WBJET İstanbul'a Aynı Gün Teslimat WBJET İstanbul'a Aynı Gün Teslimat

Biberon Isıtıcısı

Bebeğinizin doğru beslenmesi kadar sağlıklı koşullarda yaşamasını, tüm şartların güvenli ve sağlığına elverişli biçimde gerçekleşmesini sağlamak da son derece önemlidir. Değişen hayat şartına göre ebeveynlerin de ihtiyaç duyduklarını değişmektedir. Şartlara uygun hareket etmek durumunda olan anne babalar, bebek beslenmesi esnasında yardımına başvurduğu gereçlerini sayıda beraberinde artmaktadır.

Çalışan ve sütünü sağan annelerin veya bebeğine devam sütü veren anne babaların, gıdaların besin kaybına uğramadan bebeğinize güvenle içerebilmesi için annenin memeden emzirme anındaki sütün sıcaklığına ulaşmış olması gerekir. Doğru sıcaklıkta süt veya mamanın verilmesi ihtiyacına özel geliştirilmiş biberon ısıtıcıları annelere kullanım kolaylığı sağlarlar.

Biberon Isıtıcıları

Sağılan sütün saklanması üç şekilde gerçekleşir. Buzdolabında en fazla 3 gün muhafaza veya dondurucu da en az 3 ay muhafaza şeklindedir. Sütün veya hazırladığınız mamanın uygun sıcaklığa gelmesini sağlayabileceğiniz yöntemler bulunur. Biberon ısıtıcı makineler ise size hem zaman kaybından hem de uğraşmanızdan kurtarır. Özellikle sık sık mama hazırladığınızı düşündüğünüzde sizi yormadan ve size zaman kaybettirmeden bebeğinizin kullanıma hazırlaması gibi sağladığı avantajlar sayesinde aileler tarafından biberon ısıtıcı tavsiye edilmektedir. Bazı annelerin tercihi biberon çantaları da olabilir. Welcome Baby mağazaları web sitesinden bebek sularına ulaşabilirsiniz.

Şarjlı biberon ısıtıcı aletlerini kullananların ekonomik açıdan uygun olmasından ailelerin tercihleri arasındadır. Kolay taşınabilir biberon ısıtıcılar seyahate çıktığınızda veya misafirliğe gittiğinizde de yanınıza alabilmenizi sağlar.

Biberon ısıtıcı kullanımı son derece basittir. Biberon ısıtıcı markalarının geliştirdikleri tasarım farklılıklarına göre ürünün sağladıkları da değişiklik gösterebilmektedir. Buzçözer özelliği, hızlı ayrı ayrı süt ve mama ısıtma seçenekleri, sterilizasyon özelliği gibi işlemleri yapabilmektedir. LCD ekranı ve dijital sıcaklık belirteci sayesinde ürün takibini de yapabilmenize imkan tanıyan biberon ısıtıcıların içlerinde yer alan kullanım kılavuzlarından da yararlanabilirsiniz.

Biberon ısıtıcı fiyatları markalar arası özelliklerine göre farklılaşabilir. Geniş fiyat aralığına sahip olan bebek biberon ısıtıcıların temini öncesinde güvenilir markaların ürünleri olduğundan emin olmalısınız. Biberon ısıtıcı markalarından hangisinin en iyi biberon ısıtıcısı olduğuna karar veremediğinizde alternatif bir seçenek olarak alan ve kullanan kişiler tarafından yazılan biberon ısıtıcı yorumlarını okuyabilirsiniz.

Philips Avent, Nuk, Mamajoo, Weewell gibi güvenilir markaların bebek ısıtıcılarına ve daha fazlasına Welcome Baby mağazalarından ve www.welcomebaby.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum