1 2 >

Bebek Nevresimi

Çocuklar için uyku doğumdan itibaren başlayan ve gelişimlerini sağlayan dikkat edilmesi gereken önemli bir konudur. Uyku sorunu yaşayan, uyku saatini sevmeyen ya da uyumaya alışamayan çocuk çok fazladır ve bu süreç bazen zorlu geçebilir. Bu nedenle bu konuda ebeveynlerin dikkat etmesi gereken birkaç konu bulunur. Uyku sorunu yaşayan çocuklara uyku eğitimi vermek dışında çocuklara uykuyu sevdirecek bazı kolay adımlar bulunur. Bunlardan biri de nevresim takımıdır.

Çocuklar uyku saati geldiğinde uyumaktan kaçmamalı ve yatağına mutlu gitmelidir. Çocuklara uyumadan önce sakin ve güzel masallar okumak, uyku saatinin geldiğini güzel bir şekilde anlatmak ve bu durumu şarkılarla desteklemek önemlidir. Çocuğunuzun uykusu için alabileceğiniz bazı aksesuarlar da çocuğunuzun uykuyu sevmesini sağlar. Çocuğunuzun seveceği macera kahramanları desenlerinin bulunduğu bebek nevresimi takımları, renkli ve göz alıcı motifleri bulunan nevresim takımları çocuğunuza uyu saatini sevmesini sağlayacaktır. Çocuğunuz kendi favori renginin bulunduğu bebek nevresimi takımını seçmesi uyku saatinin iyi geçmesini sağlar.

Bebek Nevresim Modelleri

Bebeğiniz için alacağınız nevresim modelleri az gözükse de çeşitleri ve kullanım yönlerine göre farklılık gösterirler. Yumuşacık kumaşı bulunan pamuklu, kaliteli ve sık yıkamaya uygun, uzun süre kullanabileceğiniz konforlu nevresim takımları bebeğinizi sıcacık tutacak ve uyku saatinin huzurlu ve verimli geçmesini sağlayacaktır. Aynı zamanda ebeveyn memnuniyetini de düşünen nevresim takımları sık yıkmaya uygundur ve uzun ömürlü olmalıdır.

Birbirinden uyumlu renkleri bulunan yastık, yorgan, çarşafı bulunan bebek nevresim modelleri desenleri renkleri ve üzerindeki motifleriyle çocuğunuzun dikkatini çekecektir. Bebek nevresim modelleri sizin ya da çocuğunuzun isteğine bağlı olarak, nakış işlemeli, canlı renk seçenekleriyle, çiçek desenli, ayıcık desenli, hayvan desenli ve daha fazla desen seçeneğiyle size ve çocuğunuza sunulur. Bu seçenekler içinden istediğiniz seçeneği çocuğunuzla beraber seçip uyku saati için uygun olan aksesuarları bulabilirsiniz.

Bebek nevresim modelleri ni en iyi seçenekleriyle kaliteli ve uygun fiyata Welcome Baby'de bulabilirsiniz. Funnababy ve Lolybon markaları 2’li veya 4’lü şekilde ve bebek nevresim ölçülerini seçebileceğiniz, konforlu kullanımlı yastık kılıfı, nevresim kılıfı, çarşaf şeklinde bebek nevresimi takımı modellerini size kaliteli bir şekilde sunulmaktadır.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum