WBJET İstanbul'a Aynı Gün Teslimat WBJET İstanbul'a Aynı Gün Teslimat
1 2 3 ... 7 >

Bebek Odası Aksesuarları

Bebeğinizin odasını düzenlerken ve ona ait bir alan yaratırken seçtiğiniz eşyalar ve bebek odası aksesuarları bebeğinizin kimliğini oluştururken önemli bir rol oynar. Bu odayı düzenlerken faydalanabileceğiniz oda aksesuarları, küçük dokunuşlarla odanıza farklı bir hava katacaktır. Seçtiğiniz her bebek odası aksesuarlarıyla birlikte ortama katılan ve eklenen sıcaklık bebeğinizin odasının hem samimi hem de eğlenceli görünmesini sağlayacaktır.

Bu odanın sizin için tamamlayıcı parçası belki emzirme sandalyesi olacaktır belki de nevresim takımlarıyla uyumlu bir halı. Odanın bütünlüğünü bebek aksesuarları el yapımı sepetlerle tamamlayabilirsiniz. Hem şık hem de bebeğinizin dikkatini çekeceği, bilişsel ve duyusal gelişimini destekleyen aksesuarları kullanmak isterseniz sesli gece lambalarını ya da ışıklı dekoratif aksesuarları tercih edebilirsiniz.

Cibinlik Modelleri

Bebeğiniz yatağında mışıl mışıl uyurken dışardan gelen küçük tozlar ve sinekler bebeğinizin uykusunu bölmesin diye cibinlik tercih edebilirsiniz. Bunun için bebeğinizin uykusunu bölmeden nefes aldıran bir yapıda olan tül cibinlikleri kullanabilirsiniz, hem de bu bebeğinizin yatağına ya da karyolasına şık bir aksesuar eklentisi olacaktır.

Cibinlik modelleri bebek için ince bir koruma sağlarken farklı uzunluk ve renk seçenekleri ile bu korumayı şık bir hale dönüştürebilirsiniz. Cibinlik modelleri arasında en çok tercih edilen ve farklı seçenek imkânı sunan Funnababy bebeğinizin odası için en uyumlu ya da en sevimli cibinliği sizin için sunacaktır.

Bebek Odası Abajur

Bebek odası abajur u bebeğinizin kendi kendine uyku alışkanlığı kazanabilmesi ve korkmadan uykuya dalabilmesine yardımcı olmak için en önemli aksesuarlardan biridir. Aynı zamanda bebeğinizle uyku öncesi masal okuma etkinlikleri yaparken ya da bebeğinizi uyandırmadan yanında bulunmak ve bebeğinizi uykusundan uyandırmadan kontrol etmek isterken faydalanabileceğiniz en kullanışlı aksesuar bebek odası abajurudur.

Bebeğinizin dikkatini çekecek hayvan figürleri ya da karakterlerin olduğu sevimli abajurları seçebilir ya da diğer oda aksesuarlarınızın arasında şık bir geçiş sağlayacak düz renklerden oluşan abajurları tercih edebilirsiniz. Farklı model ve renk seçenekleriyle siz de odanıza en uygun ve en işlevsel abajuru bulabileceksiniz. İhtiyacınız olan birçok bebek oda aksesuarlarını ve aradığınızdan daha fazlasını bulmak için Welcome Baby’yi ziyaret edebilirsiniz.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum