WBJET

Biberon Çantası

Bebeğinizle geçireceğiniz her an çok kıymetlidir. Beraber dışarı çıkmaya başladığınızda keyifli zaman geçirebilmenizin için bebeğinizin ihtiyaçlarını karşılayacak hazırlıkları yanınızda sağlamanız gerekir. Evden dışarıdayken de ek gıdaya geçmiş veya formül mama ile beslenen bebeğinizin beslenmesini devam ettirmeniz için bebek mamasını ve yiyeceklerini yanınıza almalısınız. Bu gıdaların sağlıklı koşullarda muhafaza edilebilmesi için optimum sıcaklıkta tutulmalarında gerekir. Geliştirilen bebek ürünleri malzemelerinden termal mama çantası yiyeceklerin uygun sıcaklıkta saklanmasını sağlar.

Aileler tarafından son derece kullanışlı olan biberon çantaları, dışarıda geçirdiğiniz uzun süreler boyunca sorun yaşamadan vakit geçirmenize yardımcı olurlar. Kaldığınız süre ne kadar uzun olursa olsun sıcaklık muhafazası sayesinde sıcak veya soğuk tutmak istediğiniz tüm gıdaları güvenle saklayıp ihtiyaç durumda kullanabilirsiniz. Bazı annelerin tercihi biberon ısıtıcıları da olabilir. Welcome Baby mağazaları ve web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Biberon Termos Çanta

Sık sık karnı acıkan bebeğinizin ihtiyacını karşılamak siz anne babaların öncekilerindendir. Ev içerisinde kolaylıkla hazırlayabildiğiniz yemeklerini dışarıya çıktığınız anda hemen edinmek çok da kolay olmayabilir. Yanınızda hazır bulundurmanız gelişim çağındaki bebeğinizin hızlı acıkmasına karşın size büyük avantaj sağlayabilir. Biberon termos çantası, optimum sıcaklık sağlayabilme özelliğinden dolayı gıdaların içinde bakteri veya mikrop üreme riski olmadan muhafaza etmenize yardımcı olacaktır. Termal çanta, her mevsim rahatlıkla kullanılan yardımcı bebek beslenme gerecidir. Isı koruyucu biberon çantası olarak bilenen özellikli çantalar yazın aylarında yüksek sıcaklıklara rağmen gıdanın bozulmadan uzun saatler muhafaza edilmenize olanak tanır.

Termal biberon koruyucu çantalar birden fazla çeşitte seçeneklere sahiptir. İçerisine konulan sütün, mamanın, ek gıdanın miktarına göre değişiklik gösterebilmekle beraber yaklaşık 3-4 saate kadar soğuk veya sıcak tutabilme kapasitesinde üretilmişlerdir. Termal süt saklama ve taşıma-çantası, kolay kullanımı sunar, ayarlanabilen askıları ile ailelere taşıma rahatlığı sağlar.

Termal mama ve biberon koruyucu çanta modelleri birbirinden farklı olup, değişen iç hacmiyle ebeveynlerin beğenilerine sunulur. Termal mama çantası kullananlar kendi ihtiyaçları doğrultusunda büyüklüğüne, rengine, şekline karar vererek almalarında faydalıdır. Termal çanta modellerine göre fiyatlarında da farklılıklar gözlemlenen biberon ısıtıcı çantaların güvenilir markaların test edilmiş olanlarından aldığınızdan emin olmalısınız.

Philips Avent, Babyjem, Skip Hop gibi birçok güvenilir markaların biberon çantaları ürünlerine ve daha fazlasına Welcome Baby mağazalarından ve www.welcomebaby.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum