WBJET
1 2 3 >

Emzik Tutacağı

Bebeğiniz dünyaya emme refleksi ile beraber gelir. Emme refleksini hem beslenme için yaparken hem de beslenme haricinde yapar. Gelişimin bir parçası olan beslenme harici emme hareketi gereksinimini giderebilmek için bebek emziği kullanımına başvurabilirsiniz. Bebek emziğinin kullanımı ne kadar önemliyse hijyeninin tam sağlanması da bir o kadar önemlidir. Bebeğinizin hareketli oluşu ve ağzından düşürmesi gibi birçok faktörden dolayı bebek emzikleri yere düşebilir veya kaybolabilirler. Kaybolan emziğinin bulunması veya dışarıdayken yere düşen emziğinin temizlenmesi kimi zaman çok kolay olmayabiliyor. Bu durumlar için geliştirilmiş emzik tutacağı bir diğer adıyla emzik sabitleyici ürünleri ebeveynler için son derece kullanışlıdır.

Emzik tutacağı yapımı sırasında üretici firmalar birden çok materyal seçimine gidebilir. Bebeğinize güvenliği açısından en rahat edeceğinizi seçmelisiniz. Emzik tutacağı malzemeleri sırasında çoğunlukla zincir modelindeki gibi sert materyalden ve yumuşak kumaştan tercih edilmektedir. Ayrıca aileler kendileri yapmak isteyebilir, farklı bir seçenek olarak emzik tutacağı örgü modellerini rahatlıkla bulabilirler. Bazı annelerin tercihi bebek emzikleri de olabilir. Welcome Baby mağazaları ve web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Peki, emzik tutacağı nasıl takılır? Oldukça basittir. Kumaş emzik tutacağı veya emzik zinciri veya emzik bandı modeli emzik askısının bir ucunu kıyafete bir diğer ucunu bebek emziğinin takılma yerine tutturuyorsunuz. Bebeğinize zarar vermeyeceğinden emin olduğunuz, tek elle takıp çıkarabileceğiniz, bebeğinizin kıyafetine iz bırakmayan ve tüm kullanacağınız emziklerinize uygun emzik tutacağını seçmelisiniz.

Markalar arasında değişiklik gösterse de minik bebeğinizin için özel bir emzik tutacağı olmasını istediğinizde emzik tutacağı isimli modellerinden de bulabilirsiniz. İsimli emzik askısı, ebeveynlerin beğenilerine sunulmuş son zamanlarda sıklıkla tercih edilen modeller arasında yer almaktadır.

Emzik Kabı

Ebeveynler bebek emziğini saklamak için alternatif olarak emzik kabını da güvenle kullanabilirler. Emzik kabı veya emzik kutusu, bebeğin emziklerin kullanımı dışında hijyenik olarak güvenle saklayabilmelerini sağlamaktadır. Askılı emzik kabı ürününü dilerseniz bebek eşyası çantasına veya çantanıza rahatlıkla takabilirsiniz. Her emziğe uygun olarak standart ebatlarda üretilmişlerdir.

Babyjem, Caramell, Skip Hop, Wee Baby, Bebedor, Sevi Bebe, Kidful gibi güvenilir markaların bebek tutacağı ve emzik kabı modellerine ve daha fazlasına bebek emzik aksesuarları kategorisinden Welcome Baby mağazalarında ve www.welcomebaby.com.tr adresinde bulabilirsiniz.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum