WBJET İstanbul'a Aynı Gün Teslimat WBJET İstanbul'a Aynı Gün Teslimat
1

Bebek Banyo Seti

Bebek bakımı; her zaman özen isteyen, özverili davranmayı gerektiren, sorumluluğu yüksek bir durumdur. Her konuda olduğu gibi bebek bakımındaki bebek banyo saatlerinin de bebeğin sağlıklı gelişimini destekleyici olduğunu bilinciyle gerçekleştirilmelidir. Bebeğin her geçen gün gelişen motor ve kas hareketleri kimi zaman aileleri zorlayabilir. Özellikle daha dikkatli olmaları gereken durumlarda bebeklerindeki bu değişimi hemen algılayıp son derece özenli davranmaları gerekebilir. Bebeklerin banyo yapmalarının her yaşta farklı farklı zorlukları olabilir. Banyo esnasında bebeklerin ve ebeveynlerin ihtiyaç duyacakları ürünlerin hepsini günümüzde bulmak oldukça kolaydır.

Bebeklerin banyo bakımı için tasarlanmış tüm malzemeleri bebek banyo bakım seti içinde bulabilir, isterseniz bebek seti olarak almayıp tek tek de temin edebilirsiniz. İhtiyaç duyulan tüm bebek banyo bakım malzemelerini bebek bakım seti içinden temin edilmeden önce ürünlerin hepsinin gerekli klinik testlerden geçmiş olduğundan, onaylanan sertifikalı ürünlerden oluştuğundan emin olunuz.

Bebek Banyo Bakım Seti

Küvet seti oluşturan parçalar arasında genellikle; bebek küveti, bebek yıkama süngeri, bebek kovası, bebek maşrapası, bebek küvet filesi, küvet minderi, küvet ayağı ve bebeğin tuvalet ihtiyacını karşılamak için üretilen bebek lazımlık ürünleri küvet setleri içerisinde bulunur.

Bebek seti olarak satılan bebek banyo ve tuvalet bakım ihtiyaçlarının büyük bir çoğunluğunu karşılayan ürün grubunun ebeveynler tarafından tercih edilmesinin en geçerli sebebi tek tek alımı ile uğraşmadan hepsine bir anda sahip olabilme imkanına sahip olmalarındandır.

Bebek bakım seti ise bebeğinizin günlük rutin bakımı için gerekli ürünlerin bir arada bulunduğu bebek setidir. İçerisinde yer alan parçalar markadan markaya değişiklik gösterse de temel de benzer ürünler vardır. Bebek bakım seti içerisinde; bebek fırçası, bebek tarağı, bebek tırnak makası, bebek klipsli tırnak makası bebek silikon diş fırçası, bebek dijital termometresi, bebek burun aspiratörü gibi ürünler mevcuttur.

Sevi Bebe 3 lü bebek banyo seti, Sevi Bebe 5 li banyo seti, Babyjem bebek banyo seti 5 parça, Babyjem 7 li bakım seti, Babyjem bebek bakım seti 9 parça ve Babyjem katlanır banyo seti markaların ürünleri içerisinde en çok tercih edilen küvet seti ve bakım seti arasında yer alır. Tüm bu bebek banyo setlerini ve daha fazlasını Welcome Baby mağazalarından ve www.welcomebaby.com.tr adreslerinden ulaşabilir, güvenle satın alabilirsiniz.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum