WBJET
74,93 TL KDV Dahil
99,90 TL KDV Dahil
74,93 TL KDV Dahil
99,90 TL KDV Dahil
119,93 TL KDV Dahil
159,90 TL KDV Dahil
44,93 TL KDV Dahil
59,90 TL KDV Dahil
74,93 TL KDV Dahil
99,90 TL KDV Dahil
74,93 TL KDV Dahil
99,90 TL KDV Dahil
89,93 TL KDV Dahil
119,90 TL KDV Dahil
94,43 TL KDV Dahil
125,90 TL KDV Dahil
1 2 3 ... 6 >

Bebek Güvenliği

Bebekler anne karnındayken her türlü olumsuz durumda annenin koruması altında olurlar fakat doğumdan sonra çevreyi tanımadıkları için ve doğal olarak meraklı ve aynı zamanda araştırmacı oldukları için istemeyerek de olsa yanlış hareketlerde bulunup kendilerine zarar verecek davranışlarda bulunabilirler. Bu durumlar normaldir fakat önlem alınmazsa bebeğiniz için kötü sonuçlanabilir. Bu nedenle bebek güvenliği konusu her bebek için çok önemlidir ve bu konuda çeşitli önlemler alınmalıdır. Bu önlemler bebeklerin hayatlarının kurtulmasını bile sağlayabilir.

Bebeğin güvenliği için alınabilecek önlem çok fazla ve aynı zamanda kolaydır. Eviniz için alabileceğiniz pratik bebek güvenlik ürünleriyle minik meraklı bebeğinizin zarar görmemesini sağlayabilirsiniz. Evinizi bebek-çocuk dostu haline getirmek çok kolaydır.

Bebekler çok dikkatlidir ve sizin görmediğiniz küçük detayları bile incelemek isteyebilirler bu nedenle bebek güvenliği için bebek güvenlik aksesuarları konusunda her ebeveyn çok hassas olmalıdır.

Etrafı keşfetmek isteyen bebekler korkusuzca her şeyi incelemek istemeleri çok normaldir. Evin içinde bulunan korumasız prizler, dolap kapakları, ilaçlar gibi ürünler bebeğiniz için çok tehlikeli hale gelebilir. Bazı detaylar önemsiz gözükse de evin ortasında duran kenarları korumasız sehpa, gizlenmemiş elektrik prizleri bebeklerin dikkatini çekecektir, bu detayların güvenlikli hale getirilmesi çok önemlidir.

Bebek Güvenlik Kilidi

Bebeğinizin güvenliği için yapabileceğiniz en önemli ve kolay seçenek bebek güvenlik kilitleridir. Bu bebek güvenlik aksesuarları , kilitler meraklı ve araştırmacı bebeğinizin bir şeyleri keşfetmeye çalışırken zarar görmemesini ve bebeğinizin korunmasını sağlayacaktır. Bebek güvenlik kilitlerinin birçok çeşidi ve kullanım yolu vardır. Örneğin evinize alacağınız pencere kilidi bunların en önemlisidir. Pratik bir şekilde evinizin penceresine takabileceğiniz bu kilitler bebeğinizi tehlikeli durumlardan koruyacaktır. Evinizin mutfağına alabileceğiniz bebek güvenlik kilidi, dolap kilitleri yine meraklı bebeğinizi tehlikeli durumlardan koruyacaktır. Bebek güvenlik kilitlerinin, pencere kilidi, parmak sıkışmasını engelleyecek kilit, sivri masa köşelerini koruyan koruyucu çeşitleri bulunur. Bebek güvenlik kilidi pratik kullanımlı ve sağlam olması çok önemlidir.

Welcome Baby ’de hassas bebeğinizin tehlikeli durumlardan korunmasını sağlamak için son derece pratik ve kaliteli malzemelerle üretilmiş, sizi her yönden memnun edecek ve bebeğinizin korunmasını sağlayacak bebek güvenliği aksesuarları bulunur. Bebek güvenlik aksesuarlarını size en iyi şekilde sunan Miny Baby, Chicco, Elybaby, MyCey markaları bebeğinizi tehlikeli durumlardan koruyacak ve sizi memnun edecektir.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum