WBJET İstanbul'a Aynı Gün Teslimat WBJET İstanbul'a Aynı Gün Teslimat
4.411,50 TL KDV Dahil
5.490,00 TL KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
2.339,25 TL KDV Dahil
3.119,00 TL KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
1.424,25 TL KDV Dahil
1.899,00 TL KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
1.424,25 TL KDV Dahil
1.899,00 TL KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
1.424,25 TL KDV Dahil
1.899,00 TL KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
1.266,75 TL KDV Dahil
1.689,00 TL KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
2.316,75 TL KDV Dahil
3.089,00 TL KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
1 2 3 ... 7 >

Bebek Beşiği Modelleri

Beşikler yeni doğan bebeklerin ve emekleyip yürümeye başlayan ufak çocukların yatması için kullanılan sabit ya da sallamalı, çocuğun düşmemesi için genellikle parmaklıklı karyola benzeri yatak araçlarıdır. Bebeklerin rahat ve sağlıklı bir uykuya sahip olması için mutlaka kendine ait bir yatakta uyuması gerekiyor. Bebeğinizi yatak odasında, hemen yanı başınızda uyutmak istiyorsanız sizin için de beşik öneriyoruz. Çünkü ilk zamanlarda minik bebeğinizle kuracağınız yakın temas aranızdaki duygusal bağı da güçlendirir. Ayrıca bebeğinizi odadan odaya taşımanızı da kolaylaştırdığından bebek beşiği her koşulda kullanışlı bir bebek eşyası olacaktır.

Beşik ve karyola bebeklerin vücut yapısına ve cildine uygun olarak tasarlanmış ürünlerdir. Konforlu yapılarıyla bebeklerin kendini rahat ve güvende hissetmesini sağlar. Anne ve babaların bebeklerini uyuturken en büyük yardımcılarındandır. Özellikle bebek sağlığı için önemli olan doğal malzeme kullanımına ebeveynler dikkat etmelidir. Bebek beşiği modelleri arasında seçimi yaparken ahşap malzemeler tercih edilmelidir. Özellikle masif ahşap bebek beşiği modellerinde ve eşyalarında en çok kullanılan sağlıklı ve doğal bir malzemedir. Bebek odası ürünlerini Welcome Baby’den inceleyebilirsiniz.

Bebek Beşik Fiyatları

Bebek beşik fiyatları piyasadaki beşik çeşitleri arasında farklılık gösterebilir. Beşiğin üretildiği malzeme, çekmece bulundurup bulundurmaması, sağladığı pratikliklere göre bebek beşik fiyatları değişiklik gösterebilir. Piyasada pek çok farklı çeşitte bebek beşiği bulunur. Aynı zamanda bebeğinizin yaş grubuna uygun; büyük ya da küçük bebek beşikleri fiyatları da beşik ebatlarına göre farklılık gösterebilir. Bu beşik tipleri arasından bütçenize uygun bir tanesini kolaylıkla seçebilirsiniz.

Bebek beşiklerinde tercihin en pratik olandan yana yapılması gerekir. Beşikte en önemli kriterlerden bir tanesi de kolay bir şekilde taşınabilir olmasıdır. Chicco bu konuda en çok tercih edilen beşiklere sahiptir. Tüm bu detaylara ve kendi ihtiyacınız olan özelliklere dikkat ederek bir beşik seçimi yapabilirsiniz.

Bebek Karyola Modelleri

Karyolalar genelde yatağın üzerine serildiği ve genelde metalden yapılan ayaklı mobilyalardır. Günümüzde oldukça renkli ve eğlenceli bir şekilde dizayn edilen bebek karyola modelleri üretilmektedir. Bebek karyola modellerini de beşik ve karyola kategorisinde inceleyebilirsiniz.

Karyola seçerken ebeveynlerin güvenlik, konfor ve fonksiyon dikkat ettiği ana kriterlerdir. Tekerlekli ayaklar, sağlam malzeme, malzeme güvenliği ve sağlığı kriterleri sağlandığında anne ve babaların tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek nitelikte olur. Ahşap karyola modelleri tüm nitelikleri karşılaması açısından en çok tercih edilen modeller arasındadır. Welcome Baby sitesindeki birbirinden şık karyola modellerinin başlık tasarımı ile alçak merdiven basamakları, çocukların güvenli bir şekilde karyolayı kullanmasını kolaylaştırmaktadır.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum