WBJET
bblüv Yeni Nesil Anne Bebek Ürünleri!

Bblüv Püre ve Daha Birçok Bblüv Ürünlerinin Kalitelerini Keşfedin!

Ürünlerini tamamen çocukların memnuniyetini hedef alarak tasarlayıp üreten Bblüv markası hem ebeveynleri hem de çocuklarınızı memnun edecektir. Bblüv markası güvenli, dayanıklı, çekici ve hayatı kolaylaştıran kaliteli ürünlerin çocuklarınızı mutlu edeceğine inanır ve kendisini bu yönde geliştirir. Bblüv, ürünlerinin hayatınızı kolaylaştırmasını ve çocuklarınızın mutluluğunu daim etmek için büyük çaba sarf etmektedir. Bblüv markasının çok geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. İhtiyacınız olan her ürünü sizin için tasarlayan Bblüv markasının ürünleri her zaman elinizin altında bulunmasını isteyeceksiniz. Sterilizatörler, bebek bakım ve sağlık ürünleri, yaz ve spor ürünleri, bebek bakım ve sağlık, iç ve dış mekan çadır ve aksesuarları, Oyun halıları ve jimnastik merkezi gibi konularda birçok ürün sunan Bblüv, bebeğinizi büyütürken güvenle kullanabileceğiniz birçok ürüne sahiptir. Bebek bakım ve sağlığı konusunda dikkat edilmesi gereken konulardan biri de hava kalitesidir. Ebeveynlerin Özellikle bebek sağlığı ve çocuk sağlığı için bulundukları ortamın hava kirliliği seviyesini tespit edip hava kalitesini arttırmakta fayda bulunuyor. Bblüv sağlık ürünleri başta solunum hastalıkları olmak üzere birçok sağlık riskine neden olan hava kirliliği için temiz hava kalitesi sunan filtreleri ve Bblüv Püre 3’ü 1 Arada Hava Temizleyici çözümlerini inceleyebilirsiniz. Bblüv Püre 3’ü 1 Arada Hava Temizleyici, aktif karbon ve iyonizasyon teknolojisine sahip sertifikalı bir HEPA+ filtresi kullanan gelişmiş bir hava temizleyicidir. Bblüv Püre 3’ü 1 Arada Hava Temizleyici Aktif karbonlu iyonlaştırıcı ve HEPA + filtresi, küf, bakteri, virüs, duman, kimyasal gazlar, kokular, polen ve evcil hayvan kepeği dahil olmak üzere% 99,7’ye kadar alerjen ve kirleticileri giderir.

 

Bblüv Trimö Pilli Tırnak Törpüsü

Bblüv bugün Dünya çapında 20'den fazla ülkede temsil ediliyor ve ürün yeniliğine odaklanmaya devam ediyor. Yurtdışında en çok ilgi gören Bblüv ürünlerinden birisi de Bblüv Trimö Pilli Tırnak Törpüsüdür. Bblüv Trimö elektrikli pille çalışan tırnak törpüsü, herhangi bir yaralanma riski olmadan bebeğinizin tırnaklarını kısaltmak için mükemmel bir araçtır. Bebeğinizin yaşına bağlı olarak disklerinin seçimi ve deneyimi daha da kolaylaştıracaktır. Bebeğinizle deneyimleyeceğiniz ilkler her zaman heyecan verici olacaktır. Söz konusu bebekler olduğunda atacağınız her adımda daha da özenli ve dikkatli olmanız gerekmektedir. Ebeveynlerin yardıma ihtiyacı olduğu bir konu da bebeklerin tırnaklarının kısaltılmasıdır. Yenidoğan bir bebek kendi yüzünü ve ebeveynlerin herhangi bir yerini çizebilir. Bebekler genellikle uzun tırnaklarla doğmaktadır. Bblüv bebek bakım sağlık ürünleri ile bebeğin kendisine zarar vermemesi için bebeğin tırnak uzunluğunu kontrol ederek doğumdan kısa bir süre sonra tırnaklarını kısaltabilirsiniz. Tırnak kısaltma işlemini bebekler için özel üretilen cihazlar ve sivri olmayan bebek makasları ile yapmalısınız. Elektrikli pille çalışan, herhangi bir yaralanma riski olmadan bebeğinizin tırnaklarını kısaltmak için mükemmel bir araçtır. Bblüv Trimö Pilli Tırnak Törpüsü nazik törpü işlemi bebeğinizin minik parmakları için rahatlık sağlayacaktır. Bebeğinizin yaşına bağlı olarak bblüv Trimö Pilli Tırnak Törpüsü Yedek Uçlar ile disklerinin seçimi ve deneyimi daha da kolaylaştıracaktır.

 

Bblüv Rinö Pilli Burun Aspiratörü ve BBlüv Nöze Filtresiz Burun Aspiratörü

 Bblüv bebeğiniz daha rahat nefes alabilmesi için bebeklerinize 2 farklı ürün sunmaktadır. Bunlardan birisi Bblüv Rinö Pilli Burun Aspiratörü diğeri ise Bblüv Nöze Filtresiz Burun Aspiratörü ürünüdür. bblüv Rinö pilli burun aspiratörü özelliği ile bebeğinizin burnunu bir dakikadan kısa sürede etkili ve nazik bir şekilde, güvenle temizlemenize olanak sağlamaktadır. Nöze filtresiz burun aspiratörü ise bebeğinizin tıkalı burnu için güvenli ve etkili mukus temizliği sağlamaktadır. Bblüv ihtiyacınız olabilecek tüm ürünleri sizlere sunmaktadır. Biberonlar ve emzikleri temizleme, sterilize etme ve saklamak tüm ebeveynlerin çok dikkat etmesi gereken bir konudur. Bebekler için biberon ve emziği temizlemeye yönelik bblüv sterilizatörleri son derece pratik ve sağlıklıdır. Emzik strerilizatörü bblüv Üvi 4'ü 1 Arada UV Portatif Sterilizatör herhangi bir kimyasal kullanmadan hızlıca sterilize eder. Tüm standat emzik, biberon emziği, diş fırçası başlığı, diş çıkarma oyuncakları ve çok daha fazlasını Bblüv Üvi 4'ü 1 Arada UV Portatif Sterilizatör kolayca dezenfekte eder. Bblüv Üvi 4'ü 1 Arada UV Portatif Sterilizatör ile mikropların, virüslerin ve bakterilerin tamamen yok edilmesini (% 99,9’a kadar) sağlamak için, art arda iki sterilizasyon işleminin tamamlanması tavsiye edilir.

 

Bblüv Mülti Oyun Halısı

Bebekleriçin ilk aylardan başlayarak uzun yıllar boyunca öğrenme ve motor becerileri geliştirmeyi teşvik etmek için güvenli ve dayanıklı oyun halıları ve jimnastik merkezleri bulunmaktadır. Bblüv markasının oyun halıları ve jimnastik merkezi alanında iki farklı ürün tasarımı bulunmaktadır. Bblüv Mülti Oyun Halısı Renkli Hayvanlar 140x100x1 cm ve Bblüv Mülti Oyun Halısı Renkli Şehir 140x100x1 cm halıları çocukların motor becerilerini geliştirmekle birlikte çocuk odalarının dekorasyonuna da renk katar.

 

Bblüv Sunkitö UV Koruyuculu Çocuk Çadırı

Eğer çocuklar erken yaşlarda doğa ile ilişki kurmaya başlarlarsa, doğaya besledikleri saygıyı ve sevgiyi asla kaybetmezler. Doğada geçirilen zaman, yürüyüş, kamp, keşif, oyunlar ileriki dönemde daha çok kıymetleniyor ve hayatının bir parçası oluyor. Çocuğunuzu güneşin zararlı etkilerinden korumak için krem ve koruyucular dışında kullanabileceğiniz bir diğer yöntem de; Bblüv Sunkitö UV koruyuculu çocuk çadırlarından faydalanmaktır. Bebeklerin ve çocukların kum, çim, toprak demeden rahatça yerleşip vakit geçirebileceği UV koruyuculu çocuk çadırı ile kum havuzları, su geçirmeyen oyun çadırlarını deneyimleyebilirsiniz.

 

Bblüv Kilö Dijital Bebek Tartısı

Kilö, bebeğinizin kilo alımını evinizin rahatlığında hassas bir şekilde takip etmenize yardımcı olur. Bblüv Kilö Dijital Bebek Tartısı doğru, kullanımı kolay ve dayanıklıdır. Şık, ergonomik tasarımı, bebeğinizin odası için güzel bir aksesuar haline getiriyor! Kullanışlı düğmesi, Kilö'nün kıpır kıpır bir bebeğin ağırlığını sadece üç saniyede ölçmesini sağlar. Geniş LCD ekranı, iki düğmesi ve bir pili ile birlikte gelen Kilö Dijital Bebek Tartısı, kutudan çıktığı gibi kullanıma hazırdır. Bebeğinizin ağırlığını oz, libre veya kg cinsinden kesin ve doğru bir şekilde ölçer. Dara işlevi, battaniyelerin, giysilerin veya oyuncakların ek ağırlığını kaldırmanıza olanak tanır. Yumuşak ve bombeli dış yüzeye sahip olan Kilö, tartım sırasında bebeğinizi güvenle tartının üzerinde tutar.

 

Bblüv Cam Hd Video Bebek Kamera Ve Monitörü Özellikleri

Cäm, yeni ebeveynlere gönül rahatlığı sağlayan eksiksiz ve dayanıklı bir bebek telsizidir. Hd renkli ekran ve kızılötesi gece görüşü sayesinde artık odaya girip onun ihtiyaç duyduğu uykuyu bozmak zorunda kalmadan gündüz ve geceleri değerli bebeğinize göz kulak olabilirsiniz. Gün içinde kusursuz ses ve görüntü verir ve geceleri bile bebeğinizi net bir şekilde görmenizi sağlar. 1 kamera içerir ve 4 kameraya kadar genişletilebilir bir sisteme sahiptir. Yan yana bölünmüş ekranları sayesinde farklı kameralardan farklı açıları görmenize olanak tanır. 300 metre menzile ve 2 yüksek duyarlı mikrofona sahiptir. Duvara montaj kiti ile beraber gelmektedir. Bblüv bebek kamerası ve monitörü ile kaydırma, eğme ve yakınlaştırma hareketlerini, parlaklık ve ses seviyesini uzaktan kumandası sayesinde dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

 

Bblüv Pak Mini Sırt Çantası ve Yürüme Kayışı ile Bblüv Step Katlanabilen Eğitici Basamak

Çocuklarınızı destekleyebileceğiniz eşsiz ürünler Bblüv Pak ve Bblüv Step Welcome Baby güvencesi ile sizlerle buluşuyor. Bblüv Pak, ebeveynleri kalabalık yerlerde tam kontrol sağlarken, çocukların güvenli ve serbestçe gezebilmesini sağlayan, çıkarılabilir güvenlik kontrol kayışına sahip çocuk boy bir sırt çantasıdır. Sıkı ve yakın bir tutuşu sağlamak için bir tutma koluna, onlara daha fazla alan ve güvenlik sağlamak için de bir yürüme kayışına sahiptir. Yürüme kayışı, çocuğunuz büyüdüğünde Päk’ın çocuk sırt çantası olarak kullanılabilmesi için tamamen çıkartılabilir. 2 litreye kadar depolamayı kaldırabilen Bblüv Pak mini sırt çantası ve yürüme kayışı’nın yumuşak sırt ve omuz askıları, çantanın daha uzun süre taşınmasını kolaylaştırıyor. Bblüv Step ile küçük bebeğinizin koca bir çocuk gibi hissetmesine yardımcı olun! Küçük çocukların hala biraz fazla yüksek olan alanlara ulaşmasını sağlar. 113 kg taşıma kapasitesi olan katlanabilir ve kompakt Bblüv Step katlanabilen eğitici basamak 18 ay ve üzeri olan çocukların kullanımı için tavsiye edilmektedir. Katlamak için taşıma kolunu tutup kaldırmanız yeterlidir.

 

Bblüv Sönik Bebek ve Çocuk Diş Fırçası

Bblüv markasının çocukların konforu için tasarladığı bir diğer ürün ise Bblüv Sönik bebek ve çocuk diş fırçasıdır. Çocuklar için tasarlanan diş fırçasının kolay tutuşu sayesinde çocuklar tek başına dişlerini fırçalayabilecekler aynı zamanda diş fırçasında bulunan led ışık, çocuklarınız dişlerini fırçalarken onları eğlendirecektir. Bebek ve Çocuk Diş Frçası her 30 saniyede bir titreşir ve iki dakika sonra kapanır. Yeni doğanlarda bile güvenli kullanım sağlayan diş fırçası aynı zamanda çocuklarınıza hijyenik bir temizlik sağlayacaktır.

 

Bblüv Splash Bebek Mini Havuz ve Bblüv Arena Bebek Plaj Matı

Bblüv markasının çocukların doğada rahatça ve güvenle oynaması için tasarladığı ürünler; Yazın güneş ve deniz keyfi yapmaları için Bblüv Splash Bebek Mini Havuz ve Bblüv Arena Bebek Plaj Matı ürünleridir. Güzel bir hafta sonu pikniği ve çimler üzerinde güvenli oyun keyfi için ise; Bblüv Sunkitö UV Koruyuculu Çocuk Çadırı Mavi, Bblüv Nidö 2'si 1 Arada Seyahat ve Oyun Çadırı ve Bblüv Nidö Mini 2'si 1 Arada Seyahat ve Oyun Çadırı gibi birbirinden renkli ve işlevsel ürünlere sahiptir. Bblüv Splash Bebek Mini Havuz Mavi plajda, parkta veya açık hava aktivitelerinde mükemmeldir. Taşıma çantasında kolayca katlanır ve saklanır. Ekstra gölge için, Splash Bblüv Nidö, Nidö mini ve Sunkitö dahil olmak üzere herhangi bir çadırın içine yerleştirilebilir. Bblüv Splash Bebek Mini Havuz Mavi ile küçüklerinizin suyu şapırdatmasına izin verin, Bblüv Splash ile yaza doğru yol alın. Taşıma çantasında kolayca katlanır ve saklanır.

 

Bblüv Bentö Beslenme Seti ve Bblüv Foöd Kaşıklı Termal Mama Termosu

Çocuklar için yemek yemek ayrıca önemli bir konu olarak bilinmektedir. Bu nedenle çocukların yemek yemesine kolaylık sağlayacak aynı zamanda yemeklerin iyi bir şekilde korunmasını sağlayacak ürünlere ihtiyaç vardır. Bblüv bu önemli detayları düşünerek Bblüv Bentö Beslenme Seti ve Bblüv Foöd Kaşıklı Termal Mama Termosunu tasarlamıştır. Bblüv Bentö beslenme seti, Ayrı ayrı kapatılmış üç bölme ile çocuklara dağınık olmayan bir öğle yemeği beslenme seti sunacaktır. Ayrıca, uygun boyuttaki porsiyon bölmeleri sayesinde gittiğiniz her yerde yemeğinizi eksiksiz bir şekilde saklayabileceksiniz. Bblüv Foöd Kaşıklı Termal Mama Termosu, çift yalıtımlı paslanmaz çelik yapısı ile çocuğunuzun sıcak veya soğuk yemeğini sızıntı riski olmadan hazır tutması için ideal bir aksesuardır. Konforlu yapısı ile her yere sığar, geniş ağzı alt kısma kolay erişim sağlar.

 

Bebeğinizin Odasını Sıcacık Yapabilmeniz için İki Muhteşem Ürün Bblüv Kübe Müzikli Gece Lambası Projektör ve Bblüv İgrö 2'si 1 Oda Termometresi ve Nem Ölçer

Bebeğinizin odasını hem gerçek anlamda hem de mecazen sıcacık yapmanıza yardımcı olacak iki kurtarıcı Bblüv ürünü Bblüv Kübe ve Bblüv İgrö, tavana görüntüler yansıtırken yumuşak yatıştırıcı müzik çalarak bebeğin uykuya dalmasına yardımcı olan sesle etkinleştirilen bir gece lambasıdır. 10 ninni ve 5 ses içermektedir. 3 değiştirilebilir projeksiyon teması sayesinde sizin için en uygun ortamı oluşturabilirsiniz. Bebeğinizin kendi başına uykuya dalmasına yardımcı olacak Bblüv Kübe müzikli gece lambası ve projektör, 30 dakika sonra otomatik kapanma zamanlayıcı özelliğine sahiptir.

Bblüv İgrö 2'si 1 Arada Oda Termometresi, çocuğunuzun odasındaki sıcaklığı ve nem seviyesini ölçer. Bilgiler, bebeğinizin rahatını ve iyiliğini sağlamanıza olanak tanıyan dijital bir ekranda kolayca okunabilir. Ortam sıcaklığı ve nem seviyesinin hızlı ve doğru okuyabilir, bu sayede bebeğinizin oda sıcaklığının onun narin bedenine ve vücut ısısına göre düzenleyebilirsiniz.

 

Bblüv Glüv Diş Kaşıyıcı Eldiven ve Bblüv Pilö Düz Kafa Yastığı

Çocuklar gelişim dönemlerinde oldukları zaman birçok önemli ihtiyaçları bulunmaktadır. Bunlardan birisi de diş kaşıyıcılardır. Bblüv Glüv Diş Kaşıyıcı sayesinde diş çıkarma dönemleri eğlenceli ve kolay hale gelecektir. Glüv, sadece diş çıkaran bebeğin diş etlerini rahatlatmakla kalmayıp aynı zamanda kullanışlı ve sağlıklı olan bir bebek diş kaşıyıcı eldivendir. Farklı dokular sağlamak için özenle tasarlanmış gıda sınıfı silikondan yapılmıştır. Bebeğiniz diş çıkarma ağrısını kendi kendine yatıştırırken, eldiven yapısı ile diş kaşıyıcı oyuncağının yere düşmesinin önüne geçer. Deliksiz bir uyku ve doğru fiziksel gelişim için bebek yastığı seçimi çok önemlidir. Ancak bebeğinize seçeceğiniz yastığın bazı kriterlere uygun olması gerek. Bebek yastığı konusunun önemini göz önüne alan Bblüv markası Bblüv Pilö Düz Kafa Yastığını tasarlamıştır. Pilö bebeğinizin başının arkasındaki baskıyı hafifletmek, rahat ve sabit kalmasına yardımcı olmak için özel olarak tasarlanmıştır. Doğumdan, bebeğin hareket kabiliyeti kazandığı zamana kadar kullanılabilir.

 

Bblüv Naj Neopren Yüzme Yeleği ve Bblüv Wrap Neopren Dalış Kıyafeti

Çocukların fiziksel gelişimlerini desteklemek için önemli bir aktivite olan yüzme, çocukların eğlenirken aynı anda fiziklerini en iyi şekilde kullanmalarını sağlar. Bu nedenle yüzme faaliyeti için çocukların doğru ürünler kullanması gerekmektedir. Bblüv Naj Neopren Yüzme Yeleği, Güvenli ve sağlam olan Naj, çocuklarının yüzmeyi öğrenmelerine yardımcı olmak isteyen ebeveynler için en iyi aksesuardır. Neopren kumaştan üretilen Bblüv Naj, güvenlik, rahatlık ve sıcaklık sağlar. Çıkarılabilir şamandıra, çocuğunuza yüzmeyi güvenle öğretmeyi mükemmel hale getirecektir. Bblüv Wrap Neopren Dalış Kıyafeti, Wrap kombinasyonu ile erken su deneyimlerini eğlenceye dönüştürecektir. Hafif, yumuşak ve rahat yapısı ile çocuklar denizde veya havuzda ebeveynlerinin desteği ile yüzerken rahatsız hissetmeyeceklerdir. Aynı zamanda Neopren, çocukları sıcak tutarken güneşten de koruyacaktır. Bblüv Shoöz Havuz ve Deniz Ayakkabısı Çocuklar için yüzme konusunun çok önemli olduğuna değinmiştik. Aynı şekilde çocukların kullandıkları yüzme kıyafetleri ve aksesuarları da bu derecede önemlidir. Bblüv Shoöz Havuz ve Deniz Ayakkabısı, bir çift çorap kadar rahattır. Havuzda, plajda, göllerde ve tüm açık hava aktivitelerinde bebeğin ayaklarını korumak için mükemmel su ayakkabılarıdır. Bu esnek deniz ayakkabıları ile bebeğinizin çevresini güvenle keşfetmesine izin verebilirsiniz.

 

Bblüv Ültra Bebek Bakım Çantası ve Bblüv Metrö Anne Sırt Çantası

Bebeklerin ve annelerin birçok ihtiyaçları bulunur ve bu ihtiyaçları kolaylıkla bir arada tutup yanlarında taşımaları annelerin çok işine yarayacaktır. Bblüv Ültra Bebek Bakım Çantası, bebeğinizin tüm ihtiyaçlarını tek bir çantada toplar. Her türlü ihtiyacınız olacak malzemelerin içine sığacağından emin olabilirsiniz. Bu anne bebek bakım çantası 4 adet kullanışlı aksesuarı, birçok cebi ve yerleşik su geçirmez gözüyle bebeğinizin eşyalarını organize etmenize yardımcı olur. Modern, füme ve gri renk seçenekleriyle hem anneler hem de babalar için uygundur. Bblüv Metrö Anne Sırt Çantası, Anne sırt çantasında bebeğinizin biberonları için 2 yalıtımlı cep bulunur. Bebeğinizin kirli veya ıslak giysileri için torba bölümünü kullanabilirsiniz. 25 L kapasiteli geniş, temizlemesi kolay iç bölme ile işleriniz daha da kolaylaşacaktır. Toplam 15 bölme ile bir bebek bakım çantasında aradığınız tüm özellikler bu bakım çantasında bulunuyor.

 

Bblüv Hibü Silikon Led Gece Lambası ve Bblüv Sleep 3’ü 1 Arada Uyku Tulumu

Bebeklerin gelişimleri için uyku çok önemli bir konudur. Her bebeğin uykusunun düzenli bir şekilde alması sağlanmalıdır fakat bu durum bazen zorlaşabiliyor. Zor durumları kolaylaştırmak için var olan Bblüv markasının tasarladığı Bblüv Hibü Silikon Led Gece Lambası, kullanımı kolay dokunmatik kontrolü ile çocuğunuz için mükemmel bir gece arkadaşı olacaktır. Hibü silikon gece lambası kolayca taşınabilir olduğu için her yere yanınızda götürebileceksiniz. Dokunmatik kontrollü 9 farklı led rengi bulunmaktadır. Bblüv Sleep 3’ü 1 Arada Uyku Tulumu, ürününün gelişen tasarımı bebeğinizin en sevdiği uyku pozisyonuna uyum sağlayarak bebeğiniz ve kendiniz için daha iyi ve daha uzun uyku süresi sağlar. Aynı zamanda uyku tulumu yeni doğan bebeklerde kundak olarak kullanıma uygundur.

 

Bblüv Döse Toz Mama/Gıda Saklama Kabı

Bblüv Döse, atıştırmalıklar ve bebek maması taşımak için harika bir gıda saklama kabıdır! Her yere sığacak şekilde tasarlanmıştır! Ayrıca temizlenmesi kolaydır ve sterilize edilebilir! Bebeğinizin yemek vakti organizasyonu için mükemmel bir çözüm sunar. Döse Toz Mama/Gıda Saklama Kabı parçalara ayrılabilir ve değiştirilebilir. 120 ml geniş depolama kapasitesine sahip 3 bölmesi, kolay doldurma yapabilmek için huni kapağı ve esnek silikon saplı koruyucu kapağı bulunmaktır. BPA içermez. Ebeveynler için zaman ve alan kazandıran pratik bir saklama kabıdır.

 

Bblüv Kap Silikon Şampuan Siperi

Banyo zamanını eğlenceli hâle getirin. Bblüv Kap, bebeğinizin hassas gözlerine su ve şampuan damlamasını önleyerek bebeğinizin banyo zamanını eğlenceli hale getirir. Artık daha fazla gözyaşı yok! Ayrıca Käp yumuşak ve hafiftir, %100 gıda sınıfı silikondan üretilmiştir. Üç eğlenceli rengi mevcuttur: Turuncu, Mavi ve Pembe! Yumuşak ve esnek silikondan üretilen Bblüv Kap Silikon Şampuan Siperi, bebeğinizin kafasına uygun olacak şekilde ayarlanabilir.

 

Bblüv Yümi Silikon Mama Tabağı ve Bblüv Küt Seramik Gıda Makası

Çocuğunuzun yemek yemesine yardımcı olacak ve tek başına yeme alışkanlığı kazandıracak iki harika ürün. Bblüv Yümi, bebeğinizin ilk yemeğini yiyebileceği ve uzun yıllar boyunca kullanabileceği mükemmel bir silikon mama tabağı! Vakumlu tabanı tabağın düşme riskini ortadan kaldırır ve ebeveynlerin hayatını kolaylaştırır. 4 ayrı bölmesi bulunan, yumuşak ve esnek bir kaşıkla birlikte gelen mama tabağı, mikrodalgada kullanılabilir ve bulaşık makinesinde yıkanabilir. Dayanıklı, leke tutmaz ve antibakteriyel silikon BPA içermez. Çocuğunuza kendi başına yemek yeme alışkanlığı kazandırırken ona yardımcı olabileceğiniz Bblüv Küt ile çocuğunuza uyarlanmış küçük lokmalar halinde yiyecekleri hızlı ve güvenli bir şekilde kesebileceksiniz. Mikroplara, bakterilere ve lekelere karşı dayanıklı Bblüv Küt seramik gıda makası paslanmayacak ve keskin kalacaktır. Yanınızda taşıyabilmeniz için güvenlik kapağı bulunmaktadır.

 

Bblüv Platö Sıcak Su Hazneli Mama Tabağı

Bblüv Platö, mamayı doğru sıcaklıkta tutarken bebeğinizi katı yiyeceklerle tanıştırmak için mükemmel bir seçenek olan sıcak su hazneli mama tabağıdır. 3 ayrı bölmesi bulunan vakumlu silikon tabak, güçlü güvenlik kapağı olan bir su haznesi bulundurur. Yan taraftaki kapağından sıcak suyu (kaynar olmayan) doldurup kapatın. Bu işlem bebeğinizin yemeğinin, yemek süresi boyunca sıcak kalmasını sağlayacaktır. Dayanıklı, leke tutmaz ve antibakteriyel vakumlu silikon tabanı, Platö’yü düz yüzeylerde sabit tutar bu sayede dökülmeleri ve kazaları azaltmak amaçlanır.

 

Bblüv Türkiye Distribütörü Welcome Baby!

Dünyaca ünlü anne bebek markası olan bblüv artık Türkiye’de. Welcome Baby distribütörlüğü güvencesinde Bblüv ürünlerini güvenle satın alabilirsiniz. Bblüv daha birçok ürünlerinin farklı model ve renk seçenekleri Welcome Baby'de! Ayrıca anlaşmalı bankaların kredi kartlarına taksit avantajlarından da yararlanabilirsiniz.

1 2 3 >
Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum