Bebek Buhar Makinesi

Bebeklerin sağlıklı büyüme ve gelişim göstermeleri için bulundukları ortamın koşullarının nasıl olduğu oldukça önemlidir. Yetişkinleri dahi etkileyen havadaki nemin bebeklerin olumsuz etkilenmemesi neredeyse imkansızdır. İdeal nem oranı bir ortamın %40-45 civarında olmalıdır. Bu nem oranı ortamın bulduğu konum itibariyle iklim farklılıkları ve anlık hava durumuna göre değişebilir. Yaşanılan ortamın nem dengesini sağlamaya yardımcı olmasına adına geliştirilen buhar makineleri, özellikle ebeveynlerin bebeklerinin içinde bulunduğu alanın minik yavrularının sağlığına elverişli koşullara sahip olması için kullanmayı tercih ederler.

Bebek sağlık ürünleri kategorisinde içinde yer alan bebek buhar makinesi, bebeğinizin vakit geçirdiği her ortama koyarak alanın güvenli nem aralıklarında olmasını sağlayabilirsiniz. Uyku vaktindeyken odaya, banyo yaparken banyoya, oyun oynadığı odaya ve salona gibi her alana kolayca taşıyabilen formu sayesinde koyup kullanabilirsiniz.

Bebeğinizin sağlıklı ev ortamı koşullarında büyümesini gerçekten önemli hususlardandır. Ortamın ne çok kuru olması ne de çok nemli olması istenilen durumdur. Buhar makinesi bebekler için faydalıdır, kuru havaya sahip alanda büyüme bebeklerinizin üst solunum yolu hastalığına yakalanma riskini arttırırken yüksek nemli bir ev alanda bulunma rutubetin etkisiyle yaşayan mikroorganizmaların artmasına, hava yolu hastalıkların oluşmasına ve kas/kemik rahatsızlıkların oluşmasına neden olmaktadır. Nem dengesizliğinin yarattığı tüm olumsuz etkilerden korumak için bulunduğunuz ortama bebek buhar makinesi tavsiye edilir uzmanlar tarafından. Ayrıca bebeğinizin bakım ürünlerine ihtiyacı varsa web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Bebek Buhar Makineleri Fiyatları

Soğuk buhar makinesi ve sıcak buhar makinesi olarak iki tipte bulabilirsiniz. Sıcak ve soğuk buhar makinesi arasındaki fark ise çalışma prensiplerinin farklı oluşudur. Soğuk buhar makinesi yüksek frekanslı titreşimler yaratarak suyu buharlaştırır ve çalışırken titreşim sesleri insanlar tarafından algılanmaz. Sıcak hava nemlendirici makine ise elektrotlar sayesinde su kaynatıp buharlaştırır. Doktorların önerdiği buhar makinası olarak kesin bir marka veya bir model belirtmek çok doğru olmamakla beraber her iki makine tipinin çalışma prensiplerine göre aileler güvenilir bulduklarını satın almalıdır. Soğuk buhar makinesi ne işi yarar? Her iki çeşit buhar makinesi, bulunan havanın nemini ayarlanmasını sağlar. Bebek için buhar makinesi edinmek bebeğinize ve sizlere elverişli bir alan sunmanıza yardımcı olacaktır.

Bebek Buhar makineleri fiyatları markadan markaya, çeşidinden, modellerine göre değişlik göstermektedir. Aile bütçenize uygun olanını geniş fiyat aralıklarına sahip güvenilir bebek buhar makinelerinden birini edinmeniz kolaydır.

Weeeell Buhar Makinesi, Deerma Buhar Makinesi, Tefal Buhar Makinesi güvenle kullanabileceğiniz markalar arasında yer alır. Bu markalara ek olarak bblüv, Vicks, Motorola gibi seçkin markaların buhar makinesi bebek bakım ürünleri kategorisinde Welcome Baby mağazalarından ve www.welcomebaby.com.tr adresinden bulabilirsiniz.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum