WBJET

Bebek Kıyafet Askısı Seçenekleri

Gebeliğinizi öğrendiğiniz zamandan itibaren bebeğinize yeni yaşam alanı oluşturmak için evinizde ufak değişiklikler yapmaya başlarsınız. En değerli varlığınız olan bebeğinizin odasını oluşturmak ile başlarsınız işe. Ona kuracağınız yaşam alanı en ince ayrıntısına kadar düşünür, dekorasyon ürünlerini heyecan içinde alarak odasını düzenlersiniz. Duvar renginden bebek abajuruna, dolabından karyolasına, yastık renginden duvardaki asılı çerçevesine kadar her bir eşyayı titizlikle seçersiniz. Minik dünyasını en güzel hale sokmak için belki de başka evin başka odalarına özenmediğiniz kadar çok özenirsiniz. Bebeğinize sevimli bir oda oluştururken aynı zamanda içinde rahat edebileceği bir konfor alanın oluşturmayı dilersiniz. Doğumdan itibaren her daim bebeğinizle beraber olacağınız ve onun ihtiyaçlarını karşılayacağınız için bebek odasının kullanışlılığı sizin için çok önemlidir. Bebek odasının işlevselliği sizin bebeğinize ihtiyaç duyacağınız tüm gereksinimleri elinizin altında olmasıyla herhangi bir sorun yaşamadan yapmanız gerekenleri aksiliklerden uzak bir şekilde gerçekleştirmenize olanak sağlar.

Bebek odasını düzenlerken bazı eşyalar olmazsa olmazlar arasındadır. Bunlardan en önemlileri bebek beşiği veya bebek karyolası, bebek yatağı, alt değiştirme maması veya alt değiştirme şifonyeri ve bebek dolabı gereçleridir. Bebeğinizin odasını düzenlemeye başlamadan önce ilk eşya alışverişi yaparken öncelikleriniz bu üç önemli grup eşya olmalıdır. Raflar, kitaplıklar, süs eşyaları, duvar aksesuarları, lambalar, abajurlar, halılar bunlar sonradan kolaylıkla değişebilen ürünlerdir. Dolap, yatak ve alt değiştirme ünitesi genellikle bir defa alınır ve uzun süreler boyunca kullanılır. Bebeğinizin odasında bir düzen yakalamak, her şeyin bir tertibin içinde olmasını anneler olarak istersiniz. Bir düzen içerisinde işlerinizi çok daha kolay halledebilir, aradığınız her şeyi daha kolay bulabilir ve temiz bir ortamın sağlandığından daha çok emin olabilirsiniz. Bu sebeple bebek odasında düzen yakalamak sizler için oldukça önemlidir. Bu duruma öncellikle bebek çocuk giyim ürünlerinde düzen sağlayarak başlayabilirsiniz. Bebeğinizin özenle aldığınız kıyafetlerini zarar gelmeden dolabında saklamak istersiniz.

Yetişkinlerde olduğu gibi bebeğinizin de kimi kıyafet çeşitleri dolap içerisinde asılarak muhafaza edilmesi gerekir. Etek, elbise, gömlek veya pantolon gibi ürünlerin katlanarak dolap rafına konulduğu takdirde hem kırışmasına hem de formunun bozulmasına neden olabilirsiniz. Ayrıca kolay kırışan her kıyafet için sürekli ütü yapmak sizler için de zor olabilir. Bu sebeple dolabın çocuk elbise askılık kısmına asarak kıyafetleri dolap içinde tutmak istersiniz. Yetişkin kıyafetlerinin asıldığı askılar ne yazık ki minik vücut ölçülerine sahip bebeğiniz için özel üretilen kalıplardaki kıyafetleri için büyük gelir. Bu ihtiyacınızı bebek kıyafet askısı edinerek giderebilirsiniz. Bu sayede bebeğinizin kıyafetlerini yıpranmadan, zarar görmeden ve kırışmadan uzun süreler boyunca bebeğinize kullanabilirsiniz.

Bebek askısı sadece özel gün elbiselerini dolap içinde asmak için üretilen bir ürün değildir. Her tür bebek kıyafetlerini bebek elbise askısı kullanarak dolabın askılık kısmına asabilirsiniz. Bebek bakımı bazı zamanlar zorlulukların da yaşanabildiği bir durum olabilir. Birden çok işi aynı anda yapmaya çalışırken zorlanabilirsiniz. Hem bebeğinize bakmak hem bebeğinizin ilgili diğer işleri yapmak hem de kendi işlerinizi halletmek bazen zor olabilir. Bu yüzden hayatınızda pratik çözümler arasınız ve sizin hayatınızı kolaylaştıran çözüm yollarını hayatınıza sokarsınız. Bebek kıyafet askısı da bunlardan birisidir. Bebeğinizin elbise, etek, pantolon, takımlarını, gömlek gibi ürünlerine ek olarak dilediğinizde body, bebek ve çocuk tshirt, sweatshirt, kazak, yelek, ceket, kaban, mont gibi bebeğinizin daha çok giydiği kıyafetlerini de askıda muhafaza edebilirsiniz. Böylece kırışmalarını engeller, yoğunluğunuz içerisinde ütü yapma uğraşından kurtulabilirsiniz.

Çocuk Elbisesi Askısı

Çocuk elbisesi askısı , diğer tüm bebek ürünlerinde olduğu gibi cinsiyetine göre farklı renk seçeneklerine sahiptir. Bebek kıyafet askısı beyaz, pembe, mavi, yeşil, sarı gibi birçok renkte üretilen askı çeşitlerini kolaylıkla bulabilirsiniz. Bu farklı renk seçeneklerini dolabınızın içinde renk çeşitliliği olması için de kullanabilir, dolabınızda eşya türüne göre ayrım yaparak bir düzen oluşturmak için de kullanabilirsiniz. Beyaz askılara body, tişörtleri asarken pembe askıları elbiseler için kullanabilir bebeğinizin dolabında dilediğiniz farklı düzenlemeler oluşturabilirsiniz.

Farkı renk seçeneklerine sahip bebek askılarını zevkinize göre satın alabilirsiniz. Doğal ürünleri kullanmayı seven ebeveynler bebek kıyafet askısı ahşap modellerini tercih ederken, daha süsü seven aileler bebek askısı kadife kumaşta üretilen modellerini seçebilir. Bebek elbise askısı ahşap modelini satın alacağınız zaman kullanılan malzemenin kalitesinden emin olmalısınız. Tüm askılar için geçerli olan bu kriter, bebeğinizin sağlığına tehdit oluşturacak materyallerin kullanmadığını, kimyasal maddeler ve boyalar içermediğini öğrendiğiniz ürünleri satın almalısınız. Hangi çeşidini ve rengini seçerseniz seçin askılar sayesinde dolap içinde muhafaza ettiğiniz kıyafetlerin yıpranmasının, formlarının bozulmasının ve kırışmasının önüne geçer oda içinde bir düzen oluşturursunuz.

Bebek askılarını daha ekonomik seçeneklerde alabilmeniz için toplu halde satılan paketlerden edinebilirsiniz. Bebek kıyafet askısı toptan alımlar ile 5’li, 10’lu veya 20’li paketler halinde uygun fiyatlarda sahip olabilirsiniz. Dilediğiniz renk ve modelde bebek giysi askısı çeşitlerini güvenilir markaların ürünlerini uygun fiyatlarda Welcome Baby mağazalarından ve www.welcomebaby.com.tr adresinden bulabilirsiniz.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum