WBJET İstanbul'a Aynı Gün Teslimat WBJET İstanbul'a Aynı Gün Teslimat
1 2 3 >

Bebek Çıngırak

Minik bebeklerin doğumdan sonra oyun oynayacakları oyuncak çeşitleri azdır çünkü diğer çocuk oyuncakları yeni doğan bebekler için güvenli olmayabilir. Bu nedenle yeni doğan bebeğinize oyuncak alırken dikkat etmek gerekmektedir. Bebeğinizin ilk oyuncakları için alabileceğiniz en iyi oyuncak çeşidi çıngıraklar olacaktır. Bebek çıngıraklar çocukların dikkatini çeken, sesli, renkli, dokulu, sallanan, çorap veya bileklik olarak kullanılabilen çeşitli renkleri ve süslemeleri bulunan oyuncaklardır.

Çıngıraklar ses çıkardığı için bebeklerin dikkatini çekecektir. Bu da bebeklerin odaklanmasını, seslere karşılık vermesini kolaylaştırır. El ile tutulabilen çıngıraklar sayesinde çocukların küçük kas gelişimleri, tutma, sallama becerileri olumlu yönde gelişecektir. Bebek çıngırakların birçok çeşidi ve özelliği bulunmaktadır, Bunların ilki diş kaşıyıcı ile birleştirilmiş çıngıraklar olabilir. Bebekler diş çıkarma dönemlerine geldikleri zaman sürekli olarak dişlerini kaşıma ihtiyacı duyarlar bu nedenle diş kaşıyıcı kullanmaları çok normal olacaktır. Diş kaşıyıcı ile birleştirilmiş çıngıraklar ise çocukların favori oyuncakları olabilir.

Çorap ya da bileklik olarak takılabilen çıngıraklar da çocukların dikkatini çekmektedir. Hareket ettikçe ses çıkartan çıngıraklar ile etkileşim halinde olan çocuklar keyifli vakit geçirecektir. Çorap veya bileklik olarak takılabilen çıngırak çeşitlerini www.welcomebaby.com.tr sitesinde Bondigo markasında kolaylıkla bulabilirsiniz.

Bebek Çıngırak Seti

Bebek çıngırak seti bebeklerin gün boyu eğlenerek vakit geçirebileceği, görsel ve işitsel olarak bebeklerin gelişim alanlarını olumlu yönde etkileyecek olan oyuncak çeşidi olarak bilinmektedir. Rengarenk tasarımları bulunan bebek çıngırakları içerisinde bulunan müzikler, sesler, dokular vb. gibi özellikler ile bebeklerinizi etkileyecektir. Nesnelere büyük ilgi duyan bebekler için en ideal oyuncak çeşidi bebek çıngırak seti olacaktır. Minik bebeğinize alacağınız bebek çıngırak setine hayvan figürleri çok yakışacaktır. Farklı şekilde tasarlanmış hayvan figürlü bebek çıngıraklarını Tiny Love markası minik bebekleriniz için özel olarak tasarlamıştır. Yumuşacık doku ile tasarlanmış bebek çıngırakları ile vakit geçirmek çok eğlenceli olacaktır.

Bebekler çıngıraklar ile zaman geçirirken reflekslerine bağlı olarak çıngırakları ağızlarına sokabiliyorlar. Bu nedenle bebeğinize çıngırak almadan önce üretim aşamasında kullanılmış malzemelere dikkat etmek gerekir. Renkli ve süslü çıngırakların yapım aşamasında saf boya kullanılmamış olmasına dikkat etmelisiniz. Bebeğiniz çıngırağı ağzına sokacağı için zararlı maddelerden etkilenmemesi çok önemlidir.

Bebeklerinizin memnuniyetini düşünen Sophie La Girafe markasının özel tasarımlı diş kaşıyıcıyla birleştirilmiş çıngıraklarına bayılacaksınız! Kauçuk diş kaşıyıcı ve çıngırak bebeklerinizin diş kaşıma döneminde yanında olurken çıngırak sayesinde eğlenceli hale dönüşecek. Tamamen sağlıklı malzemeler ile üretilmiş olan çıngıraklar ve bebek çıngırak seti bebeklerinize hediye edebileceğiniz son derece şık ve kullanışlı oyuncaklardır.

Bebek İçin Çıngırak Önemi

Bebek için çıngırak önemi çok bilinmese de önemli bir konudur. Minik bebekler ellerini, kollarını, parmaklarını keşfettikleri dönemde rahatlıkla kullanabileceği oyuncak çeşidi çıngıraklar olacaktır. Bebekler çıngırakları tuttuğu zaman kavrama gelişimi etkilenecektir. Aynı zamanda çıngırağı sallamak, itmek bebeklerin motor gelişimleri olumlu yönde etkileyecektir. Bu nedenle bebeklerin doğumdan sonra ilk yaş oyuncakları olarak çıngıraklar ile vakit geçirmeleri son derece önemli olacaktır. Bebek için çıngırak almadan önce, çıngırağın dokusuna, üretiminde kullanılan malzemelere, hangi gelişim alanlarını etkilediğine dikkat etmek gerekir.

Bebeğiniz için en doğru çıngırağı almak istiyorsanız en doğru seçenek Welcome Baby olacaktır. Tamamen kaliteli bir şekilde üretilmiş tüm çıngırakları en uygun fiyata Welcome Baby’de bulabilirsiniz. Çocukların severek zaman geçireceği farklı tasarımlarda ve farklı özellikler ile özel olarak tasarlanmış en iyi ve kullanışlı çıngırakları Fisher Price, Babyjem, Bondigo, Sophie La Girafe, Tiny Love markalarında kolayca bulabilirsiniz.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum