Kanguru ve Sling

Kanguru; yürüyemeyen bebeklerin kucakta taşınabilmesi için ebeveynler adına önemli bir bebek eşyasıdır. Anne ya da babanın iki elinin serbest kalması durumu ve aynı zamanda bebeği tutabilme potansiyeli çok büyük bir lükstür. Bu sebeple kanguru kullanımı son zamanlarda artış göstermiştir. Kanguru kullanımı bebekler doğduğu günden itibaren oturtulabilme yapılabilir. Kanguru kullanımında önemli olan detay bebeğin rahat nefes alıp almadığıdır. Bazen bebeğin suratı örtülebilmektedir. Bu da bebeğin nefessiz kalımına sebebiyet verir. Kanguru aparatları hem göğse hem de sırta takılabildiği için bebek hem anne ya da babasını hem de etrafı görebilme şansını elde eder. Kucakta taşınan bebek her şekilde yoruculuktur oysa kanguru ile bu durum yarı yarıya iniş demektir.

Kanguru ve Sling Modelleri

Kangurular ve Slingler kah evde kah sokakta çok rahat kullanabilme özelliğini taşır. Aynı zamanda ebeveyn ile bebek arasında da kurulan yakın temas işin bir başka artı yönüdür. 3 aylıktan 3 yaşına kadar rahatlıkla kullanılabilen kangurularda önemli olan nokta bebeğin sırt ve bel desteğinin olmasıdır. Sırtta taşınma halinde ayar yerlerine çok dikkat edilmesi gereklidir. Bebekler yaklaşık 2,5 aylık olana kadar başlarını dik tutamazlar. Bu sebeple alınacak kanguru da mutlaka baş desteği olmak zorundadır. Kangurunun kumaşı bebeği terletmeyen cinsten olmalıdır. Kuruyan kumaşlardan yapılmış kalite seçimler olursa bebek için sağlıksızlık söz konusu olmayacaktır. Bebekler çok sık kusma durumları yaşattığından kangurular bu tür durumlarda çok rahat makinede yıkanıp temizlenebilir.

Kanguru ve Sling Fiyatları

Size özel olarak sunulan tüm kanguru modelleri arasından size uygun olanı seçerek kullanım sağlayabilirsiniz. Seçimlerinizde kaliteye dikkat etmeniz bebeğinizin daha rahat olmasını sağlayacaktır. Kanguru fiyatları ise modellere göre değişkenlik gösterir. Sitemiz en iyi ürünleri size özel fiyat anlayışı içerisinde sunar. Tüm hizmetler kurumsal kimliğe uygun bir şekilde verilmekte olup müşteri memnuniyeti de ön planda yer alır. Tüm modellerde görsel kalitede üst düzeyde yer alır. Gündelik hayat içerisinde rahat bir kullanım sağlamak isterseniz özel sunduğumuz ürünler arasından profesyonel bir seçim yapabilirsiniz. Farklı renklere sahip olan ürünler arasından tarzınıza uygun olanı belirleyebilirsiniz.
189,00 TL KDV Dahil
299,00 TL KDV Dahil
%37 İndirim
%37İndirim
Ücretsiz Kargo
189,00 TL KDV Dahil
299,00 TL KDV Dahil
%37 İndirim
%37İndirim
Ücretsiz Kargo
269,00 TL KDV Dahil
449,00 TL KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Ücretsiz Kargo
79,00 TL KDV Dahil
119,00 TL KDV Dahil
189,00 TL KDV Dahil
299,00 TL KDV Dahil
%37 İndirim
%37İndirim
Ücretsiz Kargo
269,00 TL KDV Dahil
449,00 TL KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Ücretsiz Kargo
1 2 >