wbjet
Bblüv Yeni Nesil Anne Bebek Ürünleri!

Bblüv Yeni Nesil Anne Bebek Ürünleri!

Bblüv markası güvenli, dayanıklı, çekici ve hayatı kolaylaştıran kaliteli ürünlere inanır. Bblüv evinize girenlerin bebekle birlikte  yaşamınızı kolaylaştırması için ürünlerin tasarımına büyük çaba sarf etmektedir.  Sağlık ürünleri, sterilizatörler, bebek bakım ürünleri, yaz ve spor ürünleri , bebek bakım ve sağlık, iç ve dış mekan çadır ve aksesurları, Oyun halıları ve jmnastik merkezi gibi konularda birçok ürün sunan Bblüv, bebeğinizi büyütürken güvenle kullanabileceğiniz birçok ürüne sahiptir.  

Bblüv bugün Dünya çapında 20'den fazla ülkede temsil ediliyor ve ürün yeniliğine odaklanmaya devam ediyor. Yurtdışında en çok ilgi gören Bblüv ürünlerinden biri de Bblüv Trimo Baby Electric Nail Trimmer ürünüdür. Bunun yanında bebek sağlığı ve güvenliği için Bblüv Nidö Tent, Bblüv Humidifier, Bblüv Püre Air Purifier gibi ürünler de kullanım rahatlığı ve işlevselliği ile tercih sebebidir. Modern, güvenli, pratik ve dayanıklı bebek ürünleri tasarlamayı hedefleyen marka ebeveynliği kolaylaştırmayı amaçlamakta ve tasarımlarıyla çocuklar için eğlenceli ve ilginç kalmaya devam etmekte ve Bblüv Püre 3'ü 1 Arada Hava Temizleyici, Bblüv Üvi 4'ü 1 Arada UV Portatif Sterilizatör, Bblüv Mülti Oyun Halısı, Bblüv Nidö Mini 2'si 1 Arada Seyahat ve Oyun Çadırı, Bblüv Nidö 2'si 1 Arada Seyahat ve Oyun Çadırı, Bblüv Sunkitö UV Koruyuculu Çocuk Çadırı, Bblüv Arena Bebek Plaj Matı, Bblüv Splash Bebek Mini Havuz gibi ürünlerle öne çıkmaktadır.

Ebevenylerin ve bebeklerin birçok ihtiyacını en iyi şekilde karşılayan Bblüv anne bebek ürünlerini sizler için derledik. Ailelerin edindiği deneyimleri   önemseyen, çözüm odaklı, son trendler ve teknolojik gelişmeleri  takip eden Bblüv ürünleri birçok ebeveyn tarafından çok tercih edilip sevilmektedir.

 

Bblüv Bebek Bakım Ürünleri

Bebeğinizle deneyimleyeceğiniz ilkler her zaman heyecan verici olabilir. Söz konusu bebekler olduğunda atacağınız her adım daha da özenli ve dikkatli oluyor.   Ebeveynlerin yardıma ihtiyacı olduğu bir konu da bebeklerin tırnaklarının kısaltılmasıdır. Yenidoğan bir bebek kendi yüzünü ve ebeveynlerin herhangi bir yerini çizebilir. Bebekler genellikle uzun tırnaklarla doğmaktadır. Bblüv bebek bakım ürünleri   ile bebeğin kendisine zarar vermemesi için bebeğin tırnak uzunluğunu kontrol ederek doğumdan kısa bir süre sonra tırnaklarını kısaltabilirsiniz.

Tırnak kısaltma işlemini bebekler için özel üretilen cihazlar ve sivri olmayan bebek makasları ile yapmalısınız. Elektrikli pille çalışan Bblüv Trimö Pilli Tırnak Törpüsü Beyaz, herhangi bir yaralanma riski olmadan bebeğinizin tırnaklarını kısaltmak için mükemmel bir araçtır. Bblüv Trimö Pilli Tırnak Törpüsü Beyaz nazik törpü işlemi bebeğin minik parmakları için rahatlık sağlar. Bebeğinizin yaşına bağlı olarak Bblüv Trimö Pilli Tırnak Törpüsü Yedek Uçlar ile disklerinin seçimi ve deneyimi daha da kolaylaştıracaktır. 

Bblüv Trimö Pilli Tırnak Törpüsü Beyaz ebeveynler tarafından çok tercih edilen ve sizlere güvenle tavsiye edebileceğimiz bir üründür. Üstelik   Bblüv Trimö Step 3 gibi farklı seçeneklerde bebeğin gelişimine göre değiştirilebilir uçlara sahiptir ve uzun ömürlü kullanım sağlamaktadır. Bblüv Trimö Pilli Tırnak Törpüsü Yedek Uçları sayesinde bebeğinizin gelişimine göre parmaklarını incitmeden kısaltma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bblüv Trimö Pilli Tırnak Törpüsü Yedek Uçları dört   farklı renk ve ay seçeneğine sahiptir. Bblüv Trimö bebeğinizin tırnakları kısalırken tüm yaralanmaların önüne geçer.

 

Bblüv Bebek Sağlık Ürünleri

Bebek bakım ve sağlığı konusunda dikkat edilmesi gereken konulardan biri de hava kalitesidir. Ebeveynlerin Özellikle bebek sağlığı ve çocuk sağlığı için bulundukları ortamın hava kirliliği seviyesini tespit edip hava kalitesini arttırmakta fayda bulunuyor. Bblüv sağlık ürünleri başta solunum hastalıkları olmak üzere birçok sağlık riskine neden olan hava kirliliği için temiz hava kalitesi sunan filtreleri  ve   Bblüv Püre 3’ü 1 Arada Hava Temizleyici çözümlerini inceleyebilirsiniz. Bblüv Püre 3’ü 1 Arada Hava Temizleyici, aktif karbon ve iyonizasyon teknolojisine sahip sertifikalı bir HEPA+ filtresi kullanan gelişmiş bir hava temizleyicidir.

Bblüv Püre 3’ü 1 Arada Hava Temizleyici Aktif karbonlu iyonlaştırıcı ve HEPA + filtresi, küf, bakteri, virüs, duman, kimyasal gazlar, kokular, polen ve evcil hayvan kepeği dahil olmak üzere% 99,7’ye kadar alerjen ve kirleticileri giderir. Bblüv Püre 3in1 Hava Temizleyici Hepa Filtre Yedek Beyaz teknolojisi ile kurulumu ve değiştirilmesi kolay, hava filtresi 12 aya kadar dayanır. Bblüv Püre 3in1 Hava Temizleyici Hepa Filtre Yedek Beyaz ile odalarınızın hava kalitesini korumaya devam edebilirsiniz. Siz de bebeğinizin güvenliği ve sağlığı için ailelerin güvenle kullandığı Bblüv Püre 3’ü 1 Arada Hava Temizleyiciye sahip olmak için welcomebaby.com.tr adresinden alışveriş yapabilirsiniz.

Bebeğiniz rahat nefes alabilmesi için Bblüv 2 farklı ürün sunmaktadır. Bunlardan birisi Bblüv Rinö Pilli Burun Aspiratörü diğeri ise Bblüv Nöze Filtresiz Burun Aspiratörü ürünüdür. Bblüv Rinö pilli olma özelliği ile bebeğinizin burnunu bir dakikadan kısa sürede etkili ve nazik bir şekilde, güvenle temizlemenize olanak sağlamaktadır. Nöze ise bebeğinizin tıkalı burnu için güvenli ve etkili mukus temizliği sağlamaktadır.

 

Bblüv Sterilizatörler

Biberonlar ve emzikleri temizleme, sterilize etme ve saklamak tüm ebeveynlerin çok dikkat etmesi gereken bir konudur. Bebekler için biberon ve emziği temizlemeye yönelik Bblüv sterilizatörleri son derece pratik ve sağlıklıdır. Emzik strerilizatörü Bblüv Üvi 4'ü 1 Arada UV Portatif Sterilizatör herhangi bir kimyasal kullanmadan hızlıca sterilize eder.  Tüm standat emzik, biberon emziği, diş fırçası başlığı, diş çıkarma oyuncakları ve çok daha fazlasını Bblüv Üvi 4'ü 1 Arada UV Portatif Sterilizatör kolayca dezenfekte eder. Bblüv Üvi 4'ü 1 Arada UV Portatif Sterilizatör ile mikropların, virüslerin ve bakterilerin tamamen yok edilmesini (% 99,9’a kadar) sağlamak için, art arda iki sterilizasyon işleminin tamamlanması tavsiye edilir.

 

Bblüv Oyun Halıları ve Jimnastik Merkezi

Bebekler için ilk aylardan başlayarak uzun yıllar boyunca öğrenme ve motor becerileri geliştirmeyi teşvik etmek için güvenli ve dayanıklı oyun halıları ve jmnastik merkezleri bulunmaktadır. Bblüv markasının oyun halıları ve jimnastik merkezi alanında iki farklı ürün tasarımı bulunmaktadır.  Bblüv Mülti Oyun Halısı Renkli Hayvanlar 140x100x1 cm ve Bblüv Mülti Oyun Halısı Renkli Şehir 140x100x1 cm halıları çocukların motor becerilerini geliştirmekle birlikte çocuk odalarının dekorasyonuna da renk katar.

Bblüv Mülti Oyun Halısı Renkli Şehir 140x100x1 cm ve  Bblüv Mülti Oyun Halısı Renkli Hayvanlar 140x100x1 cm   toksik olmayan ve temizlenmesi kolay malzemeden üretilmiştir. Bblüv Mülti Oyun Halısı Renkli Şehir 140x100x1 cm araçların üzerinde dolaşabileceği yollara ve şehir düzenine sahipken,  Bblüv Mülti Oyun Halısı Renkli Hayvanlar 140x100x1 cm ise çeşitli hayvan çizimlerine ve harflere sahiptir. Parlak ve renkli Bblüv oyun halısı, çocuğunuz için ihtiyaç duyacağınız tek oyun arkadaşıdır!

 

UV Filtreli Bblüv Çadır ve Yaz Plaj Ürünleri

Eğer çocuklar erken yaşlarda doğa ile ilişki kurmaya başlarlarsa, doğaya besledikleri saygıyı ve sevgiyi asla kaybetmiyorlar. Doğada geçirilen zaman, yürüyüş, kamp, keşif, oyunlar ileriki dönemde daha çok kıymetleniyor ve hayatının bir parçası oluyor. Çocuğunuzu güneşin zararlı etkilerinden korumak için krem ve koruyucular dışında kullanabileceğiniz bir diğer yöntem de; Bblüv Uv filtreli çadırlardan faydalanmak. Nasıl doğada rahatça vakit geçireceğinizi ve ne yapacağınızı bilmiyorsanız, işte size küçük bir öneri. Siz yeter ki meraklı ve istekli olun.Bebeklerin ve çocukların kum, çim, toprak demeden rahatça yerleşip vakit geçirebileceği bebek çadırları, kum havuzları, su geçirmeyen oyun çadırlarını deneyimleyebilirsiniz.

Bblüv markasının çocukların doğada rahatça ve güvenle oynaması için tasarladığı ürünler;Yazın güneş ve deniz keyfi yapmaları için Bblüv Splash Bebek Mini Havuz Mavi  ve Bblüv Arena Bebek Plaj Matı Mavi ürünleridir. Güzel bir hafta sonu pikniği ve çimler üzerinde güvenli oyun keyfi  için ise;  Bblüv Sunkitö UV Koruyuculu Çocuk Çadırı Mavi, Bblüv Nidö 2'si 1 Arada Seyahat ve Oyun Çadırı Gri ve Bblüv Nidö Mini 2'si 1 Arada Seyahat ve Oyun Çadırı Gri gibi birbirinden renkli ve işlevsel ürünlere sahiptir.

Bblüv Splash Bebek Mini Havuz Mavi plajda, parkta veya açık hava aktivitelerinde mükemmeldir. Taşıma çantasında kolayca katlanır ve saklanır. Ekstra gölge için, Spläsh bblüv Nidö, Nidö mini ve Sunkitö dahil olmak üzere herhangi bir çadırın içine yerleştirilebilir.  Bblüv Splash Bebek Mini Havuz Mavi ile küçüklerinizin suyu şapırdatmasına izin verin, Bblüv Spläsh ile yaza doğru yol alın. Taşıma çantasında kolayca katlanır ve saklanır. Kompakt ve katlanabilir bir kova ile birlikte gelir. Taşıma çantası ve kova ürüne dahildir.

Bblüv Arena Bebek Plaj Matı Mavi ile bebeğiniz yanındaki suda güvenle oynarken sahilde rahatlayabilirsiniz! Bblüv Arena Bebek Plaj Matı Mavi bebeğinizi serinletmek ve plajda eğlenmek için idealdir. Bblüv Arenä'yı yerleştirmek için ihtiyacınız olan tek şey kuma delik açmaktır. Dayanıklı ve su geçirmez kumaşa sahiptir. Pop-up sistemi anında kuruluma izin verir.

Bblüv Sunkitö UV Koruyuculu Çocuk Çadırı Mavi aile gezileri sırasında bebeğinizi güneşten (UVA / UVB ışınları), kum, rüzgar ve sivrisineklerden korumak için tasarlanmıştır. Bblüv Sunkitö, çocuğunuzu güvende tutarken hak ettiği gibi iyi bir mola vermesini sağlayacaktır. Bblüv Sunkitö UV Koruyuculu Çocuk Çadırı Mavi sahip olduğu sineklik ile bebeğinizi istenmeyen böceklerden korur ve uyuklamaya yardımcı olur. Üstelik kurulumu son derece basittir.

Bblüv Nidö 2'si 1 Arada Seyahat ve Oyun Çadırı Gri bir oyun alanı olarak idealdir ve bebeğin açık havada ve evde rahatça uyuyabileceği kadar rahattır. Kompakt ve hafif olan Bblüv Nidö, plaj, park veya oyun odası için mükemmeldir ve anti-UV kaplamaya (SPF 50+) sahiptir. Bblüv Nidö 2'si 1 Arada Seyahat ve Oyun Çadırı Gri çıkarılabilir bir altlık ve 3 oyuncak ile donatılmıştır ve temizliği kolaydır. Hafif ve kompakt, plaj veya park için pratik bir taşıma çantası içerir ve bagajınıza kolayca sığar. Bblüv Nidö Çadır, 0-6 aylık bebekler için veya çocuğunuz tek başına oturabilene, yuvarlanana kadar tasarlanmıştır. Bu gerçekleştiğinde, çocuğunuz bu ürünü kullanmaya devam edebilir, ancak yaralanmayı önlemek için gözetim önerilir. Kullanım sırasında bu ürünü daima yere koyun. Kumaş içinde sağlam bir yapıya sahip olan her üründe olduğu gibi, çimento, ahşap veya beton zemine sürtünmek kumaşa zarar verecektir. Özellikle dikkat edilmesi önerilir. Bblüv Nidö Mini 2'si 1 Arada Seyahat ve Oyun Çadırı Gri çok işlevli ve ultra kompakt çadırdır. Bir oyun alanı olarak idealdir ve bebeğin açık havada ve evde rahatça uyuyabileceği kadar rahattır.

Bblüv Nidö Mini seyahat için idealdir!  Plaj, park veya oyun odası için mükemmel! UVA ve UVB ışınlarından, kumdan, rüzgardan ve sivrisineklerden korur. Oyun veya dinlenme dönemlerinde sivrisinekleri uzak tutmak için bir gölgelik ve geri çekilebilir örgü içerir. Bblüv Nidö Mini 2'si 1 Arada Seyahat ve Oyun Çadırı Gri’ nin Pop-up sistemi katlanmayı ve açmayı kolay ve hızlı hale getirir. Hafif ve ultra kompakt, plaj veya park için pratik bir taşıma çantası Bblüv Nidö Mini çıkarılabilir bir altlık ve 2 oyuncak ile donatılmış, temizliği kolaydır.

 

Bblüv Türkiye Distribütörü Welcome Baby!

Dünyaca ünlü anne bebek markası olan Bblüv artık Türkiye’de. Welcome Baby distribütörlüğü güvencesinde Bblüv ürünlerini güvenle satın alabilirsiniz. Bblüv ürünlerinin farklı model ve renk seçenekleri Welcome Baby'de! Ayrıca anlaşmalı bankaların kredi kartlarına taksit avantajlarından da yararlanabilirsiniz.

259,90 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
24 SAATTE KARGODA!
1 2 3 >
Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum