WBJET İstanbul'a Aynı Gün Teslimat WBJET İstanbul'a Aynı Gün Teslimat
1

Bebek Güvenlik Kapısı

Bebek bekleyen veya küçük çocuğu olan bir ebeveynseniz mutlaka yapmanız gereken işlemlerden biri evinizin bebek dostu bir ev haline gelmesini sağlamaktır. Birçok küçük değişiklikle beraber evinizi bebek dostu bir hale getirebilirsiniz. Bu sayede bebeğiniz ya da çocuğunuz merakını gidererek yaşadığı yeri keşfederken kendisine evde bir zarar geleceği kaygısından da kurtulmuş olursunuz. Bebekler için en sık görülen ev kazası düşmedir. Evinizin içindeki basamaklar ya da merdiven kaza ihtimalini arttırabilir.

Öncelikli olarak minik bebeğinizi düşme, yaralanma, yuvarlanma gibi yaygın kazalardan korumak için evinize yapabileceğiniz bir bebek güvenlik kapısı eklemesi bu kazaları engellemenizde size en büyük yardımı sağlayacaktır. Bebek güvenlik kapısını evinizdeki merdivenlerin başına ya da sonuna, balkon ya da teras girişlerine, bebeğinizin girmesinin tehlikeli olacağını düşündüğünüz ve sınırlandırmak istediğiniz her odanın ya da alanın girişine yerleştirebilirsiniz.

Bebek Güvenliği

Bebeklerinin güvenliği her ebeveyn için en çok önem arz eden konulardan biridir. Bebek güvenliği ve korunmasını öncelikli olarak en çok vakit geçireceği ve yaşayacağı ortamı tanırken nasıl emniyette olacağını ev içinde yapacağımız küçük değişikliklerle sağlayabiliriz. Bebekler ve çocuklar doğaları gereği meraklı ve keşfetmeyi seven varlıklardır. Özellikle emekleme ile başlayarak ve sonrasında yürümeye başladığında da elleri ve gözleriyle etraflarındaki her şeyi keşfetmek için hamle yaparlar. Yetişkin birinin rahatça yaşayabileceği bir ev bebeğiniz için birçok tehlike doğurabilir.

Büyük veya küçük ölçekli bu tarz kazalar yaşanmadan tüm ebeveynler bebek güvenliği için önlemini almalıdır. Siz de önleminizi alın ve evinizi bebeğinizin keşfetmesine hazır hale getirin. Böylece bebeğinizin yaşadığı ortamı keşfederken sizce korkusuzca onu destekleyebilirsiniz.

Güvenlik Kapısı Bebek Emniyeti

Güvenlik kapısı bebek ler için emniyeti sağlamada ve düşmeleri önlemede ilk başvurulan araçlardan biridir. Güvenlik kapılarını yerleştirdiğinizin oda ya da bebeğinizin girişinin sınırlandırmak istediğiniz tehlikeli alanların girişlerine yerleştirebilirsiniz. Bu sayede bebeğiniz sizin belirlediğiniz alanda kalacak ve olası tehlikelerden, potansiyel düşme ve yaralanmalardan kurtulmuş olacaktır.Güvenlik kapısı bebek emniyeti için en çok tercih edilen Miny Baby'yi siz de evinizde rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Evinizin veya odanızın dekorasyonuna uygun olarak renk seçenekleriyle güvenlik kapınızı tercih edebilir ve bu alana uygun ölçüde olması için gerekli güvenlik kapıları uzatma aparatı; sabitlemek için güvenlik kapısı kelepçesi ve bağlantı aparatlarını Welcome Baby adresinde bulabilirsiniz.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum