wbjet

Bebek Arabası Kumaş Setleri

Bebeklerinin güvenli ve konforlu seyahat etmesi için satın alacakları bebek arabasının hangi özelliklere sahip olduğu ebeveynlerin dikkat etmesi gereken kriterlerdendir. Öncellikle ihtiyaçları doğrultusunda kendilerine hangi bebek arabası modellerinden uygun olduğuna karar vermeli, daha sonra kullanımları sırasında yardımcı olacaklarını düşündükleri bebek arabası aksesuarlarının hangi modellerde var olduğuna göre seçimlerini yapmalılardır. Bebek arabası kumaşı da ailelerin dikkat ettiği önemli bir noktadır. İç kısmının kaplamasında kullanılan bebek araba kumaşı bebeğin sağlığı için son derece önemlidir. Bebek arabası kumaşı nedir? Bebek arabalarının iç kısmının kaplandığı maddeye, kumaşa denir. Diğer bir değişle bebek arabası kılıfıdır.

Peki, bebek arabası kumaşı nasıl olmalıdır? Bebek arabası kumaşları özellikle kanserojen içermeyen kumaş türünden yapılıyor ve herhangi toksin bileşenin kumaş maddesinde barınmıyor olması gereklidir. Hassas cilde sahip tüm bebeklerin belli zamanlarını bebek arabası pusetinde geçireceklerinden bebek arabası kumaşı yüzlerinin kesinlikle antialerjik yapıda olması şarttır.

Bebek arabaları, dışarı alanda kullandığından kolay tozlanabilir ve kirlenebilir. Bebek arabası kılıfının temizliğinin yapılmasındaki rahatlık ailelerin istekleri arasındadır. Kolay temizlenen, silinen hatta leke tutmayan kumaştan yapılmış bebek arabası kumaşı tercih edilir. Kolay çıkarılıp yıkanabilen modelleri de bulunurken aynı zamanda istenildiği zaman kolayca bebek arabası kumaş değiştirme imkanını da ailelere sunar. Aileler delinmiş veya yırtılmış bebek arabası kılıfı nasıl dikilir diye sorabilmektedirler, ancak bu sorunun en doğru cevabını aldıkları mağazadaki yetkili veya kullandıkları markanın ilgili mercilere sormalılardır. Aynı şekilde lekelenmiş veya rengini, deseninden dolayı değişiklik yapmak isteyip bebek arabası kumaş nasıl boyanır diye merak ettiğinizde en doğrusu yetkili kişilere danışmanız olacaktır.

Bebek Kumaş Fiyatları

Bebek arabası kumaş setlerinin içinde kılıftan, bebek arabası minderine kadar birçok bebek arabası aksesuarı barındırır. Ailelerin bebeklerini taşırken içlerinde bebeklerinin konforlu olmasını istemelerinden doğan nedenden dolayı oldukça kullanışlı kumaş setleri üretilmiştir. Bebek arabası kumaş fiyatları markadan markaya ve çeşitlerinden rengine desenine kadar birçok etkenden dolayı birbirinden farklılık göstermektedir. Chicco, Babyjem, Doona, Mamas&Papas, Sevi Bebe, Skip Hop gibi markaların bebek arabası kumaş setleri ve daha fazlasını Welcome Baby mağazalarında ve www.welcomebaby.com.tr adresinde bulabilirsiniz.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum