WBJET İstanbul'a Aynı Gün Teslimat WBJET İstanbul'a Aynı Gün Teslimat
ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Mama Pişirici

Bebeğinizin beslenmesinde besin seçiminin önemi kadar besinlerin hazırlanmasının, doğru pişirilmesinin ve vitamin mineral kaybının olmadan bebeğinize yedirilmesinin de önemi son derece fazladır. Ek gıdaya geçtiğiniz zaman anne sütüne ek olarak bebeğinizin beslenme düzenine aylara uygun besin tercihleri ile ilave edilmeye başlarsınız. Bu süreçte zamanınızı bir bölümünü bebeğinize ek gıda hazırlığını ayırmak durumunda kalırsınız. Size pratiklik sağlayacak zaman kaybı yaşamadan çeşitli bebek mamalarını hazırlamanıza imkan sağlayan Mama Pişirici makinelerden edinebilir, rahatça kullanabilirsiniz.

Bebek Mama Pişirici

Dünyaya yeni gözlerini açan bebeğiniz ilk altı ay tüm ihtiyaçlarını sadece anne sütü ile karşılayabilirken, 6. ayının sonunda ek besine ihtiyaç duyarlar. Anne sütü veya formül mama ile beslenen bebeklere ek gıda geçiş döneminde hazırlayacağınız mamaların sağlıklı ve lezzetli olması bebeğinizin tüketimini sağlamak için oldukça mühimdir.

Mama pişiriciler, tüm sebzeleri vitamin ve mineral kaybı yaşamadan pratik biçimde lezzetli mamalar hazırlarlar. Annelere bebekleriyle daha çok vakit geçirmesine olanak tanıyan bebek mama pişirici olarak farklı çeşitlerini bulabilirsiniz. Bazı annelerin tercihi Bebek alıştırma bardakları da olabilir. Welcome Baby mağazaları ve web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Buharlı mama pişirici makine ile etkili buhar teknoloji sayesinde besinlerin sahip olduğu suyun ve vitaminlerin kaybı olmadan pişirme işlemini gerçekleştirir. Bebek mama hazırlayıcılar içerisinde en çok tercih edilenlerden olan buharlı pişirici makinelerde kırmızı et, sebze, meyve, tavuk, balık gibi gıdaları yıkadıktan sonra pişirme haznesine koyarak pişirme süresini ayarlayabilir veya besin öğesini seçeneğini bulanan makinelerde pişireceğiniz besini seçerek otomatik ayarlanan pişirme süresinde kolaylıkla pişirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Arzu ettiğiniz besinlerin sertliğine göre istediğiniz kıvamda kısa sürede elde etmiş olacaksınız. Özellikle bebeklerin uyku problemi yaşarken kullanımına başvurulan bebek çayları çeşidi, aynı zamanda gaz ve şişkinlik problemleri yaşadıklarında da kullanılan ve olumlu etki sağlanan bebek beslenme ürünlerindendir.

Mama robotu olarak da bilinen mama pişiriciler, birçok farklı fonksiyon sağlayan çeşitleri de bulunmaktadır. Mama robotu buharlı pişirici makinesine ek olarak yoğurt makineleri, katı meyve sıkacağı gibi seçenekleri ile hem pratik hem de bebeğinize lezzetli ve sağlıklı yemekleri hazırlayabilirsiniz.

Ebeveynlerin sıklıkla tercih ettikleri ve mama pişirici tavsiye listelerine ekledikleri ürünlerin arasında; Philips Avent mama pişirici, Weewell mama pişirici,  Kiwi mama pişirici, buharlı mama pişirici kiwi, Homend mama pişirici, Homend buharlı mama pişirici, ve Chicco Buharlı pisirici gibi markaların modelleri yer alır.

Kısa sürede en sağlıklı ve besin değerlerini koruyan yemeklerin hazırlanmasında ebeveynlere kullanım kolaylıkları ile hayatlarını kolaylaştıran mama pişiricilerin kaliteli markalardan uygun fiyat aralıklarında Welcome Baby mağazalarında ve www.welcomebaby.com.tr adresinde farklı seçenek imkanıyla bulabilirsiniz.

Kategorinin Popüler Markaları

Philips Avent Bebek Mama Pişirici
Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum