WBJET İstanbul'a Aynı Gün Teslimat WBJET İstanbul'a Aynı Gün Teslimat
809,93 TL KDV Dahil
1.079,90 TL KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
1 2 >

Bebek Oyun Halısı ve Jimnastik Merkezi

Bebeğiniz hareketlenmeye başladığı aylara geldiğinde onu kontrol etmekte bir hayli zorlanabilirsiniz. Her geçen gün enerjisi de artan bebeğinizin hareketi kısıtlamak ya da sabit kalmasını istemek bebeğinizin hem fiziksel hem de zihinsel gelişimi için doğru değildir. Hareketlerini özgürce yapabilmesi için ona güvenli bir alan oluşturmalısınız. Bebeğinize güvenli oyun ve eğlence alanını bebek oyun halısı ve jimnastik merkezi ürünü ile sağlayabilirsiniz. Böylece bebeğinizin hem oyun oynayarak gelişimini destekler hem de rahatça güvende kalmasını sağlayabilirsiniz. Bazı oyun halısı ve jimnastik merkezi modellerinde ise bebek oyuncakları ve aktivite bölümü de bulunmasıyla bebeğinizin gelişimini sağlayabilir ve bu ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. Genel olarak tüm oyuncakları modelleri ve fiyatlarını da web sitemizden inceleyebilirsiniz.

Ebeveynler olarak bebeğiniz için özel geliştirilmiş bebek oyun halısı ürünlerini gün içindeki işlerinizin işleyişini daha kolay gerçekleştirebilmeniz için kullanabilirsiniz. Dayanıklı ve yumuşak gövde yapısı ve sağlam bebek oyun halıları ile darbelere ve yıpranmaya karşı özel olarak üretilmiş oyun halılarını güven içerisine kullanım sağlayabilirsiniz. Sağlam yapısı sayesinde uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz bu ürünü, bebeğinizin büyüme sürecinde farklı yaş aralıklarına geldiğinde de kullanabilirsiniz. Genellikle birçok markada bulabileceğiniz bebek oyun halısı ve jimnastik merkezi bebeğinize hem keyifli vakit geçirmesini hem bebeğinizin ince motor becerilerinin gelişmesini sağlar.

Kolayca içerisine girip çıkmasını fermuarlı yapısı sayesinde bebeğinizin motor becerilerinin gelişiminde büyük rol oynar. Bebek jimnastik merkezi genellikle fermuarlı tasarlanarak tamamen açılabilir ve kapabilir formda üretilir. Bebeğinizin bulunduğu aya ve gelişim hızına göre değişiklik gösterse de; onun kendi başına emekleyerek veya yürüyerek oyun halısının önüne gelmesi ve oyuncaklarla oynaması gibi aktiviteler el-kol-beyin koordinasyonlarının oluşmasını destekleyecek hareket içerisinde yer alır.

Peki, bebek oyun halısı nasıl kurulur? Bebek oyun halısı kurulumu son derece kolaydır. Şemsiye gibi açılıp kapanan formu ile konforlu ve kullanışlı bir nevi bebek jimnastik halısı çeşididir. Bebek oyun minderi ve içerisindeki İçerisindeki ekstra dolgulu şiltesi aksesuarlarının kaliteli malzemeden üretilmesiyle bebeğinizin içindeyken rahatlık sağlar.

Çocuk Oyun Halısı

Sallanma aparatı sayesinde bebek oyun minderleri görevini gören oyun halısı modelleri, bebeğinizin uykuya kolay dalmasına ve bolca aktivite yapmasına yardımcı olur. Kolay taşınabilen formu sayesinde dilediğiniz her yere bebek oyun halısı ürününü taşıyabilir, hızlı ve pratik kurulumuna sahip olmasının avantajı ile istediğiniz yerde kullanabilirsiniz., Işıklı ve oyuncaklı dönencelere sahip bebekler için oyun halısı ürünleri bebeğinizin hem uykuya dalmasına hem de ağlamaya duyarlı sensörleri sayesinde hemen devreye girerek bebeğinizin sakinleşmesine yardımcı olur.

Oyun halısı bebek jimnastik merkezi ve oyun minderi haricinde bebeğinizin günlük bakımını gerçekleştirebilmenize olanak sağlayan alt değiştirme ünitesi de bulunur. Alt açma üniteleri genellikle 11 kg taşıma kapasitelerine sahip olacak şekilde üretilirler. Oyun ve eğlence dışında bebeğinizi kolayca yatırabileceğiniz yumuşak bir zemine sahiptir. Bebeğiniz içindeyken altını kirletmesi durumunda anında müdahale etmenize ve temiz bezini giydirmenize imkan tanıyan alt değiştirme siz ebeveynlerin kullanımı için son derece kullanışlı olur.

Bebek İçin Oyun Halısı

Bazı modellerinde ön tarafında oyuncak cebi veya oyuncak torbası bölmesi sayesinde bebeğinizin oyuncaklarını muhafaza edilebilir, istediğiniz an kolaylıkla cepten alarak bebeğinizin keyifle oynamasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca bu oyun halılarının müzikli seçenekleri de bulunmaktadır. Hafif yapıya sahip taşınabilir oyun halısı ürününü fermuarlı taşıma çantasını içerisinde kolayca taşıyabilirsiniz.

Birbirinden farklı fiyatlara sahip bebek oyun halısı markalar ve modellerini ihtiyacınız doğrultunda dilediğiniz oyun halısı ölçülerine sahip olanını bütçenize en uygun bebek oyun halısı fiyatları aralığındaki oyun halısı ve jimnastik merkezi ürününü bulabilirsiniz.

bblüv , Fisher Price, Playgro, Babyjem, Pilsan, Bondigo, Skip Hop gibi seçkin markaların güvenilir kalitede bebek oyun halısı ve jimnastik merkezi ürünlerini ve daha fazlasını Welcome Baby mağazalarında ve www.welcomebaby.com.tr adresinde bulabilir, dilediğiniz ürüne anında ulaşabilirsiniz.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum