WBJET İstanbul'a Aynı Gün Teslimat WBJET İstanbul'a Aynı Gün Teslimat
749,25 TL KDV Dahil
999,00 TL KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
1.274,25 TL KDV Dahil
1.699,00 TL KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
749,25 TL KDV Dahil
999,00 TL KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
749,25 TL KDV Dahil
999,00 TL KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
1.274,25 TL KDV Dahil
1.699,00 TL KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
1.274,25 TL KDV Dahil
1.699,00 TL KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
1 2 >

Kanguru Modelleri

Kanguru modelleri ; yürüyemeyen bebeklerin kucakta taşınabilmesi için ebeveynler adına önemli bir bebek eşyasıdır. Anne ya da babanın iki elinin serbest kalması durumu ve aynı zamanda bebeği tutabilme potansiyeli çok büyük bir lükstür. Bu sebeple kanguru kullanımı son zamanlarda artış göstermiştir. Kanguru modelleri nin kullanımı bebekler doğduğu günden itibaren oturtulabilme yapılabilir. Kanguru modelleri nin kullanımında önemli olan detay bebeğin rahat nefes alıp almadığıdır. Bazen bebeğin suratı örtülebilmektedir. Bu da bebeğin nefessiz kalımına sebebiyet verir. Kanguru modelleri nin aparatları hem göğse hem de sırta takılabildiği için bebek hem anne ya da babasını hem de etrafı görebilme şansını elde eder. Kucakta taşınan bebek her şekilde yoruculuktur oysa kanguru modelleri ile bu durum yarı yarıya iniş demektir. Ayrıca web sitemizden ana kucakları, ev tipi ana kucakları ve portbebe modellerimizi de inceleyebilirsiniz.

Bebek Kanguru Çeşitleri

Bebek kanguru çeşitleri ve Slingler hem evde hem sokakta çok rahat kullanabilme özelliğini taşır. Aynı zamanda ebeveyn ile bebek arasında da kurulan yakın temas işin bir başka artı yönüdür. 3 aylıktan 3 yaşına kadar rahatlıkla kullanılabilen bebek kanguru çeşitleri nde önemli olan nokta bebeğin sırt ve bel desteğinin olmasıdır. Sırtta taşınma halinde ayar yerlerine çok dikkat edilmesi gereklidir. Bebekler yaklaşık 2,5 aylık olana kadar başlarını dik tutamazlar. Bu sebeple alınacak kanguru da mutlaka baş desteği olmak zorundadır. Bebek kanguru çeşitleri mizde kumaşı bebeği terletmeyen cinsten olmalıdır. Kuruyan kumaşlardan yapılmış kalite seçimler olursa bebek için sağlıksızlık söz konusu olmayacaktır. Bebekler çok sık kusma durumları yaşattığından kangurular bu tür durumlarda çok rahat makinede yıkanıp temizlenebilir.

Sling Bebek Taşıyıcı

Size özel olarak sunulan tüm kanguru modelleri arasından size uygun olanı seçerek kullanım sağlayabilirsiniz. Seçimlerinizde kaliteye dikkat etmeniz bebeğinizin daha rahat olmasını sağlayacaktır. Kanguru ve sling bebek taşıyıcı fiyatları ise modellere göre değişkenlik gösterir. Sitemiz en iyi ürünleri size özel fiyat anlayışı içerisinde sunar. Tüm hizmetler kurumsal kimliğe uygun bir şekilde verilmekte olup müşteri memnuniyeti de ön planda yer alır. Tüm kanguru ve sling bebek taşıyıcılar görsel kalitede üst düzeyde yer alır. Gündelik hayat içerisinde rahat bir kullanım sağlamak isterseniz özel sunduğumuz ürünler arasından profesyonel bir seçim yapabilirsiniz. Farklı renklere sahip olan ürünler arasından tarzınıza uygun olanı belirleyebilirsiniz. Ayrıca Kanguru ve sling bebek taşıyıcıları web sitemizde bulunan Baby2go, Babyhope, Quinny, Mycey, Chicco ve Sevibebe markalarından temin edebilirsiniz.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum