırı arıyorsanız bblüv’ü tercih edebilirsiniz.

 

bblüv Kilö Dijital Bebek Tartısı

Kilö, bebeğinizin kilo alımını evinizin rahatlığında hassas bir şekilde takip etmenize yardımcı olur. bblüv Kilö Dijital Bebek Tartısı doğru, kullanımı kolay ve dayanıklıdır. Şık, ergonomik tasarımı, bebeğinizin odası için güzel bir aksesuar haline getiriyor! Kullanışlı düğmesi, Kilö'nün kıpır kıpır bir bebeğin ağırlığını sadece üç saniyede ölçmesini sağlar. Geniş LCD ekranı, iki düğmesi ve bir pili ile birlikte gelen bblüv Kilö Dijital Bebek Tartısı, kutudan çıktığı gibi kullanıma hazırdır. Bebeğinizin ağırlığını oz, libre veya kg cinsinden kesin ve doğru bir şekilde ölçer. Dara işlevi, battaniyelerin, giysilerin veya oyuncakların ek ağırlığını kaldırmanıza olanak tanır. Yumuşak ve bombeli dış yüzeye sahip olan hassas bebek tartısı Kilö, tartım sırasında bebeğinizi güvenle tartının üzerinde tutar.

 

bblüv Cam Hd Video Bebek Kamera ve Monitörü Özellikleri

bblüv Cam Hd Video Bebek Kamera ve Monitörü , yeni ebeveynlere gönül rahatlığı sağlayan eksiksiz ve dayanıklı bir bebek telsizidir. Hd renkli ekran ve kızılötesi gece görüşü sayesinde artık odaya girip onun ihtiyaç duyduğu uykuyu bozmak zorunda kalmadan gündüz ve geceleri değerli bebeğinize göz kulak olabilirsiniz. Bu harika bebek kamerası ve monitörü, gün içinde kusursuz ses ve görüntü verir ve geceleri bile bebeğinizi net bir şekilde görmenizi sağlar. 1 kamera içerir ve 4 kameraya kadar genişletilebilir bir sisteme sahiptir. Yan yana bölünmüş ekranları sayesinde farklı kameralardan farklı açıları görmenize olanak tanır. 300 metre menzile ve 2 yüksek duyarlı mikrofona sahiptir. Duvara montaj kiti ile beraber gelmektedir. bblüv Cam Hd Video Bebek Kamera ve Monitörü ile kaydırma, eğme ve yakınlaştırma hareketlerini, parlaklık ve ses seviyesini uzaktan kumandası sayesinde dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

 

bblüv Pak Mini Sırt Çantası ve Yürüme Kayışı

Çocuklarınızı destekleyebileceğiniz eşsiz konforlu ve güvenli ürünler bblüv Pak Mini Sırt Çantası ve Yürüme Kayışı Welcome Baby güvencesi ile sizlerle buluşuyor. Bblüv Pak, ebeveynleri kalabalık yerlerde tam kontrol sağlarken, çocukların güvenli ve serbestçe gezebilmesini sağlayan, çıkarılabilir güvenlik kontrol kayışına sahip çocuk boy bir sırt çantasıdır. Sıkı ve yakın bir tutuşu sağlamak için bir tutma koluna, onlara daha fazla alan ve güvenlik sağlamak için de bir çocuk yürüme kayışına sahiptir. Yürüme kayışı, çocuğunuz büyüdüğünde Pak’ın çocuk sırt çantası olarak kullanılabilmesi için tamamen çıkartılabilir. 2 litreye kadar depolamayı kaldırabilen bblüv Pak mini sırt çantası ve yürüme kayışı ’nın yumuşak sırt ve omuz askıları, çantanın daha uzun süre taşınmasını kolaylaştırıyor.

 

bblüv Step Katlanabilen Eğitici Basamak

bblüv Step Katlanabilen Eğitici Basamak ile küçük bebeğinizin koca bir çocuk gibi hissetmesine yardımcı olun! Küçük çocukların hala biraz fazla yüksek olan alanlara ulaşmasını sağlar. 113 kg taşıma kapasitesi olan katlanabilir ve kompakt bblüv Step Katlanabilen Eğitici Basamak 18 ay ve üzeri olan çocukların kullanımı için tavsiye edilmektedir. Katlamak için taşıma kolunu tutup kaldırmanız yeterlidir. Hafif ve kompakt katlanabilen eğitici basamak çocukların her zaman yanında olacaktır! Çok yönlü katlanabilen çocuk eğitici basamak, Step'i evinizin her alanında kullanmak için uygundur. 113 taşıma kapasitesi ile uzun süre kullanmaya uygundur. Katlanabilen eğitici basamak, lazımlık eğitimi ve diş fırçalama sırasında küçük çocuğunuza çok yardımı olacaktır.

 

bblüv Sönik Bebek ve Çocuk Diş Fırçası

Bblüv markasının çocukların konforu için tasarladığı bir diğer ürün ise bblüv Sönik bebek ve çocuk diş fırçasıdır. Çocuklar için tasarlanan otomatik çocuk diş fırçasının kolay tutuşu sayesinde çocuklar tek başına dişlerini fırçalayabilecekler aynı zamanda diş fırçasında bulunan led ışık, çocuklarınız dişlerini fırçalarken onları eğlendirecektir. bblüv Sönik Bebek ve Çocuk Diş Fırçası bebek dişlerini ve diş etlerini temiz tutmak için ideal, yumuşak titreşimler, küçük fırça başlığı ve yumuşak kıllara sahip pille çalışan bir diş fırçasıdır. Diş fırçası her 30 saniyede bir titreşir ve iki dakika sonra kapanır, yeni doğanlarda bile güvenli kullanım sağlayan bebek ve çocuk diş fırçası aynı zamanda çocuklarınıza hijyenik bir temizlik sağlayacaktır.

 

bblüv Sönik Bebek ve Çocuk Diş Fırçası Yedek Uçlar

Çocuklar için tasarlananb bblüv Sönik bebek ve çocuk diş fırçasının kolay tutuşu sayesinde çocuklar tek başına dişlerini fırçalayabilecekler aynı zamanda diş fırçasında bulunan led ışık, çocuklarınız dişlerini fırçalarken onları eğlendirecektir. Aynı zamanda bblüv Sönik Bebek ve Çocuk Diş Fırçası Yedek Uçlar, bebek ve çocuk diş fırçası ile uyumlu yedek fırça başlıkları (ayrı satılır) sayesinde bebeğinizin yaşına göre uygun aşamayı seçerek işinizi kolaylaştırabilirsiniz. bblüv Sönik Bebek ve Çocuk Diş Fırçası Yedek Uçlar ’dan 3 farklı yedek uçtan (1. Aşama: 0 - 18 Ay, 2. Aşama: 18 - 36 Ay) bebeğiniz ve çocuklarınız için uygun ucu seçerek dış fırçalamayı daha eğlenceli ve kolay hale getirebilirsiniz.

 

bblüv Splash Bebek Mini Havuz

bblüv markasının çocukların doğada rahatça ve güvenle oynaması için tasarladığı ürünler; Yazın güneş ve deniz keyfi yapmaları içinbblüv Splash Bebek Mini Havuz ve Bblüv Arena Bebek Plaj Matı ürünleridir. bblüv Splash Bebek Mini Havuz , güneşli bir günde su keyfi yapan bebekler ve küçük çocuklar için mükemmel boyutta ve fonksiyondadır. Az miktarda su ile oynamak çocuklar açısından güvenlidir. Ekstra gölge için, Spläsh bblüv Nidö, bblüv Nidö mini ve bblüv Sunkitö dahil olmak üzere herhangi bir çocuk ve bebek çadırının içine yerleştirilebilir. Bu konforlu ve çok fonksiyonlu yaz ve spor ürünü bebek ve çocukların plaj, park veya bahçe kullanımı için ideal bir seçenek olacaktır.

 

bblüv Arena Bebek Plaj Matı

Bebekler ve çocuklar için yaz tatilinizi daha eğlenceli ve konforlu hale getirmek için tasarlanmış bir diğer ürün de bblüv Arena Bebek Plaj Matı dır, bblüv Arena Bebek Plaj Matı, özel tasarlanmış dayanıklı ve su geçirmez kumaşa sahiptir. Pop-up sistemi anında kuruluma izin verir ve temizlemesi kolaydır. Bblüv Arena Plaj Matı dayanıklı ve su geçirmez kumaşa sahiptir, Pop-up sistemi anında kuruluma izin verir, temizlemesi kolaydır ve ihtiyacınız olan her an yanınıza almanız için taşıma çantası ile gelir. Paket içerisinde bulunan katlanabilir kova ile minik bebekleri ve çocukları yazın daha keyifli eğlenceli oyunlar ve vakitler bekliyor olacak. bblüv bebek ve çocuk plaj matı ile plajda güvenlik ve garantili eğlence sizi bekliyor!

 

bblüv Sunkitö UV Koruyuculu Çocuk Çadırı

Güzel bir hafta sonu pikniği ve çimler üzerinde güvenli oyun keyfi için ise; bblüv Sunkitö UV Koruyuculu Çocuk Çadırı ilk tercihiniz olacaktır. Bebeğinizi güneşten (UVA / UVB ışınları), kum, rüzgar ve sivrisineklerden korumak için tasarlanan bblüv Sunkitö UV Koruyuculu Çocuk Çadırı ile çocuğunuzu güvende tutarken hak ettiği gibi iyi bir mola vermesini sağlayacaktır. Sineklik, çocukları istenmeyen böceklerden korur ve uyuklamaya yardımcı olur, gerektiğinde sinekliğe yerleştirmek için entegre akıllı cep bulunur, sineklikli arka cam ve açılır pencereye sahiptir ve daha birçok konforlu özelliği bunun bblüv Sunkitö UV Koruyuculu Çocuk Çadırı ile bebekleri ve minik çocukları yazın keyifli bir eğlenceli bekliyor olacak!

 

bblüv Nidö 2'si 1 Arada Seyahat ve Oyun Çadırı

bblüv Nidö 2'si 1 Arada Seyahat ve Oyun Çadırı, Kompakt ve hafif ola Nidö plaj, park veya oyun odası için mükemmel bir seçenek olacaktır.
bblüv Nidö 2’si 1 Arada Seyahat ve Oyun Çadırı, çocukları UVA ve UVB ışınlarından (SPF 50+), kumdan, rüzgardan ve sivrisineklerden korur. Bu çadır bir oyun alanı olarak idealdir ve bebeğin açık havada ve evde rahatça uyuyabileceği kadar rahattır. Çıkarılabilir bir

altlık ve 3 oyuncak ile donatılmış, temizliği kolaydır. Nidö kumaşı, bebeğin cildini güneşten gelen zararlı UVA ve UVB ışınlarından korumak, ayrıca rüzgar ve kumdan korumak için bir anti-UV kaplamaya (SPF 50+) sahiptir. Bu birçok konforlu özelliği bulunan seyahat oyun çadırı her zaman ilk tercihiniz olacaktır.

 

bblüv Nidö Mini 2'si 1 Arada Seyahat ve Oyun Çadırı

bblüv Nidö Mini Seyahat ve Oyun Çadırı , seyahat için ideal bir seçenektir! Bu mini oyun çadırı Plaj, park veya oyun odası için mükemmel bir seçenektir. Çocukları UVA ve UVB ışınlarından, kumdan, rüzgardan ve sivrisineklerden korurken eğlenmelerini sağlar. Bu çok işlevli ve ultra kompakt çocuk çadırı, bir oyun alanı olarak idealdir ve bebeğin açık havada ve evde rahatça uyuyabileceği kadar rahattır. Çıkarılabilir iç minder ve 2 oyuncak ile donatılmış, temizliği kolaydır. bblüv Nidö Mini 2’si 1 Arada Seyahat ve Oyun Çadırı ’nın kumaşı, bebeğin cildini güneşten gelen zararlı UVA ve UVB ışınlarından korumak, ayrıca rüzgar ve kumdan korumak için anti-UV kaplama SPF 50+’ye sahiptir.

 

bblüv Bentö Beslenme Seti

Bebekler ve çocuklar için doğru zamanda yemek yemek ayrıca önemli bir konu olarak bilinmektedir. Bu nedenle çocukların yemek yemesine kolaylık sağlayacak aynı zamanda yemeklerin iyi bir şekilde korunmasını sağlayacak ürünlere ihtiyaç vardır. Bblüv bu önemli detayları düşünerek bblüv Bentö Beslenme Setini tasarlanmıştır. bblüv Bentö Beslenme Seti , Ayrı ayrı kapatılmış üç bölme ile çocuklara dağınık olmayan bir öğle yemeği beslenme seti sunacaktır. BPA içermeyen sağlıklı formu ile güvenle kullanacağınız beslenme setini ayrıca, uygun boyuttaki porsiyon bölmeleri sayesinde gittiğiniz her yerde yemeğinizi eksiksiz bir şekilde saklayabileceksiniz. Her ihtiyacınızı özenle düşünen bblüv markasının tasarladığı bebek ve çocuk beslenme seti sayesinde bebeklerinizin ve çocuklarınızın beslenme ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayabileceksiniz.

 

bblüv Foöd Kaşıklı Termal Mama Termosu

bblüv Foöd Kaşıklı Termal Mama Termosu , çift yalıtımlı paslanmaz çelik yapısı ile çocuğunuzun sıcak veya soğuk yemeğini sızıntı riski olmadan hazır tutması için ideal bir aksesuardır. Termal mama termosunun konforlu yapısı ile her yere sığar, geniş ağzı alt kısma kolay erişim sağlar. bblüv Foöd Kaşıklı Termal Mama Termosu nun yiyecek sıcaklığını sıcak (6 saate kadar) veya soğuk (8 saate kadar) koruma özelliği annelerin favorisi olmuştur. Her ihtiyacınızı özenle düşünen bblüv markasının tasarladığı termal mama termosu sayesinde bebeklerinizin ve çocuklarınızın beslenme ürünlerini sıcak ve soğuk tutma seçeneği ile kolaylıkla karşılayabileceksiniz. Her ihtiyacınızda olduğu gibi bblüv bebekleri için en iyisini isteyen annelerin hep yanındadır.

 

bblüv Kübe Müzikli Gece Lambası Projektör

Bebeğinizin odasını hem gerçek anlamda hem de mecazen sıcacık yapmanıza yardımcı olacak iki kurtarıcı Bblüv ürünü bblüv Kübe ve bblüv İgrö, tavana görüntüler yansıtırken yumuşak yatıştırıcı müzik çalarak bebeğin uykuya dalmasına yardımcı olan sesle etkinleştirilen bir bebek ve çocuk gece lambasıdır. Bblüv Kübe Müzikli Gece Lambası, içerdiği 10 ninni ve 5 ses opsiyonu ile bebeklerinizi ve çocuklarınızın her zaman huzurlu hissetmesini sağlayacaktır. 3 değiştirilebilir projeksiyon teması sayesinde bebekleriniz ve çocuklarınız için en uygun ortamı oluşturabilirsiniz. Bebeğinizin kendi başına uykuya dalmasına yardımcı olacak bblüv Kübe Müzikli Gece Lambası ve Projektör , 30 dakika sonra otomatik kapanma zamanlayıcı özelliğine sahiptir. Şık bir oda aksesuarı olacak bblüv kübe ebeveynlerin ve çocukların favorisi olacaktır.

 

bblüv İgrö 2'si 1 Oda Termometresi ve Nem Ölçer

bblüv İgrö 2'si 1 Arada Oda Termometresi , çocuğunuzun odasındaki sıcaklığı ve nem seviyesini ölçer. Bilgiler, bebeğinizin rahatını ve iyiliğini sağlamanıza olanak tanıyan dijital bir ekranda kolayca okunabilir. bblüv İgrö 2'si 1 Arada Oda Termometresi Ortam sıcaklığı ve nem seviyesinin hızlı ve doğru okuyabilir, bu sayede bebeğinizin oda sıcaklığının onun narin bedenine ve vücut ısısına göre düzenleyebilirsiniz. Saat ve alarm formatı bulunmaktadır. (12 saat ve 24 saat formatı ile) Okunması kolay, yüksek kontrastlı LCD ekran ile net bir görüş sağlayabilirsiniz. 2 sıcaklık modu: ˚F ve ˚C. İle ihtiyacınız olan modu kolaylıkla kullanabilirsiniz. Bebeklerin ve çocukların her ihtiyacını düşünen bblüv oda termometresi ile ebeveynlerin favorisi olacaktır.

 

bblüv Glüv Diş Kaşıyıcı Eldiven

Çocuklar gelişim dönemlerinde oldukları zaman birçok önemli ihtiyaçları bulunmaktadır. Bunlardan birisi de diş çıkarma dönemlerinde kullanacakları diş kaşıyıcılardır. bblüv Glüv Diş Kaşıyıcı sayesinde diş çıkarma dönemleri eğlenceli ve kolay hale gelecektir. bblüv Glüv Diş Kaşıyıcı Eldiven , sadece diş çıkaran bebeğin diş etlerini rahatlatmakla kalmayıp aynı zamanda kullanışlı ve sağlıklı olan bir bebek diş kaşıyıcı eldivendir. Glüv diş kaşıyıcı eldiven farklı dokular sağlamak için özenle tasarlanmış gıda sınıfı silikondan yapılmıştır. Bebeğiniz diş çıkarma ağrısını kendi kendine yatıştırırken, eldiven yapısı ile diş kaşıyıcı oyuncağının yere düşmesinin önüne geçer. Bblüv Glüv Diş Kaşıyıcı Eldiven sayesinde minik bebeklerinizin diş çıkarma dönemleri daha kolay ve eğlenceli hale geliyor!

 

bblüv Pilö Düz Kafa Yastığı

Deliksiz bir uyku ve doğru fiziksel gelişim için bebek yastığı seçimi çok önemlidir. Ancak bebeğinize seçeceğiniz yastığın bazı kriterlere uygun olması gerek. Bebek yastığı konusunun önemini göz önüne alan Bblüv markası bblüv Pilö Düz Kafa Yastığını tasarlamıştır. bblüv Pilö Düz Kafa Yastığı , bebeğinizin başının arkasındaki baskıyı hafifletmek, rahat ve sabit kalmasına yardımcı olmak için özel olarak tasarlanmıştır. Beşik, oyun parkı, bebek jimnastik merkezi, araba, ana kucağı, salıncak, bebek arabası gibi farklı ortamlarda kullanılabilir ve seyahat için mükemmel bir seçenektir. Doğumdan, bebeğin hareket kabiliyeti kazandığı zamana kadar kullanılabilir. 2 farklı renk seçeneği bulunan Pilö Düz Kafa Yastığından dilediğiniz rengi seçin ve bebeklerinizin konforunu sağlayın!

 

bblüv Naj Neopren Yüzme Yeleği

Çocukların fiziksel gelişimlerini desteklemek için önemli bir aktivite olan yüzme, çocukların eğlenirken aynı anda fiziklerini en iyi şekilde kullanmalarını sağlar. Bu nedenle yüzme faaliyeti için çocukların doğru ürünler kullanması gerekmektedir. bblüv Naj Neopren Yüzme Yeleği, Güvenli ve sağlam olan Naj, çocuklarının yüzmeyi öğrenmelerine yardımcı olmak isteyen ebeveynler için en iyi aksesuardır. Çocuklar için takması ve çıkarması hızlı ve kolaydır, güvenlik kayışı, yeleğin kullanım sırasında yerinde kalmasını sağlar, neopren kumaş, dayanıklı ve yumuşaktır ve sürtünmelerden etkilenmez. Neopren kumaştan üretilen bblüv Naj, güvenlik, rahatlık ve sıcaklık sağlar. Çıkarılabilir şamandıra, çocuğunuza yüzmeyi güvenle öğretmeyi mükemmel hale getirecektir. Bebek ve çocuk yüzme yeleği Naj ile deniz ve havuz eğlencesi daha güvenli hale geliyor!

 

bblüv Wrap Neopren Dalış Kıyafeti

bblüv Wrap Neopren Dalış Kıyafeti , Wrap kombinasyonu ile bebeklerin ve çocukların erken su deneyimlerini eğlenceye dönüştürmek için hazırdır! Hafif, yumuşak ve rahat yapısı ile çocuklar denizde veya havuzda ebeveynlerinin destz hissetmeyeceklerdir. Aynı zamanda bblüv Wrap Neopren Dalış Kıyafeti , çocukları sıcak tutarken güneşten de koruyacaktır. Rahatlık ve hareket özgürlüğü için ayarlanabilir, yumuşak ve esnek suni kauçuk ile tasarlanmıştır, bebekleri ve çocukları sıcak tutarken ve güneşten korur, çeşitli cırt cırtlı kayışlar sayesinde ayarlanabilir boyutlar dalış kıyafetini bebeklerinize göre ayarlamanızı sağlar. Bblüv Wrap Neopren bebek ve çocuk dalış kıyafeti Welcome Baby’de!

 

bblüv Shoöz Havuz ve Deniz Ayakkabısı

Çocuklar için yüzme konusunun çok önemli olduğuna değinmiştik. Aynı şekilde çocukların yüzme için kullandıkları yüzme kıyafetleri ve aksesuarları da bu derecede önemlidir. bblüv Shoöz Havuz ve Deniz Ayakkabısı , bir çift çorap kadar rahattır. Bebeğin ayaklarını sıcak kumdan, deniz kabuklarından, keskin kayalardan, ağaç kıymıklarından ve havuz çevresindeki pürüzlü yüzeylerden korur, Ayakları sıcak tutan yumuşak, izole ve dayanıklı neopren kumaştan üretilmiştir ve UPF 50+ güneş koruması sağlar. Havuzda, plajda, göllerde ve tüm açık hava aktivitelerinde bebeğinizin ve çocuklarınızın ayaklarını korumak için mükemmeldeniz ve havuz ayakkabısıdır. bblüv Shoöz Havuz ve Deniz Ayakkabısı, esnek deniz ayakkabıları ile bebeğinizin çevresini güvenle keşfetmesine izin verebilirsiniz! bblüv yaz ve spor ürünleri ile güzel havanın keyfini çıkarın!

 

bblüv Ültra Bebek Bakım Çantası

Bebeklerin ve annelerin birçok ihtiyaçları bulunur ve bu ihtiyaçları kolaylıkla bir arada tutup yanlarında taşımaları annelerin çok işine yarayacaktır. bblüv Ültra Bebek Bakım Çantası, bebeğinizin tüm ihtiyaçlarını tek bir çantada toplar. Her türlü ihtiyacınız olacak malzemelerin içine sığacağından emin olabilirsiniz. Bu anne bebek bakım çantası 4 adet kullanışlı aksesuarı, birçok cebi ve yerleşik su geçirmez gözüyle bebeğinizin eşyalarını organize etmenize yardımcı olur, yalıtımlı bir yemek torbası, bir polar battaniye, yumuşak omuz askısı ve çoğu bebek arabasına uyan evrensel bir bağlantı apatarı içerir, dayanıklı, sağlam malzemeden ve güçlendirilmiş tabandan yapılmıştır. bblüv Ültra Bebek Bakım Çantası , Modern, füme ve gri renk seçenekleriyle hem anneler hem de babalar için uygundur.

 

bblüv Metrö Anne Sırt Çantası

bblüv Metrö Anne Sırt Çantası , Anne sırt çantasında bebeğinizin biberonları için 2 yalıtımlı cep bulunur. Bebeğinizin kirli veya ıslak giysileri için torba bölümünü kullanabilirsiniz. 25 L kapasiteli geniş, temizlemesi kolay iç bölme ile işleriniz daha da kolaylaşacaktır. Bir mendil haznesi ve ayrı olarak kullanılabilmesi için cepleri ve taşıma kayışı ile tamamlanmış büyük boy bir alt değiştirme pedi içerir. Çoğu bebek arabasına uyan yastıklı bir kayış ve evrensel konektör ile birlikte gelir. Toplam 15 bölme ile bir bebek bakım çantasında aradığınız tüm özellikler bblüv Metrö Anne Sırt Çantası na bulunuyor. Ebeveynlerin ihtiyaçlarını göz önüne alarak ürünlerini tasarlayan bblüv markasının bu anne bebek sırt çantası tüm ebeveynlerin favorisi haline gelecek!

 

bblüv Hibü Silikon Led Gece Lambası

Bebeklerin gelişimleri için uyku çok önemli bir konudur. Her bebeğin uykusunun düzenli bir şekilde alması sağlanmalıdır fakat bu durum bazen zorlaşabiliyor. Zor durumları kolaylaştırmak için var olan Bblüv markasının tasarladığı bblüv Hibü Silikon Led Gece Lambası, kullanımı kolay dokunmatik kontrolü ile çocuğunuz için mükemmel bir gece arkadaşı olacaktır. Hibü Slikon Gece Lambası kolayca taşınabilir olduğu için her yere yanınızda götürebileceksiniz. Dokunmatik kontrollü 9 farklı led rengi bulunmaktadır. 3 otomatik kapanma zamanlayıcısı (15, 30 ve 60 dk.) ve 2 saat sonra otomatik kapanma, 10 parlaklık seviyesi, 3 renk döngüsü (alternatif, geçiş ve seçili) ve tam şarj olduğunda 15 saate kadar sürekli kullanım imkânı sunması ile ebeveynlerin ve çocukların favorisi olan bu bebek ve çocuk gece lambasının diğer özelliklerini mutlaka incelemenizi öneririz.

 

bblüv Sleep 3’ü 1 Arada Uyku Tulumu

bblüv Sleep 3’ü 1 Arada Uyku Tulumu , ürününün gelişen tasarımı bebeğinizin en sevdiği uyku pozisyonuna uyum sağlayarak bebeğiniz ve kendiniz için daha iyi ve daha uzun uyku süresi sağlar. Aynı zamanda bblüv Sleep 3’ü 1 Arada Uyku Tulumu yeni doğan bebeklerde kundak olarak kullanıma uygundur. Çıkarılabilir kolları sabitlemek veya kolları saklamak için yeniden kapatılabilir arka cep ile bölme konumu kapatmak için çift sürgülü sistem, kayışların koruyucu kapaklarla geçmesini kolaylaştırmak için 3 yollu akıllı fermuar ön açma sistemi, yumuşak, nefes alabilen ve temizlenmesi kolay kumaş ve daha birçok konforlu özellikle bblüv Sleep 3’ü 1 Arada Bebek Uyku Tulumu ebeveynlerin vazgeçilmezi haline gelecektir.

 

bblüv Döse Toz Mama/Gıda Saklama Kabı

bblüv Döse Toz Mama/Gıda Saklama Kabı, atıştırmalıklar ve bebek maması taşımak için harika bir gıda saklama kabıdır! Her yere sığacak şekilde tasarlanmıştır! Ayrıca temizlenmesi kolaydır ve sterilize edilebilir! Bebeğinizin yemek vakti organizasyonu için mükemmel bir çözüm sunar. Bblüv Döse Toz Mama/Gıda Saklama Kabı parçalara ayrılabilir ve değiştirilebilir. 120 ml geniş depolama kapasitesine sahip 3 bölmesi, kolay doldurma yapabilmek için huni kapağı ve esnek silikon saplı koruyucu kapağı bulunmaktır. bblüv Döse Toz Mama/Gıda Saklama Kabı , BPA içermeyen saklama kabı aynı zamanda ebeveynler için zaman ve alan kazandıran pratik bir saklama kabıdır. Bebeğinizin tüm atıştırmalıklarını bölmeli mama saklama kabına koyun ve keyifli yolculukların tadını çıkarın!

 

bblüv Kap Silikon Şampuan Siperi

Banyo zamanını eğlenceli hâle getirin. bblüv Kap Silikon Şampuan Siperi , bebeğinizin hassas gözlerine su ve şampuan damlamasını önleyerek bebeğinizin banyo zamanını eğlenceli hale getirir. Artık daha fazla gözyaşı yok! Ayrıca Käp yumuşak ve hafiftir, %100 gıda sınıfı silikondan üretilmiştir. Yumuşak ve esnek silikondan üretilen bebek şampuan siperi Käp, hafif ve rahattır. Bebeğinizin başına güvenli bir şekilde oturmasını sağlar. Üç eğlenceli rengi mevcuttur: Turuncu, Mavi ve Pembe! Yumuşak ve esnek silikondan üretilen bblüv Kap Silikon Şampuan Siperi, bebeğinizin kafasına uygun olacak şekilde ayarlanabilir. Bebekler ve çocuklar için özel olarak üretilmiş banyo aksesuarları ile banyo saatleri daha keyifli hale geliyor!

 

bblüv Yümi Silikon Mama Tabağı

bblüv markası çocuğunuzun yemek yemesine yardımcı olacak ve tek başına yeme alışkanlığı kazandıracak harika ürünü tasarlamıştır. bblüv Yümi Silikon Tabağı, bebeğinizin ilk yemeğini yiyebileceği ve uzun yıllar boyunca kullanabileceği mükemmel bir silikon mama tabağı! Vakumlu tabanı tabağın düşme riskini ortadan kaldırır ve ebeveynlerin hayatını kolaylaştırır. 4 ayrı bölmesi bulunan, yumuşak ve esnek bir kaşıkla birlikte gelen bblüv Yümi Silikon Mama Tabağı, mikrodalgada kullanılabilir ve bulaşık makinesinde yıkanabilir. Dayanıklı, leke tutmaz ve antibakteriyel silikon BPA içermez yapıda olduğu için annelerin ilk tercihi olacaktır. Bu özel silikon mama tabağı çocuğunuza kendi başına yemek yeme alışkanlığı kazandırırken ona yardımcı olabileceğiniz bir tasarıma sahiptir.

 

bblüv Küt Seramik Gıda Makası

bblüv Küt Seramik Gıda Makası ile çocuğunuza uyarlanmış küçük lokmalar halinde yiyecekleri hızlı ve güvenli bir şekilde kesebilmenin konforunu yaşayacaksınız! Mikroplara, bakterilere ve lekelere karşı dayanıklı bblüv Küt Seramik Gıda Makası paslanmayacak ve keskin kalacaktır. Yanınızda taşıyabilmeniz için güvenlik kapağı bulunmaktadır. Bu sağlıklı gıda makası mikroplara, bakterilere ve lekelere karşı dayanıklıdır, kolay taşınabilirlik için sağlanan güvenlik kapağı bulunur. Özel tasarım seramik bebeklerinizin yemeklerinin tadını değiştirmez. Kompakt tasarımı ile yanınızda taşımanız kolaylaşır bu sayede evde veya dışarda rahatça kullanarak bebeklerinizin ve çocuklarınızın yemeklerini kolayca hazırlayabilirsiniz. Aynı zamanda gıdaya uygun olarak üretildiği için ebeveynlerin favorisi haline gelecektir.

 

bblüv Platö Sıcak Su Hazneli Mama Tabağı

Anneler ve bebekleri için her zaman kolaylık sağlayacak ürünler tasarlayıp üreten bblüv markasının bir diğer konforlu ürünü bblüv Platö Sıcak Su Hazneli Mama Tabağı , mamayı doğru sıcaklıkta tutarken bebeğinizi katı yiyeceklerle tanıştırmak için mükemmel bir seçenek olan sıcak su hazneli mama tabağıdır. 3 ayrı bölmesi bulunan vakumlu silikon tabak, güçlü güvenlik kapağı olan bir su haznesi bulundurur. Yan taraftaki kapağından sıcak suyu (kaynar olmayan) doldurup kapatın. Bu işlem bebeğinizin yemeğinin, yemek süresi boyunca sıcak kalmasını sağlayacaktır. Dayanıklı, leke tutmaz ve anti bakteriyel vakumlu silikon tabanı, bblüv Platö Sıcak Su Hazneli Mama Tabağı’nı düz yüzeylerde sabit tutar bu sayede dökülmeleri ve kazaları azaltmak amaçlanır. Bu vakumlu su hazneli mama tabağı aynı zamanda bebeklerinizin kendi kendine yemek yemesini öğrenmesini destekleyecek yapıdadır.

 

bblüv Pöti Tuvalet Adaptörü

Bblüv çocuğunuza vereceğiniz tuvalet eğitimi konusunda çocuklarınızın ve ebeveynlerin işini daha da kolaylaştırmak için çok kullanışlı Pöti tuvalet adaptörünü tasarlamıştır. Bu temizlemesi kolay bblüv Pöti Tuvalet Adaptörü çoğu tuvalete uyacak şekilde özenle tasarlanmıştır aynı zamanda çocuğunuzu güvenli bir şekilde yerinde tutacak tasarıma sahiptir. Çocuklara 4 farklı renk seçeneği sunan bblüv pöti tuvalet adapörü ; rahat, çıkarılabilir ve temizlemesi kolay minder ve aynı zamanda tutması kolay kulplar ile ekstra güvenlik ve denge sağlar. Aynı zamanda eğlenceli bir tasarımı bulunan bblüv Pöti ile çocuklar tuvaleti eğlence haline getirecek böylece öğrenmeleri kolaylaşacaktır. bblüv Pöti tuvalet adaptörünün birçok konforlu özelliği sayesinde bebeklerinizi ve çocuklarınızı memnun edeceğinden eminiz.

 

bblüv Küp Dönüştürülebilir Silikon Damlatmaz Bardak

Çocuklarınız için yemek yeme alışkanlığı çok önemli bir konudur ve bu konuda işinizi kolaylaştıracak ürünlere ihtiyacınız olacaktır. bblüv Küp Dönüştürülebilir Silikon Damlatmaz Bardak küçük çocuğunuzla birlikte gelişecek ve onu yemek yeme konusunda kendine güven ve bağımsızlık kazanmaya teşvik edecektir. Bu şık tasarımlı ve aynı zamanda konforlu damlatmaz bardak gıda sınıfı kaliteli silikondan üretildiği için çocuklarınız için gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. bblüv Küp Dönüştürülebilir Silikon Damlatmaz Bardak dökülmeye karşı dayanıklıdır ve küçük çocuğunuzun gelişimine uyarlanabilen 5 parçalı setten oluşmaktadır. Tutması kolay kulpları sayesinde çocuklarınız bblüv Küp’ü ellerinden düşürmeyecektir. Küp Dönüştürülebilir Silikon Damlatmaz Bebek ve Çocuk Bardak küçük çocuğunuzla birlikte gelişecek ve onu kendine güven ve bağımsızlık kazanmaya teşvik edecek.

 

bblüv Termö Temassız Dijital Kızılötesi Termometre Ateş Ölçer

Bebek bakım ve sağlığı konusunda en iyi ürünleri tasarlayıp üreten bblüv markasının bir diğer ürünü olan çok fonksiyonlu termometresi işinizi çok kolaylaştıracaktır. Bblüv Termö dijital kızılötesi termometre ateş ölçer yalnızca vücudunun birçok yerinde değil, aynı zamanda süt şişeleri, bebek maması, banyo suyu sıcaklığını ölçebilmeniz ve oda termometresi olarak da kullanmanız için tasarlanmıştır. Temel bakım kitinizin içerisinde bulunması gereken mükemmel bir ateş ölçer’dir. Bblüv Termö Temassız Dijital Kızılötesi Termometre Ateş Ölçer , 3 renkli göstergeli ölçüm uyarısı (normal, hafif ve yüksek ateşte.) bulunur aynı zamanda 1 saniye içinde ölçümü tamamlar ve doğru ölçüm sağlar. 32 ölçüme kadar kayıtlı hafızası bulunan Termö’nün fonksiyonlarına bayılacaksınız. Bblüv ateş ölçer termometre ürünleri sayesinde bebeklerinizin ve çocuklarınızı sağlığını kontrol etmek çok kolay olacak.

 

bblüv Ora Kızılötesi Dijital Termometre Ateş Ölçer

Hem oda termometresi hem de ateş ölçer olarak kullanabileceğiniz 5’i 1 arada bblüv Ora Kızıötesi Dijital Termometre Ateş Ölçer; alın, kulak, koltuk altı, çocuk, yetişkin, ortam ısısı, yemek, süt, banyo suyu ve daha fazlasını kolayca ölçecek şekilde özel olarak tasarlanmıştır. bblüv Ora Kızıötesi Dijital Termometre Ateş Ölçer alın, koltuk altı, kulak, sıvı, yüzeyleri ölçerek sizlere 5 farklı ölçüm alanı sunmaktadır. Aynı zamanda renkli yüksek ateş uyarısı ve 20 ölçüme kadar hafızası bulunan ora tüm ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacaktır. Sesli ya da sessiz ölçüm özellikleri ile tercih ettiğiniz fonksiyonu rahatlıkla kullanabilirsiniz. kadife seyahat çantası ile Ora’yı her zaman yanınızda taşıyabilirsiniz. Bebekler ve çocuklar için her zaman konforlu ürünler tasarlayan bblüv markasının Ora kızılötesi termometresi ebeveynlerin favorisi haline gelecektir.

 

bblüv Düo Çıngıraklı Patik

bblüv ürünlerinin tümü bebeklerin ihtiyaçlarını karşılayacak, eğlenirken öğrenecekleri şekilde özel olarak düşünülmüş ve tasarlanmıştır. Bunlardan birisi olan bblüv Düo Çıngıraklı Çorap bebeklerinize ve çocuklarınıza baştan ayağa eğlence garantisi sunmaktadır. Bu uyarıcı çıngıraklı çorap patik çocuklarınız için aynı zamanda eğitici bir oyuncak olacaktır. Çorap üzerinde bulunan çıngıraklar sayesinde bebeklerinizin ve çocuklarınızın motor ve bilişsel gelişimleri olumlu yönde etkilenecektir ve figürler çocuklarınızın yeni oyun arkadaşı haline gelecektir. Çıngırakta bulunan çıngırak sesleri ve kırışık kağıt sesleri ile çocuklarınızın eğlendiğini görmekten memnun olacağınıza eminiz. Aynı zamanda bblüv Düo Çıngıraklı Patik tilki ve baykuş, rakun ve kirpi makinede yıkanabilir olduğu için bebeklerinizin ve çocuklarınız istediği an yanında olacaktır ve uzun süre kullanıma uygundur.

 

bblüv Sölar Mini Kırılmaz Bebek ve Çocuk Güneş Gözlüğü

Yazın en büyük ihtiyaçlarından birisi de bebek çocuk güneş gözlükleri olacaktır. Bebeklerin ve çocukların güneşten en iyi şekilde korunması için tasarlanmış bblüv Sölar Kırılmaz Bebek ve Çocuk Güneş Gözlüğü mutlaka plaj çantanızda bulunmalıdır. Tatil zamanı için bebeğinize güvenli ve şık bir güneş gözlüğü arıyorsanız bblüv Sölar doğru bir tercih olacaktır. bblüv Sölar Mini Kırılmaz Bebek ve Çocuk Gözlüğü rahat ve güvenli Anti-UV polarize lensler UV ışınlarına karşı optimum güneş koruması sağlar. Aynı zamanda Bebeğinizin gelişimine göre çift yönlü olarak kullanılabilir (Yön 1) 0-12 ay / (Yön 2) 12-24 ay olduğu için ergonomik bir tercih olacaktır. Taşıma kılıfı sayesinde gözlüğe zarar vermeden güneş olan her yerde bblüv Sölar Mini Kırılmaz Bebek ve Çocuk Gözlüğü ürünümüzü bebeğiniz için kolaylıkla kullanabilirsiniz.

 

bblüv Büddies Silikon Karıştır ve Eşleştir Banyo Oyuncakları

Temiz banyo saatlerini daha eğlenceli ve eğitici bir hale getirmek istiyorsanız bblüv Büddises Silikon Karıştır ve Eşleştir Banyo Oyuncakları çocuklarınızı çok memnun edecektir. bblüv büddies banyoda su ile oyun oynayan çocuğunuza çok iyi bir oyun arkadaşı olacaktır ve banyo saatleri ebeveynler için kolay geçerken bebek ve çocuklar için eğlenceli hale gelecektir. Aynı zamanda bblüv Büddies Silikon Karıştır ve Eşleştir Banyo Oyuncakları silikon karıştır ve eşleştir banyo oyuncakları bebeğinizin el-göz koordinasyonunu geliştirmesine yardımcı olur. Bu banyo oyuncağı sağlıklı silikondan üretildiği için bir diş kaşıyıcısı haline de gelebilir. Bulaşık makinesinde kolayca yıkayarak diğer banyo saatleri için hazır hale getirebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınızı giderecek şekilde ürünlerini tasarlayıp üreten bblüv markası banyo zamanlarında da yanınızda olacaktır.

 

bblüv Klöck Gece Lambası ve Eğitici Çalar Saat

Bebeklerin ve ebeveynlerin konforu ve ihtiyaçları için özel olarak ürünlerini tasarlayıp üreten bblüv, bblüv Klöck Gece Lambası ve Eğitici Çalar Saat ile çocuklarınız gecelerin ve sabahların tadını çıkaracaktır. bblüv Klöck ile çocuğunuzun ne zaman kalkması gerektiğini anlamasına yardımcı olmak için gece lambasının sezgisel değişen renk ve simge sistemini kullanabilirsiniz. Eğitici çalar saat kompakt, hafif ve taşınabilirdir ve büyük, okunması kolay rakamları saati söylemeyi öğrenmek için ideal bir seçim olacaktır. Bblüv Klöck Gece Lambası ve Eğitici Çalar Saat kullanışlı oda aksesuarı ile daha iyi gecelerin ve sabahların tadını çıkarın! Bu kullanışlı ürün hem çocukların favorisi hem de ebeveynlerin onayından geçecek şekilde tasarlanmıştır.

 

bblüv Pöket 2'li Katlanabilir Silikon Önlük ve Kaşık Seti

bblüv Pöket 2’li Katlanabilir Silikon Önlük ve Kaşık Seti çocuklarınızın yemek saatlerinin favori ürünü olacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır. Önlüklerdeki yerleşik boyun bağları, kavisli kenarları ve derin yiyecek cebi, nerede olursanız olun temiz ve rahat bir yemek sağlayacaktır. Pöket'in güvenli toka düğmesi, yemek saati bittiğinde sorunsuz bir taşıma yapmanızı sağlayacaktır. Yumuşak, hafif ve esnek gıda sınıfı silikondan tasarlanmış bblüv Pöket 2'li Katlanabilir Silikon Önlük ve Kaşık Seti her zaman ilk tercihiniz olacaktır! Yemek bittiğinde, tek yapmanız gereken kaşığı koymak ve her şeyi tekrar yuvarlamak. Silikon önlük ve kaşık seti Pöket'in güvenli toka düğmesi, sorunsuz bir taşıma yapmanızı sağlayacaktır. Derin ön cep ve yuvarlatılmış kenarlar, dökülenleri tam olarak kapatır, daha düzenli yemek saatleri için mükemmel hale getirir!

 

bblüv Echö Doppler Anne Karnı Dinleme Cihazı

bblüv ile bebeğinizle olan bağınız daha da güçlenecektir. bblüv Echö Doppler Anne Karnı Dinleme Cihazı bebeğinizin kalp atışlarını, tekmelerini ve hıçkırıklarını duymanızı ve kaydedebilmenizi sağlayacaktır. Böylece artık bebeğinizin kıymetli seslerini sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Kullanılması anne ve bebek için güvenli olduğu için güvenle tercih edebilirsiniz. Kompakt ve ergonomik tasarımı sayesinde bebeğinizi duymak istediğiniz her an için bblüv Echö Doppler Anne Karnı Dinleme Cihazı anne karnı dinleme cihazını yanınızda taşıyabilir ve istediğiniz an kullanabilirsiniz. Kompakt ve ergonomik tasarım, güvenli ve non-invazi, yüksek hassasiyet ve net ses (3 MHz), hafif ve kolaylıkla taşınabilir ve kullanılması ve daha birçok konforlu özellik anne ve bebek için güvenli olduğu için ebeveynlerin güvenle tercih ettiği bir üründür. Mucize ürün Echö Doppler Anne Karnı Dinleme Cihazı Welcome Baby mağazalarında ve Online’da.

 

bblüv Flöw Elektrikli Göğüs Pompası

bblüv Flöw Taşınılabilir Göğüs Pompası annelerin gözdesi olacaktır. bblüv Flöw hem verimli hem de uyarlanabilir bir elektrikli göğüs pompasıdır. Maksimum süt sağımı için tek veya çift pompalama seçeneği, 9 farklı emiş kademesi ve 3 vakum modu ile ihtiyaçlarınıza göre ayarlanabilir şekildedir ve her anneyi memnun edecektir. Göğüs pompası maksimum süt sağımı için tek veya çift pompalama seçeneği, 9 farklı emiş kademesi ve 3 vakum modu ile ihtiyaçlarınıza göre ayarlanabilir. Ayrıca şarj edilebilir, temizlenmesi ve kullanımı kolaydır. Gerçek anneler tarafından tasarlanan ve test edilen Flöw, sizi her yerde takip eder, konforunuza ve yaşam tarzınıza uyum sağlar. Ayrıca şarj edilebilir, temizlenmesi ve kullanımı kolaydır bblüv Flöw Taşınılabilir Göğüs Pompası konforunuza ve yaşam tarzınıza uyum sağlayacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır.

 

bblüv Flöw Göğüs Pompası Başlığı 28 mm ve 32 mm

bblüv Flöw Göğüs Pompası Başlığı , elektrikli göğüs pompasının yedek parça aksesuarı olarak üretilmiştir. Kullanımı son derece kolay, hafif ve kompakttır ve bblüv Flöw ile uyumlu olacak şekilde, farklı göğüs ölçülerine tam oturması için 2 farklı ölçüde, esnek kenarlı ve oval şekilde tasarlanmıştır. Aynı zamanda süt verimini en üst düzeye çıkaran teknoloji ile üretildiği için anneleri memnun edecektir. bblüv Flöw Göğüs Pompası Başlıklarından: 28 mm(L) ve 32 mm(XL) olmak üzere 2 beden mevcuttur, ihtiyacınıza uygun ölçüyü tercih ederek göğüs pompasını daha konforlu bir şekilde kullanabilirsiniz. Anneler ve bebeklerin ihtiyaçlarına uygun ürünler tasarlayıp üreten bblüv göğüs pompası ve göğüs pompasının farklı başlıkları ile anneleri memnun edecektir.

 

bblüv Krab 3'ü 1 Arada Banyo Termometresi ve Oyuncağı

Anne ve bebeğin memnuniyeti düşünerek ürünlerini tasarlayan bblüv markasının bir diğer konforlu ürünü bblüv Krab 3'ü 1 Arada Banyo Termometresi ve Oyuncağıdır. Hem banyo oyuncağı hem de bir banyo termometresi arıyorsanız bblüv Krab 3'ü 1 Arada Banyo Termometresi ve Oyuncağı sizler için doğru bir tercih olacaktır. Bu ürün banyo saatlerinde çocukların oyuncağı olurken aynı zamanda su veya ortam sıcaklığının hızlı ve doğru bir şekilde okuyan banyo termometresidir. Bblüv Krab 3’ü 1 Arada Banyo Termometresi ve Oyuncağı Welcome Baby’de.

 

bblüv Sölar Kırılmaz Bebek ve Çocuk Güneş Gözlüğü

bblüv Sölar Kırılmaz Bebek ve Çocuk Güneş Gözlüğü kırılmaz bebek ve çocuk güneş gözlüğü olarak bilinir ve güneşe çıkarken küçük çocuğunuzun gözlerini korumanızı sağlar. Sölar polarize bebek ve çocuk güneş gözlüğü UV ışınlarına karşı optimum koruma sağlayacaktır. Güvenli, şık ve dayanıklıdır ve aynı zamanda çocuğunuzun yüzüne tam oturması için ters çevrilebilir çerçeveye sahiptir. Taşıma çantası sayesinde bblüv Sölar Kırılmaz Bebek ve Çocuk Güneş Gözlüğünü seyahatlerinizde kolaylıkla taşıyarak ihtiyacınız olan her an kullanabilirsiniz ve 4 farklı renk seçeneği ile dilediğiniz rengi seçebilirsiniz.

 

bblüv Moskitö Sessiz Sivrisinek Toplayıcı Lamba

bblüv Moskitö Sessiz Sivrisinek Toplayıcı Lamba kullanımı kolay sivrisinek toplayıcı lamba, UV LED ışığıyla uçan böcekleri kendine çeker ve ardından onları çıkarılabilir kaçış önleyici gizli bir bölgeye hapseder. Çıkarılabilir ve temizlemesi kolay, kaçış önleyici toplama tepsisi bulunmaktadır. Hafif ve taşınılabilir sivrisinek toplayıcıyı ihtiyacınız olabilecek her yere kolayca taşıyabilirsiniz. Aynı zamanda Tek dokunuşlu düğme tasarımı sayesinde kullanımı güvenli ve kolay hale gelir. Çocuk odasında, yatak odasında ya da evinizin bir köşesindebblüv Moskitö Sessiz Sivrisinek Toplayıcı Lamba gibisessiz sivrisinek toplayıcı lamba bulunuyorsa sineklerden korkmadan rahatça vakit geçirebilirsiniz.

 

bblüv Cäm Hd Video Bebek Kamerası

bblüv Cäm Hd Video Bebek Kamerası, ebeveynlere gönül rahatlığı sağlayan eksiksiz ve dayanıklı bir bebek güvenlik kamerasıdır. bblüv Cam Hd Video Bebek Kamerası, gün içinde kusursuz ses ve görüntü verir ve geceleri bile bebeğinizi net bir şekilde görmenizi sağlayan harika bir bebek telsizidir. Pan (350 derece), eğme, yakınlaştırma, ses seviyesi ve parlaklık uzaktan kumandası, 2 yüksek duyarlı mikrofon, duvara montaj kiti dahildir. Bblüv Cam Hd Video Bebek Kamerası sayesinde artık bebeklerinizin uykusunu bozmak zorunda kalmadan gündüz ve geceleri değerli bebeğinize göz kulak olabilirsiniz. Bblüv Cam Hd Video Bebek Kamerasının özellikleri bebeklerin ve çocukları için en iyisini isteyen ebeveynlerin favorisi olmaya adaydır.

 

bblüv Viyü Bebek Kamerası

Her zaman yenilikçi tasarımı bulunan bblüv markası bu sefer Viyü Bebek Kamerasının öne çıkan özellikleri ile ebeveynleri memnun ediyor. bblüv Viyü Bebek Kamerası bebek odasına kolayca yerleştirin ve bebeğinizi rahatsız etme korkusu olmadan izleyin. Bblüv Viyü Bebek Kamerası, kullanışlı olduğu kadar kompakt bir bebek telsizi olarak da öne çıkmaktadır. LED kızılötesi gece görüşlü HD 1080p ekran ile bebeğinizi geceleri de kolayca izleyerek kontrol edebilirsiniz. Aynı zamanda yüksek duyarlı mikrofon ve 2 yönlü iletişim, hareket ve ses dedektörü, sıcaklık ve nem sensörü sayesinde bblüv Viyü favoriniz haline gelecektir. Bebeklerin ve çocukların her ihtiyacını karşılayan bblüv, Viyü bebek kamerası ile ebeveynlerin favorisi olacaktır.

 

bblüv Gümi Dişlik Rakun ve Baykuş

bblüv Gümi Dişlik Rakun ve Baykuş , bebeklerinizin favori diş kaşıyıcısı olmaya aday bir üründür. Bebeklerinizin diş çıkarma dönemlerinde en iyi arkadaşları olacak bblüv Gümi Dişlik Rakun ve Baykuş Dişlik, sakinleştirici, uyarıcı ve tutması kolay olacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır. Rakun ve Baykuş seçenekleri bulunan eğlenceli tasarımlı dişlik karakterlerinden bebekleriniz için dilediğinizi seçebilirsiniz. Aynı zamanda dişliği soğuk his ve daha uzun yatıştırıcı etki için güvenli bir şekilde soğutun veya çiğneme rahatlığı için oda sıcaklığında saklayabilirsiniz. Dayanıklı FDA onaylı ve ftalat içermeyen malzemeden yapıldığı için ebeveynlerin ilk tercihi olacaktır. Bblüv Gümi Dişlik seçenekleri sayesinde bebekleriniz diş çıkarma dönemleri daha kolay ve eğlenceli geçecek fe favori diş kaşıyıcıları olacaktır!

 

Bblüv Türkiye Distribütörü Welcome Baby!

Dünyaca ünlü anne bebek markası olan bblüv artık Türkiye’de. Welcome Baby distribütörlüğü güvencesinde Bblüv ürünlerini güvenle satın alabilirsiniz. Bblüv daha birçok ürünlerinin farklı model ve renk seçenekleri Welcome Baby mağazalarında ve welcomebaby.com.tr’de! Anlaşmalı bankaların kredi kartlarına taksit avantajlarından da yararlanarak bblüv ürünlerine sahip olabilirsiniz. Bblüv bayilik talepleriniz için de bize ulaşabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum