WBJET
220,99 TL KDV Dahil
259,99 TL KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
220,99 TL KDV Dahil
259,99 TL KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
348,49 TL KDV Dahil
409,99 TL KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
348,49 TL KDV Dahil
409,99 TL KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
254,99 TL KDV Dahil
299,99 TL KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
254,99 TL KDV Dahil
299,99 TL KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
271,99 TL KDV Dahil
319,99 TL KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
280,49 TL KDV Dahil
329,99 TL KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
1 2 3 >

Bebek Beslenme

Ebeveynler bebek beslenmesi sırasında birden fazla ürünün yardımına ihtiyaç duyabilir. Dünyaya gözlerini açtığı andan itibaren anne babanın bakımına gereksinim duyan bebeğinizin büyüdükçe beslenme şekli de çeşitlenecek, değişikler gösterecektir. Minik bebeğinize ilk 6 ay sadece anne sütünün tüm ihtiyaçlarını karşılarken, 6 ayı tamamlamasının beraberinde anne sütünün yanında ek gıda takviyesine başlanacaktır. Ek gıdaya geçiş ise yavaş yavaş, aşamalı bir şekilde yapılmalı ve mevcut ayına uygun besin tercihleri yapılarak ilerlenmelidir.

Ek gıdaya geçiş bebeğinizin motor gelişimini sağlayan bir dönemdir. Besini çiğneme ve yutma, gıdayı ve bebek beslenme gereçlerini (kaşık, biberon vb.) elinde tutup kavrama gibi hareket kabiliyetinin oluşturması, beyin ve hareket ilişkisinin kurulması amaçlanır. Bebeğin ek gıdaya geçerek kendi kendine yetebilme dürtüsünü oluşturmak ve kas kuvvetini kullanmaya zorlamak bebeklerde psikomotor davranış gelişimi için son derece önemlidir. Bazı annelerin tercihi bebek termosları da olabilir.Welcome Baby mağazaları web sitesinden bebek sularına ulaşabilirsiniz.

Bebeklerinin bu öğrenme ve hareket kabiliyetini geliştirip kalitesini artırarak çeşitlendirme sürecinde anne babalara yardımcı olacak bebek beslenme aksesuarları üretilmiştir. Sebze meyve filesi, meyve sebze emziği, biberon ucu adaptörü, mama ölçek kabı, meyve süzgeci, cam rende, matara, bebek beslenme seti, saklama kapları, bebek cam mama kavanozu, mama kasesi, sandviç kutusu gibi pek çok beslenme malzemeleri bebek beslenme aksesuarları içerinde yer alan ürünlerdir.

Meyve Sebze Emziği

Ek gıdaya geçme sürecine giren anne babaların yardıma koşan bir ürün meyve sebze emziğidir. Anne sütünden sonra ilk defa gıda ile tanışan bebeklerin kullanımının fazla olduğu kurtarıcı bebek aksesuar gerecidir. Öncellikle meyve ve sebzenin verilmesi esnasında kullanılan meyve sebze emziği veya bir diğer adıyla meyve sebze filesi kullanımdaki en büyük neden tek parça halinde verdiğiniz meyve ve sebzelerin parçalarının ansızın bebeğinizin boğazına ve ciğerlerine kaçmasını riskini ortadan kaldırıyor olmasıdır.

Elindekileri genellikle yüzeylere sürme ve sonrasında ağzına alma eğiliminde olan minik bebeklerinizin tüketeceği besin grubuna olası mikrop ve bakteri buluşmasından korur. Eliyle tutup kavrama becerisine destekleyici olurken aynı zamanda yeni diş çıkarma döneminde olan bebeğinizin diş etlerini kaşımasına yardımcı olur. Kullanımı oldukça pratik olan meyve sebze filesinin içerisine taze dilimlenmiş meyve sebzeleri yerleştirip vidalayıp bebeğinize verebilirsiniz. Meyve veya sebze bittikten sonra bekletmeden hemen sabunlu su yardımla yıkabilirsiniz.

Bebek ek gıda seti diğer bir deyişle mama seti şeklinde de güvenilir alış veriş yapabileceğiniz yerlerden ekonomik seçeneklerle bulabilirsiniz. Bebek beslenme aksesuarları fiyatları ürünün çeşidine, markalara göre değişiklik gösterebilir. Philips Avent, Chicco, Babyjem, Fisher Price, Skip Hop, Sevi Bebe gibi güvenilir markaların bebek beslenme aksesuarlarına ve çok daha fazlasına Welcome Baby mağazalarından ve www.welcomebaby.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum