WBJET İstanbul'a Aynı Gün Teslimat WBJET İstanbul'a Aynı Gün Teslimat
174,93 TL KDV Dahil
249,90 TL KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Ücretsiz Kargo
139,93 TL KDV Dahil
199,90 TL KDV Dahil
139,93 TL KDV Dahil
199,90 TL KDV Dahil
244,93 TL KDV Dahil
349,90 TL KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Ücretsiz Kargo
307,93 TL KDV Dahil
439,90 TL KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Ücretsiz Kargo
1 2 3 ... 9 >

Çocuk Puzzle

Eğitici oyuncakların en eğlenceli hali farklı puzzle modelleri ile artık çocuklarınızın en sevdiği aktivitesi olacak. Çocuk puzzle’lar ya da yapbozlar; bulmaca, bilmece, bilinmeyeni çözmek demektir. Günümüzde kullanılan tanımı ile ise birçok parçadan oluşarak, belirli bir resim, figür ya da fotoğrafı oluşturmak amacıyla bütün parçaların bir araya getirilmesine dayanan bir oyundur. Çocuklar bir puzzle’ı tamamlamak için iş birliği içinde çalışırken, konuşma içerisinde olurlar, bu sayede dil becerilerini geliştirerek sosyalleşirler. Çözmek için bir yöntem geliştirirler, parçaları sıralarlar ve problem çözme becerilerini desteklemiş olurlar. Aynı zamanda çocuk puzzle çeşitleri, çocuklara birkaç temel matematik kavramını da öğretecektir. Bunun yanı sıra çocuklar, puzzle ile oynarken sınıflandırmayı ve organize etmeyi öğrenirler, soyut olarak düşünebilme yeteneklerini geliştirirler. Çocuklarınızın el göz koordinasyonunu kurmalarını sağlayan çocuk puzzle çeşitleri, ince motor becerilerini de kuvvetlendirecektir.

Çocuk puzzle fiyatları genel olarak ürünün parça sayısına, materyaline ve boyutuna göre farklılık göstermektedir. Diğer pek çok çocuk oyuncağı ile kıyaslandığında uygun bir fiyat skalasında yer alır. Orchard, Djeco, Ravensburger markaları içinde bulunan puzzle modelleri dışında eğlenceli yapı blok oyuncaklarını incelemek isterseniz tıklayın ve keşfetmeye başlayın.

Çocuk Yapboz

Çocuk yapboz çeşitleri, birçok beceriyi ve zihinsel öğrenme avantajlarını geliştirdiklerinden küçük çocuklar için harika bir öğrenme aracıdır. Çocuk yapbozları bebeğinizin ya da çocuğunuzun erken yaşlarda bilişsel ve fiziksel gelişimini teşvik ettiği için onlara öğrenme becerisi sunacaktır, çocukların problem çözmeyi öğrenmesi ve eleştirel düşünmeyi geliştirmesine önemli ölçüde fayda ve destek sağlar. Ahşap yapbozlar, ahşap malzemeden üretilen ve farklı figürlerden oluşan yapbozlardır, özellikle küçük yaştaki çocukların bilişsel gelişimleri ve ince motor gelişimleri için çok faydalı olan ve ebeveynlerin en çok tercih ettiği çocuk yapboz çeşitlerinden biridir.

3D puzzlelar ise daha çok yetişkinlerin hobi amacı ile ilgilendikleri puzzle modelleridir. Okul çağındaki çocuğunuzla birlikte vakit geçirmek için 3D puzzle modellerini tercih edebilirsiniz. Diğer yapboz çeşitlerine göre tamamlanması daha meşakkatli olan bu yapbozlar çocuğunuzun zeka gelişimine de olumlu katkıda bulunur. Çocuk yapbozların faydaları arasında ayrıca; el göz koordinasyonu, dikkat, parça bütün ilişkisi kurma, sosyal uyum, küçük kas gelişimi, sınıflama sıralama, problem çözme, özgüven gibi olumlu yönler de yer almaktadır. Hem çocuklarınızın eğlenceli aktivitesi hem de dekoratif bir obje olarak kullanabileceğiniz Djeco çocuk yapboz modelleri için web sitemizi ziyaret edin.

Bebek Puzzle Modelleri

Bebeğinizin zihinsel gelişimini desteklemek ve tamamlamak için ebeveynlerin yeni gözdesi artık bebek puzzle bulmacaları. Bebeklerinize puzzle alarak el göz koordinasyonunu geliştirmeye yardımcı olabilir, problem çözme stratejilerini artırabilirsiniz. Bebek puzzle modelleri sayesinde farklı öğrenme stillerini kavramalarına destek olabilirsiniz. Bebeğinize Welcome Baby’den alacağınız yaşına uygun ve rengarenk bulmacalar ile görsel ve algısal kavramları keşfetmelerine destek olabilirsiniz.

2 yaş ve altı çocuklar için 3 ile 10 parça arasında değişen ahşap puzzle’lar tercih edilmelidir. Puzzle üzerinde bulunan tutma bölümleri, bebeğinizin parçaları daha kolay kavramasını sağlar. Bu bölümler bebeğinizin motor becerilerini geliştirir ve onu, parçaları takmak konusunda doğru olarak yönlendirir. Bebek puzzle’ları alırken, bebeğinizin görsel algılama becerilerini desteklemesi için her bir parçanın altında eşleşen resimler olan modelleri tercih edebilirsiniz. Sayılar, harfler, hayvanlar, meyve ve sebzeler gibi canlı renklere sahip bu bulmacalar bebeğiniz için harika bir başlangıç olacaktır.

2-3 yaş arasındaki çocuklar, sevdikleri oyuncaklardan biri olan puzzle bulmacalarda iyi bildikleri nesneleri ve karakterleri görmek isterler. En sevdikleri çizgi film, müzik aletleri ve ulaşım görsellerine sahip çocuk puzzle bulmacaları onlar için mükemmel seçenekler olacaktır. 3-5 yaşındaki çocuklar için seçeceğiniz çocuk puzzleları, daha fazla sayıda parçaya ve daha karmaşık tasarımlara sahip olabilir. Çünkü çocuğunuz büyüdükçe deneyimleri de artacaktır. Artık çocuğunuzun, deneme yanılmaları sık sık kullanarak parçaları yer değiştirip uygun yere takabilir. Bebeğinizin eğlenerek öğrenmesini sağlayan eğitici bebek puzzle modelleri, her bütçeye uygun fiyatlarla Welcome Baby web sitesinde sizleri bekliyor.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum