WBJET İstanbul'a Aynı Gün Teslimat WBJET İstanbul'a Aynı Gün Teslimat
1

Bebek Bezi

Hayatımızın en önemli varlıkları bebeklerimizdir. Bebeklerimizin hijyeni deyince akla ilk gelen unsurlardan biri de bebek bezleridir. Eskiden bebek bezi olarak annelerin kumaştan yaptıkları bezler kullanılırken, günümüzde hazır bebek bezleri gözümüze çarpmaktadır. Sitemizde çok çeşitli bezler her türlü isteğe uygun yer almaktadır. Bebek bezi markaları nı web sitemiz üzerinden keşfedebilirsiniz.

Bebek bezleri alırken dikkat edilmesi gereken hususlar şunlardır:
Emiciliği: Sıvıyı emmesi ve çocuğa gece boyunca kuruluk hissi vermesi çok önemlidir. Kuruluk hissi vermezse çocuk uykusundan sık sık uyanır. Beyin sağlığı açısından uykunun önemi büyüktür. Dokusu: Bebek bezi, bebeğin cildine zarar vermemelidir. Bebeklerin cildi çok hassastır ve bezin dokusunun bileşiminin cilde büyük etkisi vardır. İnceliği: Bebek bezi ince olmazsa bebek çok rahatsız olur. Kalitesi: Bezde pamuk oranı fazla olmalıdır. Fiyatı: Bazen yüksek kaliteli ürünler oldukça büyük indirimlerle sizlere gönderilmektedir. Parfüm: Bebek bezlerindeki parfüm çok sağlıklı olmamaktadır. Bel Bantları: Bezi sabitlemek için kullanılan bel bantları sızdırmaları önlemektedir. Bariyerleri: Çiş ve kakanın sızdırılmamasını sağlıyor. Pişik Yapma olasılığı

Bebek Bezi Modelleri

Bebek bezleri doğumdan sonra prematüre bebek bezi, yeni doğan bebek bezi ve aktif bebek bezi olarak farklı kilolar için üretilmektedir. Prematüre bebekler için üretilen bebeklerde doku çok önemlidir. Bazı bezlerde bebek bağı oyuntusu olmaktadır. Göbek bağı düşmeyen bebekler için kullanılan bu bezler, göbek bağı yerini koruma altına almaktadır. Esnek yan bantları ve bacak arası mesafesi de çok önemlidir. Bu kategorideki bezler Prima , Goon , Sleepy , Molfix ve Can Bebe olarak sayılmaktadır. Prima Care Premium Prematüre bezleri renk değiştirerek bebeğin dışkıladığını haber vermektedir. Bu şekilde bebekler dışkıladığında hemen bezleri değiştirilir ve pişik olmaz. Dilediğiniz bebek bezi numaraları na web sitesimizden ulaşabilirsiniz. Örneğin; 0 numara bebek bezi, 1 numara bebek bezi, 2 numara bebek bezi, 3 numara bebek bezi, 4 numara bebek bezi, 5 numara bebek bezi, 6 numara bebek bezi, 7 numara bebek bezi özetle aradığınız tüm bebek bezi numaraları Welcome Baby'de satıştadır.

Bebek Bezi Fiyatları

Her ailenin bebek bezinde aradığı kriterlerde bebek bezinin kalitesi, güvenliği ve bebek bezi fiyatları dır. Yeni doğan bebek bezi ağırlığı 2 kg ağırlığına gelen bebeklerde kullanılır. Bebeğin bacak arasında ve bel bölgesinde kızarıklılık görülürse üst kilolu bez seçeneği kullanılmalıdır. Hareketli bebekler için emicilik sağlayan özel yapıları ile her kilodaki bebeklere göre üretilen çok çeşitli bezler vardır. Bebek bezi seçerken annelerin iki bezi tecrübe ettikten sonra bebeğin cildinin durumuna göre bir seçim yapılması gerekmektedir. Bu seçim için kullanıcı yorumlarına bakılmalıdır. Hangi özellik ebeveynler için önemliyse ona göre bir seçim yapılmalıdır. Bebek bezi seçilen markaya ve kaliteye göre değişkenlik gösterebilmektedir. Sleepy bebek bezi , Goon bebek bezi ve Prima Bebek Bezi gibi ihtiyaçlarınız varsa şuan doğru adrestiniz.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum