WBJET
390,99 TL KDV Dahil
459,99 TL KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
390,99 TL KDV Dahil
459,99 TL KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
203,99 TL KDV Dahil
239,99 TL KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
203,99 TL KDV Dahil
239,99 TL KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
1 2 3 >

Bebek Banyo

Yeni anne baba olmuş ebeveynler için bebek bakımı konusunda hassas davrandıkları alanlardan birisi de bebek banyosudur. Bebeğin hijyenini sağlarken narin cildi için doğru ürünlerin tercihi, bebek için uygun pozisyonun sağlanması için güvenli ortamın oluşturulması ve doğru tekniklerle yıkanması gibi tüm konulara titizlikle eğilmek gerekir. Bu tarafta bebek banyo ürünlerinin seçimi kritiktir.

Ebeveynlere ve bebeklere ihtiyaçlarını karşılayacak ürünler ve konforlu bir yıkama ortamı sağlamak adına bebek banyo setinin alınmasıyla bu büyük ölçekle sağlanmış olacaktır. Bebek banyo ürünleri, hem anne babaların yıkama işlemini kolaylaştırma da hem de bebeğin tüm bakımı gerekli olan ihtiyaçların karşılanmasında da oldukça kurtarıcı ürünlerdir.

Bebek banyo seti içerisinde birden çok ihtiyacı karşılayacak ürünler bulunur. Peki, bebek banyo ürünleri nelerdir, hangi ürünler banyo setinin içerisinde yer alır? Hangi bebek banyo ürünleri tavsiye edilir? Her bütçeye uygun bebek banyo ürünleri fiyatları günümüze mevcut mudur?

Bebek küveti, bebek banyo filesi, bebek banyo süngeri, bebek banyo oturağı, bebek yağı, bebek bornozu, bebek banyo havlusu, bebek banyo şapkası, bebek cilt bakım losyonu, bebek şampuanı, bebek sabunu, bebek banyo oyuncakları gibi birçok ürün bebek banyo seti içerisinde yer alır.

Bebekler için alınacak tüm ürünler ebeveynler tarafından titizlikle düşünülüp satın alınır. Özellikle sürekli temas halinde olunacağı için daha fazla incelenir ve daha sonra karar verilir. Bebek banyo şampuanı, bebek banyo sabunu, bebek yağı ve bebek cilt bakım losyonu gibi ürünlerin içeriklerinin dikkatlice okunduktan sonra ve markaların güvenilir olduğundan emin olunduktan sonra alınması oldukça önemlidir. 

Bebek banyo ürünleri ile bebekleri yıkamak hem daha kolay hem de daha hijyeniktir. Aile fertlerinin yıkandığı küvette veya herhangi bir kabın içinde bebeğin yıkanması sağlık açısından doğru değildir. Bebekler için tasarlanan bebek banyo küveti, bebek banyo oturağı, bebek banyo desteği, bebek banyo matlarını edinmekte fayda vardır. Bebek banyo filesi, su önleyici bebek banyo şapkası, banyo minderi ve bebek banyo oyuncaklarından yararlanmak da ailelere yıkama esnasında büyük konfor sağlarken bebeklerin de güvenli ortamı hissederek sakin ve keyifli yıkanmalarına olanak tanırlar. 

Bebek banyo setinde bebek banyo havlusu ve bebek banyo bornozu ürünleri bulunur. Bebeğin cildine zarar vermeyen kumaştan yapıldığından emin olduğunuz markaların ürünlerini tercih etmek önemlidir.. BabyBjörn, Babyjem, Miny Baby, Skip HopOkbaby, Munchkin gibi seçilmiş markaların bebek banyo aksesuarları ürünlerine WelcomeBaby mağazalarında bulabilir, www.welcomebaby.com.tr adreslerinden detaylı incelip kolaylıkla edinebilirsiniz.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum