WBJET
1.880,00 TL KDV Dahil
2.350,00 TL KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
1.274,99 TL KDV Dahil
1.499,99 TL KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
1.349,99 TL KDV Dahil
1.499,99 TL KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
1.699,99 TL KDV Dahil
1.999,99 TL KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
1.274,99 TL KDV Dahil
1.499,99 TL KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
1.274,99 TL KDV Dahil
1.499,99 TL KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
1.529,99 TL KDV Dahil
1.699,99 TL KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
1 2 3 >

Bebek ve Çocuk Çantası

Bebeğinizle dışarı çıkarken, hem bebeğinizin hem de sizin ihtiyaçlarınızın içinde olacağı en iyi bebek bakım çantası hangisidir? Hangi özellikleri taşıyan anne bebek bakım çantası hem sizin hem de bebeğinizin tüm ihtiyaçlarını en işlevsel şekilde taşımanıza yardımcı olur?

Bebeklerimizin ve annelerin rahatlığı açısından welcomebaby.com.tr’de satılan tüm bakım çantası ürünlerini en kullanışlı bakım çantaları ve en çok tercih edilen bebek bakım çantaları olarak çeşitlendiriyoruz. Bu nedenle satın alacağınız anne bakım çanta çeşitlerine WelcomeBaby mağazalarımızdan ve web sitemizden ulaşabilir, internet üzerinden de en kullanışlı bebek bakım çantaları konulu birçok makaleden destek alabilirsiniz. Ayrıca bebek bakım çantası kadın ve bebek bakım çantası erkek olarak birçok çeşit sitemizde mevcuttur.

Bebek bakım çantalarının iç kapasitesinin geniş olması gerekir. Aynı zamanda çoklu bölmelere sahip olmalıdır. Eşyalarınızı içine koyduğunuzda hem düzenli hem de kolay ulaşılabilir olmalıdır. Anne bakım çanta çeşitleri bebek ile dışarı çıkarken kendiniz için de ayrı çanta taşıma yükünü ortadan kaldırma konforunu da sağlamalıdır.Anne bakım çanta çeşitleri annenin kolaylıkla taşıyabilmesi için hafif malzemeden üretilmiş olmalı.

Anne Bakım Çantaları Çeşitleri

Bebek bakım çantasının bol göz/cebi olmalı. Anne bakım çantaları çeşitleri hem biberonların hem de sulukların devrilmeden ve içindekilerin dökülmeden durabileceği ayrı biberon göze sahip olmalı.Anne bakım çantaları bebeğinize zarar verecek kimyasal madde içermemeli. Anne bakım çantası çeşitleri ile birlikte kolay taşınması için annenin en rahat kullanacağı şekilde olmalı. Anne bakım çantaları çeşitlerinin en azından bir gözünün termal özelliği olmalı ki bebeğinizin maması ideal sıcaklığını koruyabilsin.

Oyuncak konusu da mühim tabii. Bebeğin oynayabileceği oyuncaklarının da koyulacağı bakım çantasında annenin ihtiyaç duyabileceği yedek kıyafet, göğüs pedleri, emzirme sırasında kullanılacak örtüler ya da süt sağma pompası da yer almalıdır.

Anne ve bebek için sayısız markada sayısız modelde bebek bakım çantaları bulunuyor. Inglesina, Kraft, Lassig, Maller, Maxi-Cosi, Okiedog, Pierre Cardin, Skip Hop, Uni Baby gibi anne bebek bakım çantası şeklinde uzayıp giden bebek bakım çantası markaları içinden size en uygununu seçip alabilirsiniz.

Piyasada her annenin isteğine uygun bir anne bebek bakım çantası mutlaka bulunurken bu bebek bakım çantaları fiyatları da değişkenlik gösteriyor. Seçtiğiniz marka ve modele göre değişen bakım çantası fiyatları içinden size en uygun olanını seçebilir, çantanızı alabilir ve bebeğinizle belki de dünya turuna bile çıkabilirsiniz.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum