WBJET
66,75 TL KDV Dahil
89,00 TL KDV Dahil
1 2 >

Biberon Emzikleri

Gebeliğinizi öğrendiğiniz andan itibaren başlayan annelik serüveninizle birlikte kendinizi bebeğinize en iyi koşullarda bir hayat sunma telaşı içinde bulabilirsiniz. Saf sevginin ve koşulsuz bağlılığın anne karnındayken kurulması ve doğumdan sonra kucağınıza almanızla güçlenen annelik duygunuz, sizi hiç şüphesiz bebeğinizin her ihtiyacını karşılamaya odaklanmanızı sağlayandır. Bebeğinizin en temel gereksinimlerinde biri beslenmesidir. Anne sütü varlığında anne sütüyle veya elinizde olmayan sebeplerden dolayı özel anne sütüne yakın içerikle formülize edilen bebek devam sütüyle bebeğinizi beslerken biberona ihtiyaç duyarsınız. Aynı emzirme sırasında olduğu gibi güvenli ve kaliteli beslenme için biberon emziği şüphesiz iyi kalite standartlarına sahip olmalıdır. Bazı annelerin tercihi bebek Sterilizatörler de olabilir. Welcome Baby mağazaları web sitesinden bebek sularına ulaşabilirsiniz.

Biberon Başlığı

Biberon emzikleri üretiminde ya medikal standarttaki silikon ya da doğal malzeme olan kauçuk kullanılır. Bu arada amaç, bebeğinizin beslenme sırasında hem hijyenik ortamının hem de yumuşak dokudaki biberon başlığının kolay emmesinin sağlanmasıdır. Kauçuk biberon kullananlar genellikle doğal malzemeden üretilmiş, organik yapıya sahip olmalarından dolayı tercih etmek isteyebilirler. Sağlıklı ağız ve diş gelişiminin oluşması için biberon emzikleri, üretimleri aşamasında ortodontik formda tasarlanırlar. Her bebeğin birbirinden ayrı özelliklere sahip olmasından doğan ihtiyaçlar arası farklılık, biberon başlığı modellerinin yassı, simetrik ve damla olarak üç şekilde üretimine sağlar. Dar ve geniş ağızlığı emzik çeşitlerini de bulabilirsiniz.

Biberon emziği numaraları, bebeğinize doğru biberon emziği seçimi yapmanız içindir. Tıpkı biberonun boyutundaki belirleyicinin bebeğinizin günlük aldığı süt hacminin aylara göre değişiklik göstermesinin etkisiyle süt akış hızının uygun olması gerektiği gibi biberon emziğinde de tercih ederken bu faktör seçimizi belirleyici unsuru olacaktır. Peki, biberon başlığı ne zaman değiştirilir? Biberon emzikleri yaş aralığına göre bir gösterge oluşturulmuş olsalar da her bebeğin gelişim hızının farklılık göstereceğini unutmamalısınız. Yaş aralığından daha çok akış hızlarına göre biberon emziği seçimi yapmalısınız.

0 numara biberon emziği ilk emziktir. 1 numara biberon emziği, yenidoğan biberon emziğidir. Ailelerin genellikle endişe duydukları konu ise yenidoğan bebeklerinde 2 numara biberon emziği ne zaman kullanılır sorusudur. 2 numara biberon emziği yavaş akışa sahiptir ve 1 ay ve üzeri bebeklerin kullanıma uygun olarak üretilmiştir.

Süt dışındaki sıvılara geçilmeye başladığınız dönemde bebeğinizin biberon ihtiyacı artabilir. Bebeğinizin tüm biberon ihtiyaçlarınızı daha kolay karşılamanız için biberon emzik seti halinde satışa sunulan seçeneklerden alabilirsiniz. Biberon emzikleri modelleri ve biberon emzikleri fiyatları birbirinden farklılık gösterebilir. Chicco, Philips Avent, Wee Baby, Nip, Bebedor, Dr Brown’s, Fisher Price, Lansinoh gibi birçok güvenilir markaların biberon emzikleri çeşitlerine ve çok daha fazlasına Welcome Baby mağazalarından ve www.welcomebaby.com.tr adresinden kolaylıkla ulaşabilir, güvenle satın alabilirsiniz.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum